:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zel S?zler
agirdelikanli
Ask, o yanin da olmadan da , yanindaym?s gibi yasamaktir. Ask bazen sicak bir bakis, bazen ?rkek bir dokunus, bazen de bugulu bir ?p?st?r. Kursun adres sormaz.C?nK? gidecek baska bir yeri yoktur! Kendini Osurugun b?y?s?ne kaptiranin burnu k?t? kokuya alisiktir. Gel beraber sigarayi birakalim.Yanimda Bali var onu cekelim.!o daha ucuz. ASKIN iLE ?V?N?R?M,YOKLUGUNA D?V?N?R?M ASK VARLIGIN DEG?L YOKLUGUN ACISIDIR Askla dolu olmayan bir g?nl?n cosup tasmasina imkan yoktur.Deniz bile r?zgar olmadikca dalgalanmaz. Ben bir elma ugruna Cennet? feda etmis bir "Adem" in cocuguyum.Artik sen benim bu d?nyaya ne kadar kiymet verebilecegimi var kiyas et. ?l??lebilen sevgi, zavall? bir sevgidir. (William Shakespeare) Basar?ya ulasamayanlarin y?zde doksani yenilgiye ugramamis; yaln?zca pes etmislerdir... Uzun y?llardan beri 'bir seyler bulmak' i?in ?al???yorum. Burada kazand???m tecr?be bana g?stermi?tir ki, Allah yaratt??? her problem i?in bir de ??z?m yaratm??t?r. Belki mutluluk kap?s? kapand???nda , ba?kas? a??l?yordur, fakat b?yle zamanlarda kapanan kap?ya ?yle uzun bakar?z ki, bizim i?in a??lan di?er kap?y? g?remeyiz bile. Zor i?, zaman?nda yapmad???n?z kolay i?lerin birikmesiyle olu?ur. Henry Ford Yeteneksiz i??i her zaman aletlerini k?t?ler. ?ngiliz Atas?z? G?zlerinizi hedeften ay?r?rsan?z, engelleri g?rmeye ba?lars?n?z. Allah y?kler verdi ama ayn? zamanda da omuzlar. Yeri cebiniz olan ?eyi kafan?za t?kmay?n?z. ?yi insanlar, bir felaket ge?irdikten sonra daha da iyi olurlar. K???k bir ?ocuk da olsa, iyilik yapan b?y?kt?r. Ya?lanman?n y?z?m?zden ?ok akl?m?zda buru?ukluk yapmas?ndan korkar?m. G?z?n ile de?il, y?re?in ile h?k?m ver. K?z?lderili Atas?z? Ecel gelirse, m?zrak z?rh? deler. Sevgisiz k?kler, ??r?k yaprak kokar. Herkes cahildir, sadece bran?lar? farkl?d?r. (Will Rogers) Birlikte g?ld???n kimseyi unutabilirsin, ama birlikte a?lad???n? asla. En ac?nacak olan insan, makam? b?y?d?k?e k???len insand?r. Bir a?ac? yapraklar?yla de?il, meyveleri ile de?erlendirin. Sesini de?il, s?z?n? y?kselt. Ya?murlard?r b?y?ten zambaklar?, g?kg?r?lt?s? de?il. D??man?n en b?y???, hilesini gizleyendir. ?yi bir insan oldu?unuz i?in d?nyan?n size adil davranmas?n? beklemek,vejetaryen oldu?unuz i?in bir bo?an?n size sald?rmamas?n? beklemek gibidir. Kendisini ba?kalar?n?n kurtarmas?n? bekleyen ki?iler yaln?zca k?lelerdir.(Voltaire) Bir fark meydana getirmek i?in ?ok k???k oldu?unuzu d???n?yorsan?z bir sivrisinekle hi? yata?a girmemi?siniz demektir. (Anita Roddick) Kucaklamaya kollar?n?n yetmeyece?i bir a?a?, bir tohumla ba?lar... En uzun yolculuklar, bir ad?mla ba?lar... En m?kemmel insan, kendisinden sonrakilere g?zel eserler b?rakand?r.
*TATLI BELA*
tşklr canımcım...
speedy_girl
BEN BU TÜR GÜZEL KELAMLARA BAYILIRIM PAYLAŞIMIN İÇİN THANKX JNM .Smile
Ara
tIlsIm
HARİKA YAA NERDEN BULDUN MÜTHİŞMİŞ BAYILDIM DOĞRUSU Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 861 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang