:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En G?zeL Hobi bence : SANAT!
Lacey
evet ben acayip severim sanat? .. baz? spor daLLar?nda (beyzboL,y?zme) da iyiyimdir ama i?imde spordan ?ok sanata e?iLim var.

Ba?ta edebiyat .. T?rk?e edebiyat hocas? "do?aL yetenek" oLdu?um kanaatinde Smile burda yazd?kLar?m?n hi? biri ?v?nme ama?L? de?iL;payLa??m sadece ..

Sonra dans .. 3 Ya??mdan beri hocaLar m?kemmeL dans etti?imi s?yLerLer (dansa yatk?n bi fizi?im oLdu?undan oLdu?undan oLabiLir) .. ?zeLLikLe de Latin dansLar?nda iyiyim ..

Daha sonra m?zik .. Sesim Amy Lee'nin t?pk?s? deniLebiLir.Grup kuracakt?k ama OKS denen oLay bunu engeLLiyo ..GeLecekte KES?NL?KLE bi grubum oLacak .. eminim!

Sonra oyuncuLuk .. Tiyatroda aktif oLmad?m ama baz? k???k roLLeri iyi oynad???m? s?yLerLer .. ama her roL? yapamam ben! .. i?ime geLince iyi oynuyorum Smile

Sonra ?izim .. aiLemde bir?ok ressam var.eh,genetik diyebiLiriz Wink ?ok iyi ?izim yapar?m.portre ?izmeyi seviyorum ..

Vee ... s?per makarna yapar?m! Big Grin ki bu bence en ?nemLi yetene?imdir Big Grin

Eee .. fikir ve yorumLar?n?z ?? Smile
Masal_yuzLu
reklam Big Grin

tmm seni aldım say Big Grin

şaka bir yana sanata önem verdiğin için kutlarım.
ama hocalar bazen yalan konuşur
Ara
Lacey
teşekkürLer ..
hocaLarın ne söLediğini pek kasmam,geneLde herkes der ..
djseninim
şitttt sen benim kobyam mısın işte tam benim kafadan müzik dans tiyatro resim edebiyat süper rrrr
Ara
dj_cansel53
atma kuzen edebiyatla ilgilenirmiydin sen müzik dans tutuyo ama edebiyat eh birazSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bah??vanl?k Sanat? Elanor 3 855 04-07-2022, Saat: 02:15 PM
Son Yorum: wildfang
  Elma Sanat? Elanor 19 1,510 04-05-2022, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Çikolatadan Sanat (: PCKoPaT 0 412 09-07-2010, Saat: 10:43 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  hobi ve fobi dj_cansel53 8 852 06-09-2007, Saat: 07:20 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Ebru Sanat? LasT_HerO 3 862 01-02-2007, Saat: 05:42 PM