:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seviyorumm
ozgur_yasarim
Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: birini seviyorum ama tek sorun var 3 ya? b?y?k ona a??ld?m zamana b?rakal?m dedi
fikir yap?m?z uygun ama olmazlar? ?ok bizim i?in ya? ba?ta ailesi bu konuyu taka bilir askerlik var benim falannnnnnnnnnnnnnnn
of ya ne olursa olsun
Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: ONU SEV?YORUMMMMMMMConfusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
blue_belial
endıse etme kardesım. olacagı varsa olur. bu ıs yasada bakmaz hıc merak etme.
tesellıden cok bı care gostermek ısterdım ama ııh
ask tuhaf sey.
p£r!k!z!
allah hayırlısını nasip etsin sizin için..
aşkta hiç bir şey engel deildir.. hele de yaş hiç deil.. hem 3 yaş ne ki =((
askerlik yaparsın eger seviyorsanız zaten beklersiniz..
umarım kavuşursunuz. ikiniz için de hayırlısı olsun da ..kavuşmanız dileği ile .. allah sevenleri kavuşturrur..
Ara
HayatYasam
Yaşın Sorunu Olmaz Önemli Olan Dşünceler Duygular İnş En Kısa Zamanda Kavuşursun Açılırsın Ona
Ara
ozgur_yasarim
HayatYasam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya??n Sorunu Olmaz ?nemli Olan D??nceler Duygular ?n? En K?sa Zamanda Kavu?ursun A??l?rs?n Ona

ya zaten ona a??ld?m zamana b?rakal?m dedi nasip dedik

yaz?lar?n?z i?in te?ekk?rler
ÐŽeşaren
Hayirlisi nasil ise öyle olsun

Bu isin yasla alakasi yok benimkinlede yas farki var ama sevdikten sonra hic bir önemi yok

Birde bir örnek: Peygamber efendimiz ve esi Hatice validemiz arasinda 15 yas'dan fazla yas farki vardi...

Askerligini yapar hayirlisi ile hersey gönlünce olur Insallah...
Ara
ozgur_yasarim
teşekkürler hayırlısı neyse o olsun diyiyorum
ZeNiTH
Senin İçin En Hayırlısı Olsun İnşallahhh
CReATuRE
bak kardeş bende seninkine benzer bir durumdaydım ve benden aynı seninde dedeğin gibi 3 yaş büyük birine aşık oldum...ama benimki biraz daha farklı birincisi teyzemin kızı ikincisi ailesinin zorunyla 1 kere elenip boşandı üçüncüsü ise kimse bu olayı kabullenmek istemedi...ama ben 4 yıl boyunca onunla beraber uğraştım ve sonunda herkese kabul ettirmeyi başardık...bende askere gitmemiştim ama şimdi gittim ve geldim bitti...ama o kadar uğraşmama ragmen sonunda bu rüyada bitti ve 1 sene oldu...ben çoktan unuttum...sende olayları zamana bırak kız sana zaten olmaz dememiş... sende askerliğini bitir ve kızın fazla üstüne düşme derim yoksa şımartırsın ama görüşmeye devam et ve kıza ciddi olduğunu gösterebileceğin bişeyler anlat veya göster ve göreceksinki herşey zamanla daha iyi olacak...

inşallah mutlu olursun...
ozgur_yasarim
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak karde? bende seninkine benzer bir durumdayd?m ve benden ayn? seninde dede?in gibi 3 ya? b?y?k birine a??k oldum...ama benimki biraz daha farkl? birincisi teyzemin k?z? ikincisi ailesinin zorunyla 1 kere elenip bo?and? ???nc?s? ise kimse bu olay? kabullenmke istemedi...ama ben 4 y?l boyunca onunla beraber u?ra?t?m ve sonunda herkese kabul ettirmeyi ba?ard?k...bende askere gitmemi?tim ama ?imdi gittim ve geldim bitti...sende olaylar? zamana b?rak k?z sana zaten olmaz dememi?... sende askerli?ini bitir ve k?z?n fazla ?st?ne d??me derim yoksa ??mart?rs?n ama g?r??meye devam et ve k?za ciddi oldu?unu g?sterebilece?in bi?eyler anlat veya g?ster ve g?receksinki her?ey zamanla daha iyi olacak...

in?allah mutlu olursun...

TE?EKK?RLER ARKADA?IM ZATEN KEND?S?DE OLMAZ DEMED? AMA BEN OKUYORUM GER?? BU SON SENEM AMA BU FAKT?RDE VAR 2 YILLIK OKUYOM DGS YE G?RECEM AMA BELK? SADECE SEVD???M ???N OKUMUYACA?IM NAS?P DED?K BAKALIM ONA C?DD? OLDU?UMU S?YLED?M ZATEN ... OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF YA OFFFFFFFFF BAKALIM NE OLACAK HAYIRLISI NEYSE O OLSUN......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorumm !! sLn'im 8 414 07-10-2007, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 03:37 AM