:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EtKiLeYiCiS?ZLeR
agirdelikanli
Ofkeni yapraklara yaz sonbaharda dokulsun,derdini ruzgara yaz estikce uzaklara gotursun, sevgimi kalbine yaz oldug?nde seninle gomulsun...

UNUTMA,UNUTULANLAR,UNUTANLARI,ASLA UNUTMAZLAR
Lay?k oldu?un yer seni kabul etmese bile, Giydi?in gelinlik yerine kefen olsa bile, Ard?ndan g?zya?? d?kenin olmasa bile, Bekleme art?k d?nmem sana, G?z?mde dinmeyecek ya??m olsan bile..

G?zelim ben yalnizligi sigarayla sevgiyi AyranLa gecmiside cektigim facalarla ?grenmisim..

Kendim i?in bisey istiyosam namerdim Allah im Anneme g?zel bi gelin nasip et!!Aminnnnnn Smile)
Olsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur ?zerine yagarim.Ci?ek olur mezarinda a?arim. Olsen bile benden kurtulamazsin..

Kimbilir hangi aksam g?nesle beraber bende sonecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu icecegim belki goremeden olecegim fakat yine de seni EBEDiYEN SEVECEGiM.

SEVGIM SINIRSIZ AMA ANLIYABILENE, DOSTLUGUM SONSUZ AMA PAYLASABILENE, SEN HARIKASIN AMA BENIM OLDUGUN SURECE
BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

Merhaba h?z?n adasi ,ben duygu gemisi ,gecenin ilk isiklariyla, demir attim kiyilarina . Y?k?m mutluluk, hadi uyan. A? gozlerini bak ne diyor gemideki ses: seni ozledim..

Sen seni ozleyenin ozlemimden habersiz ozlenensin sen var ya sen ozlenenler arasinda en ( ozelsin )
G?l bah?esinde ge?se de omr?m, inan ?st?ne g?l koklamam g?l?m , seni koklamak olsa da ol?m, ugrunda olmeye deger g?l?m..

Umutlarinin bittigi yerde d?slerine sariL, d?slerini paylasacak birini ararsan ben burdayim...
BIZ NE KADAR KIRMIZI PABUCLU SIRIN KIZLARLA DANS ETMESINI BILMESEKTE, KARTAL'IN BILE UCMADIGI, SAHIN'IN BILE YUVA YAPMADIGI YERDE, SEYTAN'LA DANS ETMESINI BILIRIZ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 861 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 762 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,149 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 692 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,507 04-05-2022, Saat: 08:37 PM