:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zeLS?zLer...
agirdelikanli
Sevgiyi Bilmez. Bazen S?Ylenen Sevgiyi Haketmez...

?Ruhumun En G?Zel En Temiz Ve En Derin K??Esinde Sen Vars?n Sadece Benim Bildi?Im Ve Bana Ait Oldu?Un S?Rece Orda Kalacaks?n Bitanem...

?D?N R?Ya Yar?n Hayaldir. R?Yay? Mutlu Hayali Umutlu Yapan Ise Bug?Nd?R. ?yleyse Bug?N?N De?Erini Iyi Bil. G?N?N Selam?n? Al ??Nk? O Selamda Ben Var?m.

?Hayatta Iki ?eye De?Er Verdim! Biri ?zg?Rl???M Biride Sen, ?zg?Rl???M I?in Her?Eyden Vazge?tim, Senin I?inse ?zg?Rl???Mden.s.?.s.bebeyim....

?Sevda Kalem? Y?ne Sen? Yazd? Bu Gece Y?ne Ayn? Kalem Y?ne Ayn? Hece ?ste Kulag?na F?s?ld?yorum Sen? Sev?yorum Hemde Del?ces?ne

?Mutluluk Getirmez Vefasiz Yillar, Teselli Vermezki Baktigin Fallar, Gurur Daglarindan Asilmaz Yollar Kalbine Sormadan Gitme Sevgilim Ahh Gitme Sevgilim

?Sevg?y? G?stereceks?n S?ylemek Yetmez Sevmek G?zler?nde Olacak S?zler?n Yetmez Sevg? Her?Eyd?r Kalbe Hapsed?lmez Seveceks?n Ben?m G?b? Ama Y?Reg?n Yetmez

?Birg?N Seni Ne Kadar Sevdi?Imi Soracaks?n: Bir Ser?enin G?zyas? Kadar Diyecegim, O Kadarc?k M? Diyecekin Ama Bilmeyeceksin Ki Ser?eler A?Lad?klar? Zaman ?l?Rler

?Yoklu?Un Ya?Mura Yazi Yazmak Kadar Zor.sens?zl?k ?l?M Kadar Aci Varli?In Ya?Am Kadar Kutsal Sen Nefes Kadar ?neml?s? Canim Kadar De?Erl?s?n

?Sen G?Llere ?zenme G?Ller Sana ?zensin ?Zme Tatl? Can?n? Sen G?Llerdende G?Zelsin Sevgi Kadar ?zg?R ?zg?Rl?K Kadar ?zelsin Bir G?Lsen D?Nyalara Bedelsin

?Dost Vurulunca Degil Unutulunca ?l?R , Ve Biz Sevdiklerimizi Bir K?r ?I?egi Gibi Avucumuzda Degil : Kur?Un Yaras? Gibi Y?Regimizde Ta??r?zl

?Belki Bir R?Yayd? Her Sabah Seni G?r???M Belki Bir Hayal Belkide Masald? Sana Tutsakl???m Bir Ger?ek Var Hep I?imde Saklad???m Sensizli?E Hala Al??Amad?m!!!!

?Sen Bir P?nars?n I?ilen Ama Kan?lmayan Seveni Yan?ltmayan Sevince Yan?lmayan Varl???na Doyulmayan Yoklu?Una Dayan?lmayan

????D?M Diyorsan G?Ne? Olurum Sevginle Yanar Ate? Olurum Dolar?m Havaya Nefes Olurum G?L? Susuz Seni A?Ks?z B?rakmam Sevgilim

?Alaca Karanl?g? Hi? Sevmem Gece G?Nd?Z Olmal?veya Hi? Olmamal? Kur?Un Ya Derinden Vurmal? Yada Namluda Kalmal? Sevdi?Im Yasen Olmal? Yada Hi? Olmamal?...

?Senden Ba?Ka H??b?r?Ey? Olmayan Ben Senden Ba?Ka Her?Ey? Olanlara Acirim Sen En B?Y?K Sevg?y? Hak Edecek Kadar M?Kemmel Herkes?n Sevemeyece?? Kadar ?zels?n!...

?Eger Sen? ?pmek Arzusuyla ?l?Rsem..mezar?mdan Bir Testi Yaps?nlar Ve Onunla Sana Su Versinler..b?tanem..cemal Ulas

?Kurumu? Topraklar Ya?Muru Bekler, Karanl?k Geceler Sabah? Bekler, Seven S?z Verince Bir ?m?R Boyu Bekler; S?zm???? Bitanem

?Sen Y?Re??m?n Den?z Kiyisina Oturmu? Bekl?yorsun Ben Dalgalarla Sana Ko?Uyorum Dalgalar Sana Ula?Iyor Ama Ben Sana Ula?Amiyorum...

?seni Seviyorum" Derken Asla Yalan Soylemedim Yalan S?ylerkende Asla "seni Seviyorum "demed?m!!!

?D?N Aksam Bir G?Zele Rastladim. Gelip Yanima Merhaba Dedi. Bense O G?Zele Bir Merhaba Bile Demedim. Sirf Kalbimde Sen Varsin, Senin Sevgine Ihanet Olmasin Diye.

?Y?Rek Umutlara Gebe Oldu?Undan Beri,dostluklar Ayr?l??A Yenik D??medi Hi?..g?nl?M?Z Dara?Ac?ndayken Bile ?l?Me K?S?P Sadece Dostlar?m?z? Sevdim Ben

?G?Ller Hep Ellerinde A?sin,ama Dikenleri Batmasin.sevda Hep Seni Bulsun,ama Seni Yaralamasin.mutluluk Hep Y?Regine Dolsun,ama Beni Unutturmasin.

?Kollar?m Bekliyor Seni, ?psem ?psem Ellerini! Dudaklar?mda Bir Ate?,avu?lar?mda Alevsin! Sensiz Yanl?z,sensiz Hi?im! A?K?ms?n,sevgilimsin! Sen Benim Her?Eyimsin

?Ben Seni,beni Sevesin Diye De?Il;ba?Kas?n?n Seni Daha Az Sevmesine K?yamad???m I?in Sevdim.ve Ben Seni Senin Ne Oldu??unu Bilmiden, Seni Sen Oldu?Un I?in Sevdim

?Su?luyum Sinirlari ?hlal Ed?p G?zler?ne ?rt?cam ???n. Su?luyum, D???Nce Su?larinin En B?Y???, Sen? D???Nd???M ???n. Su?luyum Durma Al Canimi, Sen? Sevd???m ???n

?R?zgar alabildi?ine h?r??n, ya?mur alabildi?ine inat??, y?re?in onlara inat sanki bir liman...T?pk? g?zlerindeki huzur gibi

?insanlar bir k?rm?z? g?l pe?inde ko?arken, ayaklar? alt?nda ezilen papatyalar? g?rmezler!!!

?Aski reddetmek; g?nesin batisini g?rmekten ?z?nt? duydu?un i?in do?usunu izlemekten zevk almayi reddetme?e benzer

?G?z ya?lar?n z?mr?t olsa yinede a?lamana k?yamam

?Git r?zgar s?yle ona onu nas?l sevdigimi onun u?runda can?m? bile verebilcemi ama baskas?yla mutluysa sus sessizce geri d?n

?Beni ate?lere at b?t?n v?cudum yans?n;yaln?z kalbimi b?rak ??nk? orada sen vars?n

??nsanlar her ne kadar sonbahar? ayr?l?k mevsimi kabul etmi?lersede, kaderde ayr?l?k varsa sonbahar? beklemez

??nsanlar her ne kadar sonbahar? ayr?l?k mevsimi kabul etmi?lersede, kaderde ayr?l?k varsa sonbahar? beklemez

?Bu gece bir y?ld?z tut,ben bu y?ld?z kadar uza??nda olsam bile,sewgim heran yan?ba??nda

?Bir k?z?n en g?zel ?eyizi,?p?lmemi? dudaklar? ve ?al?nmam?? kalbidir

?Bir yudum zehir olsan, biran bile d?s?nmeden seni icerdim, sirf seninle bir olmak ve seni icimde hissetmek icin.

?g?l? ?ylesine sevmelisin ki; soranlara dikeni yok diyebilmelisin

??nsanlar ?ok sevdikleri g?llere ko?arken,ayaklar?n?n alt?nda ezdikleri g?zelim k?r ?i?eklerini g?rmezler

?Irmaklar akmak icin suyu, yagmurlar yagmak icin bahceyi, kalbim atmak icin bir sebep bulamadigi zaman seni unutacagim

??i?eklerin en g?zeli g?l,g?llerin en g?zeli sen..?i?eklerden g?l? g?llerden seni seviyorum

?Sevipte sevdi?ine seni seviyorum diyememek ne kadar ac?ysa sevilipte sevildi?ini bilmemek de o kadar ac?d?r

?Bir tanem, iki de?il ?? tanem... biri sen biri ben biri belli olacak benimle evlenirsen

?Dal R?zgar? Affetmi?tir, ama k?r?lm??t?r bir kere

?ruzgara hakim olamiyorsan yelkenlerini ona gore ayarla.ve unutma ki hayat karsilatigin gucluklerle degil gemiyi limana getirip getiremediginle ilgilenir

?Bir silah?m olsayd?, bir silah?m..Yoksullu?u ?aka??ndan,Kaybetmeyi kalbinden,Ve sensizli?i aln?n tam ortas?ndan vururdum

?g?llerimiz olsun k?rm?z? ve beyaz.. k?rm?z? g?ller senin, beyaz g?ller benim.. beni unutursan k?rm?z?? g?ller solsun ..seni unutursan beyaz g?ller kefenim olsun

?Ne olurdu bir yapra??n daha olsa!Bak sevmiyor i?te beni hain papatya

melek.jpg
HaYaT Dedigin Bir Oyun Birgun eLbet Biticek.. Arkada Biraktigin HatiraLar ?Lecek.. Sanma bana Yaptigin Yanina Kar kalacak.. Seninde Karsina birgun Seni yakan Cikicak.. O zaman agLayacak ve ?eni hatirLiyicaksin.. iste o An sana Bana Son SoyLedigin SozLeri HatirLaticam.. Ardima biLe Bakmadan HATiRALARDAN KayboLacagim...

Eger geceler seni d?s?nd?g?m kadar uzun olsaydi asla sabah olmazdi...

R?ZGAR ALABILDIGINE HIRCIN,YAGMUR ALABILDIGINE INATCI ,YUREGIN ISE ONLARA INAT SANKI BIR LIMAN...TIPKI G?ZLERINDEKI HUZUR GIBI...

ne insanlar tanidim yildizlar gibiydiler. hepsi g?klerdeydi parliyordu. ama ben seni g?nesi sectim. bir g?nes icin bin yildizdan vazgectim...

nasilki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!hani en guzel asklar imkansiz gelirya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana

Ask bir su damlasi olsaydi okyanuslari,bir yaprak olsaydi b?t?n ormanlari,bir yildiz olsaydi t?m kainati sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

seni sevdigim kadar yasasaydim; ?l?ms?zl?g?n adini ask koyardim...

?nce d?st?g?mde kalkmayi,sonra aleve dokundugumda aciyi,sevmeyi ?grendim,sevilmeyi.herseyi ?grendimde yalniz seni unutmayi ?grenemedim .!

bir g?l olmak isterdim neden mi? beni koparip kokladyginda v?cudunun derinliklerine girip bi daha oradan cikmamak icin

BEN SENINLE SONSUZDAN GELEN IKI ISIN OLUP INCE KENARLI MERCEGIN ODAK NOKTASINDAN KESISEBILME IHTIMALINI SEVDIM

Askimizin suya d?secegini bilseydim , balik olurdum

Sen benim hayatymda oldugun s?rece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..??nk? sen benim i?in daima tektin
Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir.
B?yle basit bir dunyada sen benim icin cok ozelsin

ASK:G?L? DIKENIYLE AVU?LAMAYA BENZER. ELLERIN KAN I?INDE KALIR AMA DIKENLERIN HESABINI G?LDEN SORAMAZSIN...

ECEYE INAT GUN AGARMAKTA,AGACA INAT DAL COGALMAKTA,OLUME INAT INSANLAR COGALMAKTA,BENSE SANA INAT SENI SEVMEKTEYIM INAT BU YA HEPTE SEVECEGIM...

R?zgarin kemanini ?aldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin t?m g?zellikler senin olsun...

Hayatta ?? seyi sevdim. Seni, Kalbimi, ?mit Etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. ?mit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

ben seni unutmak i?in sevseydim sana olan tutkunlugumu kalbime degil g?nesin ciktigi zaman kaybolan bu gulu camlara yazardim.

Nice insanlar g?rd?m kalpleri bombos ama mutlu, ?okaz insanlar g?rd?m kalpleri sevgiyle dolu ama ask atesiyle yanip kavrulan,h?z?nl? ve mutsuz !!

seni nekadar sevdigimi ?grenmek istersen yere d?sen her yagmur damalsini tutmaya calis, tutabildiklerin senin sevgin tutamadiklarinsa, benim sana olan SEVGiMDiR.

Hayatta iki k?r taniyorum, 1.'si senden baskasini g?rmeyen ben, 2.'si beni g?remeyen Sen...
D?nyadaki en g?zel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?

sen sahra c?llerinde bir g?l olsan seni kurutmamak i?in g?z yaslarimla sulardim seni

seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, cekici ve g?zelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.........

insanlar kirmizi g?llerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar
bir delinin seni ?pmesine izin ver ,ama bir ?p?c?g?n seni delirtmesine izin verme

G?ky?z?ndeki b?t?n yildizlari toplasan birtek sen etmez, fakat birtek sen hepsine bedelsin.

Ask Coraba Benzer ; Cifttir ve birbirine uymalidir

Sen g?zlerimde bir damla yas olsaydyn seni kaybetmemek i?in ?m?r boyu aglamazdim!!!

SESINE MEVSIMLERIN EGILDIGI, GOZLERINE BAHARIN AGLADIGI, AGLAR GIBI G?LMENI, DOKUNUSLAR G?LECEK GIBI DURAN Y?Z?N? ?ZLEDIM..

ACI VE H?Z?N BIR YILDIZ KADAR UZAK, MUTLULUK GOZBEBEGIN KADAR YAKIN OLSUN.UMUTLARIN GERCEK, GERCEKLERIN MUTLULUK, MUTLULUKLARIN SONSUZ OLSUN..

D?NDE, BUG?NDE, YARINDA, Y?REGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HYSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY, BEN HEP ORDAYIM
AsK BiTTiKTEN SONRA ARKADAs KALALIM DEDiLER.. G?LE BAsKA iSiM VERSEN DEGisiK KOKAR MI ???

GUNESIN BUZ TUTTUGU YERDE BIR ALEV GORURSEN O BIL KI YANLIZ VE YANLIZ SENIN ICIN YANAN KALBIMDIR.
AY ISIGININ AYDINLATTIGI BIR KUMSALA KUCUK BIR DAL PARCASIYLA SENI SEVIYORUM YAZMAK ISTERDIM AMA SEN HIRCIN BIR DALGA OLUP SILERSIN DIYE YAZMAKTAN KORKTUM..

ALIP KIRSALAR KALEMYMY KANIMLA YAZARIM SENI SEVDIGIMI..
K?L OLMUS ATES YANARMI? BUZ TUTMUS SU AKARMI? BU G?ZLER SENI SEVDI BASKASINA BAKARMI
KIZ DEDIGiN ISTANBUL GIBI OLMALI FETHI ZOR FATIHI BIRTANE OLMALI

BIR SABAH UYANDIGINDA G?NESY G?REMEZSEN YANINDA SAKIN G?ZLERINI KAPATMA YILDIZLARIDA KAYBEDERSIN SONRA.

Yasamin kaynagi sevgi ise eger, sevgi bir tutku. Amac birseyleri paylasmaksa, paylasmak dostluk. dostluk hatirlamaksa eger, hep aklimdasin!!!

Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama d?n?pte kendi peslerinden kosanlara hic bakmazlar..
Seni nekadar sevdigimi birbilsen sende uzayy g?ren insanlardan biri olurdun...

Sen seni ?zleyenin ?zleminden habersiz ?zlemle ?zlenmektesin, sen varya sen, ?zlemlerin icinde en cok ?zlenensin!!

Gonlume taht kurdun, Gonlumun sultani oldun, Gece gokyuzunde parlayan yildizim, Sabah ise ruhuma dogan gunesim oldun..

Damdan duser gibi hayatima girdin, beni deli divane ettin, sucum neydi ki, beni kendine bu kadar asik ettin..
Her gun sevda cekipte, Gulunmuyor degilmi, Bir guzelden baskasi, sevilmiyor degilmi, Seni asla unutamam, Sensiz olamam diyordun, Hani bensiz olurdun, Olunmuyor degilmi??

Bir yudum mutluluk, Pesinden kosuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, Sevmisim seni bir kere, Doyamadan gidiyorum...
Her yagmur damlasi SENi SEViYORUM demek olsaydi heryeri seL gotururdu...
En buyuk okyanusta bir su damlasi olmak, ucsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak ama en onemlisi milyonlarca insanin icinden senin sevgilin olmak...

G?l? birg?n, Seni herg?n, G?l? soluncaya kadar, Seni ?l?nceye kadar sevecegim...
Beni terkettigin g?n saclarindan bir tel koparip asacagim kedimi beni terkettigin g?n kirpiklerinden birini koparip saplayaacagim kalbime ve beni terkettigin g?n ?lecegim..

hissedince sana vuruldugumu baharda kus olup ucasim gelir, bakinca o g?zel g?zlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne ?are birtanem ne care ne kus olup ucabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ?m?r boyu Sevebilirim...

Diyorsun bana yaren sis yasa . yasarmi bu beden ruhu olmasa..?
bir soluk kadar yakin yildiz kadar uzak derler sevgi icin. Uzanirsin yetisemezsin yetisirsin dokunamazsin dokunursun vazgecemezsin vazgecersin ama unutamazsin!!

Bir su gibi Berrak, bir Cicek gibi sevgi y?kl?, G?ky?z? gibi yalin okyanus kadar derin kelimelere sigmayacak kadar b?y?k bir SEVGiMiZ oldugunu sakin UNUTMA !
Sana olan askim sagir bir ressamin kristal bir y?zeye d?sen gul yapraginin ?ikardigi sesi cizdigi zaman bitecek..

kalbimde 3 Cicek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardin. Bana sadece biri kaldi beklemek beklemek beklemek...

Gece midir insani h?z?nlendiren, yoksa insan midir h?z?nlenmek icin geceyi bekleyen? Gece midir seni bana d?s?nd?ren yoksa ben miyim seni d?s?nmek icin geceyi bekleyen???

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 861 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 762 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,149 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 692 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,507 04-05-2022, Saat: 08:37 PM