:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seviyorumm
CReATuRE
sana şunu söyelemek isterim oklumana ve kendine bir gelecek kurmaya bak sen ve gönül işin bundan sonra gelsin tamammı...?

çünkü aşk herzaman kapını çalar ama okumak fırsatın her zaman yanında olmaz...okuman lazım belli bir yere gel iş güç sahibi ol ondan sonra göreceksinki istemediğin kadar kız çevrende olacak ama sen illaki bu kişi olsun dersen de bu da bu kadar olay olduktan sonra düşünmeden seninle olmayı kabul eder...

fazlada kafanı takma zaten kısmetin değilse hayırlısı değilse ne yaparsan yap boşuna .....
milagros
bence ya? bu kadar surun olmamal?......arada a?k olduktan sonra ya??n ne ?nemi var...?nemli olan duygular?ndan emin olmak.... in?allah olumlu bi cvp al?rs?n....
Ara
ozgur_yasarim
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana ?unu s?yelemek isterim oklumana ve kendine bir gelecek kurmaya bak sen ve g?n?l i?in bundan sonra gelsin tamamm?...?

??nk? a?k herzaman kap?n? ?alar ama okumak f?rsat?n her zaman yan?nda olmaz...okuman laz?m belli bir yere gel i? g?? sahibi ol ondan sonra g?receksinki istemedi?in kadar k?z ?evrende olacak ama sen illaki bu ki?i olsun dersen de bu da bu kadar olay olduktan sonra d???nmeden seninle olmay? kabul eder...

fazlada kafan? takma zaten k?smetin de?ilse hay?rl?s? de?ilse ne yaparsan yap bo?una .....

evet okumak ?nemli kesinlikle kat?l?yorum ama okumaktan skld?m nedeni e?itim sistemi hi? bir?ey ??retmiyorlar sadece diploman olacak ba?ka bi?et de?il ??k?p d??arda kendimi geli?tirsem okula harcad???m paran?n 2-3 mislini kazan?r?m ondan skld?m okuldan... neyse bakal?m zaman ne g?stercek benden bu gecelik bu kadar arkada?lar yar?n s?nav var son s?nav o da bitsin hep forumday?m
_g3v3z3_
bencee aiLesii bi?e demezz Wink

(sen bekLe o zatenn bekLer ) Wink
Ara
maynax men
Walla KardeŞİm Benİm AŞkta HerŞey MÜbahdir Ama KarŞindakİ İcİn DeĞermİ Degmezmİ Bİlİnmez Effect DoĞru SÖylemİŞ Bu Kadin Kismi Nin Ne YapacaĞi Ne Zaman Nasil DavranacaĞi Bellİ Olmaz Ben Derİm Kİ Askerlİgİnİ Bİtİr Ondan Sonra Bİdaha Bak Bak Bakalim Ne Olacak. Hem YaŞin Daha Erken Yaww Hayati Tanimadan Nİye Bu Acele Sonra AĞir Gelİr Bazi Şeyler Acik SÖylemek Gerekİrse
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
HAkk?nda ne hay?rl?s?ysa o olur in?. RABB?M g?nl?ne g?re versin Smile
Ara
ozgur_yasarim
inaşallah papatya prensesi Hayırlısını istiyoruz zaten bizde dua et...
geveze sanada teşekkürler çok emin konuştun...
manyax men sanada teşekkürler nasipse olur...
hepinizin yorumları için ayrıyetten teşekkürler arkadaşlar
bilgeis
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: birini seviyorum ama tek sorun var 3 ya? b?y?k ona a??ld?m zamana b?rakal?m dedi
fikir yap?m?z uygun ama olmazlar? ?ok bizim i?in ya? ba?ta ailesi bu konuyu taka bilir askerlik var benim falannnnnnnnnnnnnnnn
of ya ne olursa olsun
Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: ONU SEV?YORUMMMMMMMConfusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:

a?k...i?te insan?n mant??? devre d??? kalabiliyor b?yle.?z?lme ve takma kafana bence...bak ben 23 ya??nday?m ve neler neler g?rd?m...d?zelir her?ey...bu ya?larda normal b?yle duygular...zamanla g?receksin do?ru olanlar?...ama yanl?? yap?lmadan da do?ru bulunmuyor bi di?er a??dan...neyse kafan? karo?t?rmayay?m arkada??m.a?k g?zel ?ey....
ozgur_yasarim
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a?k...i?te insan?n mant??? devre d??? kalabiliyor b?yle.?z?lme ve takma kafana bence...bak ben 23 ya??nday?m ve neler neler g?rd?m...d?zelir her?ey...bu ya?larda normal b?yle duygular...zamanla g?receksin do?ru olanlar?...ama yanl?? yap?lmadan da do?ru bulunmuyor bi di?er a??dan...neyse kafan? karo?t?rmayay?m arkada??m.a?k g?zel ?ey....

te?ekk?rler
bakal?m zaman ne g?sterecek garda??m yanl?? yapm?yorum bana ?yle geliyor bakal?m "G?relim mevlam ne eyler ne eylerse g?zel eyler."

Ç@RŞžI EMRAH
ozgur yaşarım kardeşim allah kalbine göre versin sana teşekkür ederim kardeşim sebebini sen bilirsin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorumm !! sLn'im 8 414 07-10-2007, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 12:43 AM