:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?ZeLS?zLeR
agirdelikanli
hayat; ya?amay?, mutluluk; g?l?msemeyi, sevgi;haketmeyi, vefa;hat?rlamay?,dostluk;payla?may? bilen i?in vard?r.

mutsuzlugun ac? vermesin yanl?z?g?n hi? d???nd?rmesin senin a?k?nla ?aresizligim g?zel y?regini hi? ?zmesin

ASIK MI OLMADIM TAPARCASINA. BIR MECNUN GECTI O C?LLERDEN BIRDE BEN. DIZMI SALLAMADIM ALEMDE KEREM GIBI,FERHAT GIBI G?RZM? SALLAMADIM DAGLARA. NE LEYLA YAR OLDU BANA,NE ASLI, NEDE SIRIN

NEFES KADAR YAKIN; YILDIZ KADAR UZAK DERLER SEVGININ ADINA; UZANIRSIN YETISEMEZSIN: YETISIRSIN DOKUNAMAZSIN; DOKUNURSUN VAZGECEMEZSIN: VAZGECERSIN AMA UNUTAMAZSIN...

Biliyorum sen, bir y?ld?zs?n Ve etraf?nda bir?ok gezegen var. Ama unutma ki ben, d?nyay?m... Ve yaln?z bende hayat var

sen varya sen ba??m?n tac? g?z?m?n bebe?i sen varya sen a?k?m?n ilac? sen varya sen derdimin derman? ben varya ben bir ?m?r bekleyen ben varya ben bi as?r bekleyen

KARAYOLLARINDA DEG?L SEN?N KOLLARINDA ?LEY?M..

HAN? KARDELEN G??E A?IK OLUR DA,KAFASINI KARIN ALTINDAN ?IKARIR YA,Y?RE??M DER K?;KARDELEN KADAR CESARET?N YOKSA,SAKIN A?IK OLMA

G?LE BAKMA DOKUNMAK ?STERS?N,G?LE DOKUNMA KOKLAMAK ?STERS?N,G?L? KOKLAMA ;DALINDAN KOPRMAK ?STERS?N....

seni sevdi?imi ancak bana s?yledi?in sevgi s?zleriyle s?yleyebilirim!

bir d?nya kurdum yaln?z ikimiz i?in seninle a?lay?p seninle g?lmek i?in bir ba?ka sevgiye yer yok benim d?nyamda orada t?m sevgiler yaln?z ikimiz i?in

SANA HER?EY?M? VER?R?M D?YEMEM ??NK? HER?EY?M SENS?N

BO?ALAN KADEHLERE DE??L KAR?ILKSIZ A?KIN ?ARHO?UYUM

Bir g?l olmak isterdim dal?mdan koptugum an yanl?z senin i?in kopay?m ve yanl?z senin avu?lar?nda solay?m diye

maksat bir g?zel u?runa ?lmek de?il u?runa ?l?necek g?zel bulmak zor ; Sen g?zelli?inle insan a ya?ama sevinci veren bense burada ?ile ?eken

sen g?k y?z?nde bir y?ld?z olsanyd?n senin kadar ceki?i olmasada bir deniz y?ld?z?da ben olurdum ask?m?z i?in.

ben u?urumun kenar?nda olsam sende tutunacak tek dal?m ?lmekten de?il seni k?rmaktan korkar?m.

Gece yar?s? ?slak g?zlerim camda seni bekliyor,belki gelir diyorum.Hani bir ?ark?m?z vard? ya, onu s?yl?yorum ve seni ?ok seviyorum...

sessiz olmak sensiz olmaktan zor de?il as?l zor olan sensizli?in sessizli?ini dinlemek

art?k bulutlara yaz?yorum sevgimi ya?mur ya??nca anlars?n ne kadar ?ook sevildi?ini

Eller bana kalpsizsin diyorlar,dogru ??nk? kalbimin sende oldugunu bilmiyorlar

Senden bir hat?ra bana bu ?ark? birg?n gitsen bile hat?ran yeter.unutmak m?mk?nm? b?yle bir a?k? B?RG?N G?TSEN B?LE HATIRAN YETER

Sevmek ?lmektir bence , ben de sevmi?tim ?lmeden ?nce

Bir g?n hayatin b?t?n g?zelliklerinden vazge?ip ?l?me sessiz sedas?z gitmek istersen, yan?ma gel ki sana sensiz ya?aman?n, sensiz olman?n ?l?m oldu?unu g?stereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Y?z?me G?ld?ler , Nede Bir G?n Olsun ?l?m?ne Sevdiler. Ben Sevdim Ba?kas?na Verdiler. Bana Bu D?nyada Mutluluk Harammi? me?erer

zaman,sevginin b?y?kl???n? anlat?r

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdi?ini.

Sar? giyer g?ne? olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir g?n, Beyaz giyer benim olursun

Beni bos bir kutu farz et,i?imi ise sevginle donat...

Bir g?l olmak isterdim, Dal?mdan koptu?um an yaln?z senin i?in kopay?m ve yaln?z senin i?in avu?lar?nda solay?m diye bitanem...

Ayak ucumda ba?lad? sevgi... ...Simdi ba??m?n tepesinde olu?an bir d???nce y???n?yla bulutlardan a?a?? h?zla d???yorum, dua ediyorum para??t?m a??ls?n.

g?ne?e ad?n? buzla yazan biri olursa, bil ki o seni benden ?ok seviyor..

kimbilir hangi aksam g?ne?le beraber bende s?nece?im kimbilir hangi ellerden son suyumu i?ece?im belki g?remeden ?lece?im fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Denizlerden ka??t,yosunlardan kalem yapt?m,her yere seni seviyorum yazd?m,ama sen aptals?n,inand?n,c?nki ben seni sevmedim,sana tapt?m.

D?nyada 2 renk g?l olsun,biri k?rm?z? di?eri beyaz,sen beni unutursan k?rm?z?lar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

G?llerin Hepsi G?zeldir Ama Senin Kadar De?il, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar De?il

E?er sen bana g?zlerinle de?il de kalbinle bakm?? olsayd?n seni ne kadar sevdi?imi ?ok iyi anlard?n.

Seni 1000 ki?i seviyorsa bil ki ben onlardan biriyim ,Seni 100 ki?i seviyorsa bilki ben onlar?n i?indeyim,seni 1 ki?i seviyorsa bil ki o benim, seni kimse sevmiyorsa bil ki ben ?lm???md?r...

Sevgi sonsuzlugun isaretidir

Dostluk,g?zellik ve sevgi kavramlarn?n s?zl?k anlamlar?n? de?i?tirmek m?mk?n olsayd? ben senin isminle de?i?tirmek isterdim

Benim kalbimi k?rmak suya yaz? yazmak kadar zordur... Benim g?nl?m? almak g?ne?e dokunmak kadar zordur... Sen suya yaz? yazmay? ba?ard?n. Simdi g?ne?in batmas?n? bekle...

G?zlerin Nehir,Kirpiklerin K?pr? Olsun,Ben Tam ?zerinden Ge?erken ipler Kopsun,D??t???m O Yer DUDAKLARIN OLSUN...

ne yar kokulu r?zgar, ne ?i?ek, ne dal kald?. O ?ahane g?nlerden sade bir masal kald?.

damlalar olup dudaklar?ma aksan,dalgalar olup g?nl?me ?arpsan,ate? olup kalbimi yaksanda,bilki;dudaklar?mdaki damla,g?nl?mdeki damlalar o ate?i asla s?nd?remez...

a?k?m? da?lara yazacakt?m ama a?k?mdan b?y?k da? bulamad?m..

?nsan?n kendi sevgisi ?zerine aldatmacalar yapmas? yapabilece?i en korkun? hiledir. bu hile o anda yada sonsuza de?in onar?lamayacak s?rekli kay?plara neden olur.

r?yalar?mda ye?illen.yaban g?lleri zambaklar toplayay?m ad?na.yapraklar?na ismini yaz?p,r?zgar?n eline tutu?turay?m.r?zgar? y?re?inde hisset...

uyan?nca insan? uyand???na pi?man eden geriye d?nmek isteyipta d?nemiyince ?aresizlikten insan? kahreden hayatta sadece 1kez g?r?lebilcek harika 1r?yayd?n sen...

bir g?n e?er akl?na ben gelirsem kalbinin sesini dinle nas?l ?arp?yor nas?l ob?t?n ?zlemlerin birle?ti?i yerde bilki seni bekliyorum yaln?z sen...

seni seviyorum derken asl?nda seni sevdigimden bahsetmiyorum sana tapt???mdan bahsediyorum!

a?k bir otob?st?r binmesini bilmeli son dura?a gelince inmesini bilmeli

birg?n bir kar ya?arsa semtine sak?n ???me bilki sevdi?in ?ok uzaklardan, erimi?tir y?re?ine...

senin sevgini doldurdum senin sevgini i?ece?im g?zlerime senin hayalini ?izdim seni seyredece?im. ilk defa seni sevdim ?lene kadar seni sevece?im.A?KIM

a?k bir ?ay sevgi ise ?eker bizim gibi garipler ?ay? ?ekersiz icer

Vur kalbime han?eri y?re?im par?alans?n,fazla derine inme ??nk? orada sen vars?n!!!!

Seni seviyorum diyen dilere de?il senin a?k?n i?in a?layan g?zlerime inan.

bir tabancam olsayd? e?er kaybetmeyi s?rt?ndan yaln?zl??? kalbinden sensizli?i anl?n?n tam ortas?ndan vururdum

sevme seni sevmeyeni bagdatta sultan olsada,sev seni seveni kap?nda k?le olsada

?u g?nl?m? sana de?il ?lg?t ?lg?t yele verseydim. bu g?nl?m? sana de?il boz bulan?k sele verseydim. ama nedendir bilmiyorum seni cookk seviyorum!!!

benim gibi seni kimse sevmedi, ?z??n?m gitti?in g?nden beri... gelseydin bana her?eyin en ba??nda bir daha ba?lasa da farketmez bo?una...

Benden seni seviyorum dememi istiyorsun.Ben ise seni sevmekle yetinmek istemiyorum. Seni ?l?nceye dek hayat?m?n her an?nda ya?amak istiyorum

Bir ?i?e?im vard?, ad?n? a?k koydum; KOPARDILAR, Bir ?i?e?im vard?, ad?n? sevgi koydum; SOLDURDULAR, ?imdi yine bir ?i?e?im var, ad?n??zd?rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN..

bir g?n sevecek olursan ilk ?nce kendini sev ve daha sonra beni sev c?nk? ben seni ?yle sevdim.

a?k bir havuzdur i?ine aptallar d??er. ama beni ittiler !

g?l ren?i ak?amlar?n bitimsiz rengi,sevginin h?z?nle bulu?tu?u ?iz?i,a?ka yak?lan a??t,gel tut ellerimden art?k bunca hasret yetmezmi???

Ne seni sevdigime pi?man, Ne seni sevene d?sman?m,Yaln?z sana bu kadar yak?nken, Seninle konusmad???ma pi?man,Seni benim kadar ?ok sevene d??man?m...sen istemesende.

Benim i?in insanlar ikiye ayr?l?r.Sevdiklerim ve di?erleri.Sevdi?im insanlar da ikiye ayr?l?r.?ok sevdiklerim ve di?erleri.?ok sevdi?im insanlar da ikiye ayr?l?r.SEN ve di?erleri.

Sana meleklerin k?skanaca?? kadar mutluluk, t?bb?n ?a??raca?? kadar sa?l?k, tarihin yazamayacag? kadar ba?ar?, kimsenin g?remeyecegi kadar sevgi yolluyorum biricigim

ne diye sorarlar sana iki kelime iki c?mle ay?rd?m yetmezmi birincisi seni seviyorum ikincisi benim ol bitamem

Her sat?r?ma seni nas?l sevdigimi Binlerce defa yazmak isterdim Elimden gelse "O" g?zel ad?n? A?k bah?emin en g?zel a?ac?na Alt?n harflerle kaz?mak isterdim.

Sevmek g?nahsa e?er G?nah?n benim olsun Diliyorum Allah'tan Mezar?n g?nl?m olsun

Yine akl?mda g?zlerin Yine yand? y?re?im Dayan?l?r gibi de?il Bir bilsen nas?l ?zledim Hala sesin g?nl?mde Ba?kas? sevemedim...

Sevmek G?zeldir Seviyorsa Sevilen ?zlemek G?zeldir ?zl?yorsa ?zlenen Beklemek G?zeldir Bekliyosa Beklenen...

Sevgi sevilen ki?iye sunulan bir arma?and?r .geri verilmesi veya kabul edilmesi ?nemli degildir .?nemli olan sevginin g?sterilmesidir...

Sen giderken birlikte a?lam??t?k.Yerini ?imdi ya?mura verdim sen gelene dek g?zya??ma ortak olacak baska g?z de?mesin diye gozlerime....

Sen hi? denizin dibine bakt???nda Ye?il ormanlar? g?rd?nm??imkans?z deme ??nk? ben senin g?zlerine bakt???mda cenneti g?r?yorum

alaca karanl??? sevmem ben ya g?nd?z olmal?y?m yada gece,kur?un ya derinden vurmal? yada namluda kalmal? SEVGiLi dedi?in:ya tam sevmeli yada b?rak?p gitmeli....

Sen herzaman Tatl?m?s?n Baban?n bir k?z?m?s?n, Benimle ??karm?s?n???

S?yle nerde yanl?? yapt?k,inanmazd?k s?z?ne ,hic g?c?m yok zaman? ?evirmeye,g?rmesende duymasanda,ya?ard?m yine bu a?k? sesszice......

senin i?in de?il bu ya? ben baht?ma yan?yorum. Sana de?il bu g?zya??m ben a?k?m?za a?l?yorum.

sevme seni sevmeyeni bagdatta sultan olsada,sev seni seveni kap?nda k?le olsada

Kutuplar g?ne?i ??ller ya?muru ?zlememi?tir benim seni ?zledi?im kadar...

Ka??ttan da?lar yapt?m m?rekkepten denizler yapt?m heryere ad?n? yazd?m heryere ad?n? yaz?nca seni sedi?imi sand?n ben seni sevmedim sana tapt?m.

seni her kum tanesini sayacak kadar de?il,her kum tanesine ad?n? yazacak kadar ?ok ?zledim....

T?m yapraklar?n? yolsam a?a?lar?n...G?ky?z?n?n y?ld?zlar?n? toplasam sersem ayaklar?na...Bana gelirmisin gelirde mutlulu?un en b?y???n? verirmisin?

??imde bir tutku var oda sensin.Dile gelse kalbim ne der bilirmisin? - Sen benim her?eyimsin.

G?ky?z? benim i?in a?l?yor G?zlerim ?mitsizce seni ar?yor. Dudaklar?m senin ismini heceliyor. Kollar?m seni sarmak istiyor. Ve sevgilim kalbim yaln?z senin i?in at?yor.

?zl?yorsa ?zlenen ?zlemek g?zeldir. Seviyorsa sevilen sevmek g?zeldir. Bekliyorsa beklenen i?te o her?eye bedeldir

seni ne kadar sevdi?imi ??renmek istiyorsan,ya?mur damlalar?n? tutmaya ?al??,tutamad?klar?n sana olan sevgimdir.

Hayatta 4 yanl??? yapt?m do?mak ya?amak b?y?mek ve umutlara sar?lmak bir tek ?eyi do?ru yapt?m oda seni sevmekle ama unutmu?um g?zelim 4 yanl?? 1 do?ruyu g?t?rd?.

Endam?n yeter,g?zlerin yeter u?ramas?n sana ne h?z?n ne de keder.Kalbim senden senden vazge?meyecek, korkma i?imde a?k?n hi? bitmeyecek, e?er istersen sonsuza dek s?recek, inan bu adam hep seni sevecek...

HeRKeSi SeVeBiLiRDiM SeVMeYe SeNDeN Ba?LaMaSaYD?M...

Y?re?imdeki en g?zel filiz unutma ki senin a?k?nd?r SEVDAM

Bende Sevda yaras? derdin derman? sende, Bende baht?n karas? A?k?n ferman? sende SEVDAM SEN BEN?M A?K BAH?EM?N SOLMAYAN B?R?C?K G?L?S?N

BA?kas?na Kendinden Fazla De?er Verme Ya Onu kaybedersin Yada Kendini Mahvedersin

Gece midir beni h?z?nlendiren yoksa ben miyim h?z?nlenmek i?in geceyi bekleyen Gece midir seni bana d???nd?ren yoksa ben miyim seni d???nmek i?in geceyi bekleyen

Tomurcuk G?l?m; E?er bir g?n seni ikinci bir ki?iyle payla?may? kabul edersem; Y?re?ime k?k salan ve damarlar?mda dola?an sevda kan? ile sulad???m tomurcuk g?l; Bil ki, o g?n, sararm??, solmu? ve kurumu? demektir.

Bir insanin idealleri olmal? sonsuzluk gibi Bir insanin ?zlemi olmal?, ?zleme a?an ?i?ek gibi Bir insanin sevdi?i olmal?, O da senin gibi olmal?

bu sabah mavi bulutlar? avucuna mutluluklar? g?nl?ne ve dostlu?umu usulca kalbine b?rak?yorum..........

Baz? g?zellikler vard?r insan kendini ondan koparamaz.i?te sende o g?zelliklerden birisin

Mazideki izler, hayattaki s?zler, sana bakan bu g?zler, daima seni ?zler

Kipriklerimin g?zlerimi kucaklad??? gibi, Bende ?yle kucaklamak isterim seni.

Ben seni seviyorum ya,sen beni sevmesen de olur

Seni ?ok seviyor ve ?zl?yorum.ke?ke ?u an yan?mda olsayd?n

Hissetmedi?in hisleri hissetti?ini hissetti?in an;hissetti?ini hissetti?in his a?kt?r

Ne zaman benim seni d???nmedi?imi d???nd???n? d???nsem,beni bir d???ncedir al?r.??nk? ben hep SEN? D???N?R?M.

Alaca karanl?kta bir bulutsun g???me, Rengin de,bi?iminde tam benim d???nd???m. Benimsin,benimsin sen duda?? tatl? kad?n, Ve senin ya?am?nda ya??yor sonsuz d???m

Bir y?rek ki yanmaz,y?rek denir mi ona? Sevmek haram,y?re?inde ate? olmayana. Bir g?n?n? sevgisiz ge?irdinse yaz?k; En bo? g?n?n o g?nd?r,inan bana.

Yar?nlar?n hep g?zel olaca??n? s?ylerler.Asl?nda bug?nlerde d?nlerin yar?n? de?il mi?

Ne seni unutacak kadar zaman ge?ecek Ne de ge?en zaman seni unutturmaya yetecek. B?rak?p gitsem de unuturum sanma, Zaman al??may? ??retir ama unutmay? asla

?yle senden ?ok uzaklarda de?ilim, G?rmesini bilen g?zlerin bak???nday?m. Belki sana senden daha yak?n bir yerde, ?arpan kalbinin her at???nday?m

Bize sevgili nedir?diye sormay?n, Bizler sevgili u?runa gerekirse ?lmeye gidenlerdeniz

Sevmenin g?nah oldu?unu bilseydim,yemin ederim yine seni severdim

Ben seni unutmak i?in sevmedim ki.

G?ne?in do?du?u ger?ek aynen batt??? gibi, Ak?am?n oldu?u ger?ek sabah?n oldu?u gibi, Ne olur saysak b?t?n ger?ekleri tek tek SEN? SEV?YORUM'ya i?te bu en b?y?k ger?ek.

G?zleri uzakl?klar de?il,bazen de g?ze alamad???m?z yak?nl?klar ac?t?r.Y?re?in ac?mas? ise g?zlerin g?rememesidir.

Beklenen g?n gelecekse e?er,?ekilen ?ile kutsald?r.

UNUTMA........! Unutmak,unutmay? unutmak i?in olsun, ??nk? unutulanlar; Unutanlar? asla unutmazlar.

Sen kocaman ??llerde bir kalabal?k gibisin, Kocaman denizlerde ender bir bal?k gibisin, Bir ?s?t?r,bir ???t?r,bir a?lat?r,bir g?ld?r?r, Sen hem bir hastal?k,hem de sa?l?k gibisin.

Bir sevgiyi anlamak,bir ya?am harcamakt?r...!

Bulutlar?n g?zya?lar? pencerene vururken D??lere dald???n an bir gecede hangi hayaller sana uyumay? unutturuyorsa Gelecek sana onlar? ya?ats?n

Seven unutmaz unutan sevmemi?tir E?er sevip de unutmu?sa sevmesini bilmemi?ti G?ller solabilir yapraklar d?k?lebilir Seni herkes unutabilir ama ben ASLA

Ac? ve h?z?n bir y?ld?z kadar uzak Mutluluk ise g?zbebe?inden yak?n olsun Umutlar?n ger?ek ger?eklerin mutluluk Mutluluklar?n sonsuz olsun

Seni y?ld?zlara benzetiyorum Onlar kadar uzak Onlar kadar de?erlisin Fakat aran?zda tek bir fark var Onlar milyonlarca sen B?R TANES?N!

Bir g?l olmak isterdim ?yle bir g?l ki Dal?mdan koptu?um an yaln?z senin i?in kopay?m ve Yaln?z senin avu?lar?nda solay?m

Zirvelerden yuvarlansa Tutmaya g?c?m yeter da?lar?n ta??n? Fakat kald?ramam kirpiklerinden akan Bir damla h?z?nl? g?zya??n?

"SEN? SEV?YORUM"demek her ?eyden ?nce kabullenmektir! Sevdi?iniz nas?lsa ?yle kabullenmektir! Sahiplenmeye ?al??malar?n ilkelli?ine d??meden...!

Nas?l Uzaktaki Y?ld?z parlak gelirse insana, Uzakta oldu?un i?in tutkunum sana. En g?zel a?klar imkans?z gelir ya insana, ?mkans?z oldu?un i?in a????m sana.

YALNIZLIK : Gecelerin ?M?T : Bekleyenlerin HAYAL : ?aresizlerin YA?MUR : Sokaklar?n TEBESS?M : Dudaklar?n H?Z?N : Sevenlerin SEN "BEN?MS?N"

Ne zaman ki sa??r bir ressam G?l?n kristal bir zemin ?zerine d??t???nde ??kard??? sesin resmini ?izebilirse Sana olan sevgim o zaman bitecektir.

Yana??ndaki bir kar tanesi eriyip Duda??na indi?inde ve o bir damla Serinli?i biriyle payla?mak istedi?inde Y?z?n? r?zgara d?n Ben o r?zgarday?m.

??lde bir ?i?eksin G?kte bir meleksin Kalbimde teksin...

Mutlulu?unuz g?ky?z?ndeki D?k?len bahar ya?muru kadar bol olsun O kadar mutlu olun ki G?zlerinizdeki mutluluk Mutlulu?u arayan mutsuzlar?n ????? olsun.

Seni ne kadar sevdi?imi bilmek istersen Sahildeki kumlar? say yeter...

Bize sevgili nedir?diye sormay?n, Bizler sevgili u?runa gerekirse ?lmeye gidenlerdeniz

Sevmenin g?nah oldu?unu bilseydim,yemin ederim yine seni severdim

Ben seni unutmak i?in sevmedim ki.

G?ne?in do?du?u ger?ek aynen batt??? gibi, Ak?am?n oldu?u ger?ek sabah?n oldu?u gibi, Ne olur saysak b?t?n ger?ekleri tek tek SEN? SEV?YORUM'ya i?te bu en b?y?k ger?ek.

G?zleri uzakl?klar de?il,bazen de g?ze alamad???m?z yak?nl?klar ac?t?r.Y?re?in ac?mas? ise g?zlerin g?rememesidir.

Beklenen g?n gelecekse e?er,?ekilen ?ile kutsald?r.

UNUTMA........! Unutmak,unutmay? unutmak i?in olsun, ??nk? unutulanlar; Unutanlar? asla unutmazlar.

Sen kocaman ??llerde bir kalabal?k gibisin, Kocaman denizlerde ender bir bal?k gibisin, Bir ?s?t?r,bir ???t?r,bir a?lat?r,bir g?ld?r?r, Sen hem bir hastal?k,hem de sa?l?k gibisin.

Bir sevgiyi anlamak,bir ya?am harcamakt?r...!

Bulutlar?n g?zya?lar? pencerene vururken D??lere dald???n an bir gecede hangi hayaller sana uyumay? unutturuyorsa Gelecek sana onlar? ya?ats?n

Seven unutmaz unutan sevmemi?tir E?er sevip de unutmu?sa sevmesini bilmemi?ti G?ller solabilir yapraklar d?k?lebilir Seni herkes unutabilir ama ben ASLA

Ac? ve h?z?n bir y?ld?z kadar uzak Mutluluk ise g?zbebe?inden yak?n olsun Umutlar?n ger?ek ger?eklerin mutluluk Mutluluklar?n sonsuz olsun

Seni y?ld?zlara benzetiyorum Onlar kadar uzak Onlar kadar de?erlisin Fakat aran?zda tek bir fark var Onlar milyonlarca sen B?R TANES?N!

Bir g?l olmak isterdim ?yle bir g?l ki Dal?mdan koptu?um an yaln?z senin i?in kopay?m ve Yaln?z senin avu?lar?nda solay?m

Zirvelerden yuvarlansa Tutmaya g?c?m yeter da?lar?n ta??n? Fakat kald?ramam kirpiklerinden akan Bir damla h?z?nl? g?zya??n?

"SEN? SEV?YORUM"demek her ?eyden ?nce kabullenmektir! Sevdi?iniz nas?lsa ?yle kabullenmektir! Sahiplenmeye ?al??malar?n ilkelli?ine d??meden...!

Nas?l Uzaktaki Y?ld?z parlak gelirse insana, Uzakta oldu?un i?in tutkunum sana. En g?zel a?klar imkans?z gelir ya insana, ?mkans?z oldu?un i?in a????m sana.

YALNIZLIK : Gecelerin ?M?T : Bekleyenlerin HAYAL : ?aresizlerin YA?MUR : Sokaklar?n TEBESS?M : Dudaklar?n H?Z?N : Sevenlerin SEN "BEN?MS?N"

Ne zaman ki sa??r bir ressam G?l?n kristal bir zemin ?zerine d??t???nde ??kard??? sesin resmini ?izebilirse Sana olan sevgim o zaman bitecektir.

Yana??ndaki bir kar tanesi eriyip Duda??na indi?inde ve o bir damla Serinli?i biriyle payla?mak istedi?inde Y?z?n? r?zgara d?n Ben o r?zgarday?m.

??lde bir ?i?eksin G?kte bir meleksin Kalbimde teksin...

Mutlulu?unuz g?ky?z?ndeki D?k?len bahar ya?muru kadar bol olsun O kadar mutlu olun ki G?zlerinizdeki mutluluk Mutlulu?u arayan mutsuzlar?n ????? olsun.

Seni ne kadar sevdi?imi bilmek istersen Sahildeki kumlar? say yeter...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 861 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 762 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,149 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 692 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,507 04-05-2022, Saat: 08:37 PM