:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zelS?zler-1
agirdelikanli
Seviyorum sevmenin ac? verdi?ini Her sevenin sevilmedi?i bile bile ... Ama yine de bir umut ta??yorum .Belki seven sevilir diye.

Herzaman g?l, hayata g?l?c?k ?a?, g?lmeyi benimse, ??nk? senin bir g?l???n i?in, Koca d?nyada ya?ayan biri mutlaka biri vard?r.

G?ne?in do?du?u yerde parlayan bir ???k g?r?rsen.Bilki senin i?in yanan kalbimdir.

Bazen sana gayesiz, raslant?sal bakard?m... Sense ka??r?rd?n g?zlerini benden. Oysa , sana bakarken g?zlerinde kalbini g?r?rd?m.
G?zlerin olmadan da kalbini g?rece?imden habersizdin. Ve hatta sana bakmadan seni hissetti?imi bilmezdin

Titrer durur ellerim yan?nda. V?cudum ?rpermeyle dolar. ???yorum ben yan?nda. ??nk? varl???n i?ime serinlik veriyor

??im o kadar senle doldu ki... ?nsanlar seni g?zbebeklerimde g?r?rler diye bakmaya korkar oldum

?yle g?zeldin ki! Ama bir g?n anlad?m y?z?ndeki g?zelli?in ruhundan geldi?ini. ?yle g?zeldin ki! Anlad?m seni g?zel g?ren benim g?zlerimdi.
Sevgimin g?zelli?iydi seni g?zelle?tiren.

E?ilip g?zlerime bakt?: seni seyredebilirmiyim dedi usulcac?k. Sand?m eylemlerin, insanlar?n g?zlerimde ve y?z?mde oyna?mas?n? Seyredecek.
"Evet" dedim belli belirsiz. Yumdu g?zlerini. ?a??rd?m. Sonra anlad?m ki kalbinde seyrediyordu beni.
Ufukta bir gemi g?rsem seni ta??yan, Mavi denize dalard?m geriye bakmadan .U?suz bucaks?z mavilikte arard?m beni .Taa ki beni sende bulana kadar.

Ay y?ld?za mutluluk f?s?ldarken.G?ky?z? sevincini yery?z? ile payla??rken.Ben sana bir par?a mutluluk yolluyorum.i?indeki umut ?i?ekleri hi? solmas?n diye

Hani g?zler varya s?zleri anlat?r, Hani s?zler varya g?zleri aglat?r, Hani anlar varya de?eri ge? anla??l?r,Bir de a?k varya seni bana anlat?r..

Ba??n? g??s?me yaslad???nda tek bir d??man?m vard?r: O da ge?ip giden zaman...

Seni d???n?r , seni ?zlerim , Sevgilerin ?zlemlerin derinli?inde .Ne olur k?r ?eytan?n baca??n? birkez beni hat?rla , Bir sonbahar serinli?inde..

Kalbimi k?rmak suya yaz? yazmak kadar zordur. Kalbimi d?zeltmek ise gece do?an g?ne?e dokunmaya benzer. Sen o suya yaz? yazd?n.?imdi g?ne?in do?mas?n? bekle.

?imdi daha iyi anl?yorum ki, Nefes almak de?ilmi?, ya?amak. Ate?lerde yanmak gibi bir ?ey, Seni severken,sensiz olmak...

G?ky?z? y?ld?zlarla doluydu, ben hep seni d???n?rken. H?z?n y?ld?zlar? koydum adlar?n?, seni hat?rlat?yor diye. Ayn? onlar gibi sende benden ?ok uzaklardayd?n.
g?z k?rpard?n uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, k?r?k kalbim, ya?l? g?zlerimle.

Aynaya bak?nca kendimi de?il kocaman bir y?rek .Ve o y?rekte ondan da b?y?k bir sen g?rd?m.

Ya?mur vuruyorsa pencerene,Anla ki o zaman ben a?l?yorum. Ya?mur pencerene vururken ,Benim g?zya?lar?m da kalbime vuruyor; T?pk? ya?mur gibi..

Bana kalsa g?ky?z?ndeki t?m y?ld?zlar yerine b?t?n insanlara .Senin g?zlerinde ??l?dayan bir ?ift y?ld?z? g?nderirdim.

Ya durgun olmal? deniz ; ya durmal? ya da kudurmal?, Sonuna kadar saplanamayacksa han?er k?n?da durmal? , Seven ?lene dek sevilmeyecekse ba?tan unutulmal?.

Sen en b?y?k sevgiyi hakedecek kadar m?kemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyece?i kadar ?zelsin.

Sen d?nyaya s?rg?n bir meleksin .Ve ben seni o kadar ?ok sevece?imki .Bir daha cennetine d?nemeyeceksin

Ne seni unutmak gibi bir ?aba var y?re?imde,Nede a?k?m? k?r?kleyen bir r?zgar , Ne seni g?rmeden durabilecek kadar g??l?y?m, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sevgi bir y?ld?zd?r yan?p s?nen , Masmavi bir d??t?r g?ky?z?nde hi? ?lmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hi? bitmeyen.

E?er birg?n sevmek istersen ?nce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi de?il kendini sever gibi sevmelisin, ??nk? ben seni ?yle sevdim.

Bir g?n gelip soracaks?n beni mi daha ?ok seviyorsun yoksa Tanr?'y? m? diye...Ben hi? d???nmeden Tanr?y? diyece?im ve sen k?s?p gideceksin.
Ama nereden bileceksin i?imdeki Tanr?n?n sen oldu?unu...

Hayatta ?? ?eyi sevdim; seni, kalbimi, ?mit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ?mit etmeyi sevdim, Belki seversin diye...

Birg?n biri ??k?pta g?ne?e ad?n? buzla yazarsa ,Bilki o seni benden daha ?ok seviyor...

Sen en b?y?k sevgiyi hakedecek kadar m?kemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyece?i kadar ?zelsin.

Ya?amak gecenin t?m karanl???na ra?men, Bu?ulu bir cama g?ne?i ?izebilmektir.YA?AMAK D?RENMEKT?R !

A?lamak istiyorsan?z asla yapmay?n.??nk?, bir yerlerde sadece sizin bir g?l???n?z i?in,Ya?ayan birileri mutlaka vard?r.

E?er bir g?n a?k?n ?l?rse onu do?du?u yere g?m kalbine !!

Seni asil insanlarin basit sevgileriyle degil, basit insanlarin asil sevgileriyle sevdim. Bu g?zel askimiza nokta koyma, sana kucak dolusu virg?l getirdim
Bir yagmur damlasi seni seviyorum anlami tasisaydi ve sen bana seni ne kadar sevdigimi soracak olsaydin, inan ki birtanem her g?n yagmur yagardi.

Yanagina d?sen kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde ve o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde y?z?n? r?zgara d?n, ordayim!

Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu, hepsi g?kteydi. Ama ben seni, g?nesi se?tim, bir g?nes i?in bin yildizdan vazge?tim…

B?t?n mevsimleri bir g?nde, b?t?n yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle... Bir tutam sevin?, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk g?nderiyorum sana.
?i?ek
hepsi çok güzel merssiiii
Ara
*TATLI BELA*
tşklr canım..ellerine sağlık...
STAR_GİRL
tskler paylastıgın icin hepsi güzelmiş
ManyaX_GirL
hebsi çok güsell bea..
paylaşım için tşşkkrlrr...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular