:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: En G?zeL Hobi bence : SANAT!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
evet ben acayip severim sanat? .. baz? spor daLLar?nda (beyzboL,y?zme) da iyiyimdir ama i?imde spordan ?ok sanata e?iLim var.

Ba?ta edebiyat .. T?rk?e edebiyat hocas? "do?aL yetenek" oLdu?um kanaatinde Smile burda yazd?kLar?m?n hi? biri ?v?nme ama?L? de?iL;payLa??m sadece ..

Sonra dans .. 3 Ya??mdan beri hocaLar m?kemmeL dans etti?imi s?yLerLer (dansa yatk?n bi fizi?im oLdu?undan oLdu?undan oLabiLir) .. ?zeLLikLe de Latin dansLar?nda iyiyim ..

Daha sonra m?zik .. Sesim Amy Lee'nin t?pk?s? deniLebiLir.Grup kuracakt?k ama OKS denen oLay bunu engeLLiyo ..GeLecekte KES?NL?KLE bi grubum oLacak .. eminim!

Sonra oyuncuLuk .. Tiyatroda aktif oLmad?m ama baz? k???k roLLeri iyi oynad???m? s?yLerLer .. ama her roL? yapamam ben! .. i?ime geLince iyi oynuyorum Smile

Sonra ?izim .. aiLemde bir?ok ressam var.eh,genetik diyebiLiriz Wink ?ok iyi ?izim yapar?m.portre ?izmeyi seviyorum ..

Vee ... s?per makarna yapar?m! Big Grin ki bu bence en ?nemLi yetene?imdir Big Grin

Eee .. fikir ve yorumLar?n?z ?? Smile
reklam Big Grin

tmm seni aldım say Big Grin

şaka bir yana sanata önem verdiğin için kutlarım.
ama hocalar bazen yalan konuşur
teşekkürLer ..
hocaLarın ne söLediğini pek kasmam,geneLde herkes der ..
şitttt sen benim kobyam mısın işte tam benim kafadan müzik dans tiyatro resim edebiyat süper rrrr
atma kuzen edebiyatla ilgilenirmiydin sen müzik dans tutuyo ama edebiyat eh birazSmileSmileSmile