:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye Sesleni? ....
isyanbitmez
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyan bitmez seytan ne diyor biliyor musun?bu saattede icimden uymak gelmiyor kendisine!!!
sadece kimligine yakisirlik sana dair degil ki,
isyan bitmez!!!!!!!!!!!
insan madem oyle dusunuyorsa,kanitla gelsin...kime aitse onun imzasini atsin...biz de ona gore kinancak biri varsa kinayalim!!!
firtina gonulun emegine tukuren...insan sifatina uyuyorsaki ????
birde bu var degil mi?(insanlik sekilselse sence sadece diyecegim yok!)
birde su varki,susma sustukca sira sana gelecek Wink
sende tat sunu diycek kadar isyanlardayim...
o saydigin ozlu sozleri soyleyelim...gelen gelsinde o sozlerin hakkini verip gelsin...
ben ozur gormuyorum(firtina gonule iletilen)
biz bunu bekliyoruz!!!
ya da kanit!!!
sanallasmak bu kadar mi kisiliksizlesmek?at tutar...tutmazsa neme lazim,zaten yuzyuze mi gelceksin ya da seni kim taniycak politikasi!!!
her fikir birbirine goz kirpmak zorunda degil yada oksamak!!!
herkes kendince olani yazar!!
sadece bu site dostlugun paylasimiysa herkes birbirinin paylasimina ve ictenligine saygi duysun!!!
herkes birbirine kemcirirse,hirlarsa...(mecazi)
zaten cirkinlige burunmus dunyanin guzellesme evresi nasil geliscek bilmiyorum!
bende firtina gonul gibi hakkimi ararim,sende ararsin oda arar!
tesekkurler

?EYTAN NE D?YOR B?LM?YORUM. D???NCELER?MDEN UZAK TUTMAYA ?ALI?IRIM. EN AZINDAN YAZIYA GE??RD?KLER?MDEN.
SADECE BEN K?ML???ME YAKI?IRIM DEMED?M K? K?MSEYE BUNU ?DD?A ETMED???M G?B? K?MSEDEN BUNU DA BEKLEMED?M.

?NSANLIKTAN ANLADI?IMIZ ?OK FARKLI. Y?NG YANG FELSEFES?N? B?L?RS?N SANIRIM. BANA ASLA DO?RU GELMESEDE HER ?Y?N?N ???NDEK? K?T? VE TERS?N?N VARLI?I. NEYSE BU FELSEFEY? GE?EL?M. BEN?M DEMEK ?STED???M. ?NSAN B?R B?T?ND?R. SADECE ?Y?L?K DE??L K?! K?T?L?KTE ?NSANA A?T B?R ?ZELL?K, ALDATMA DA, ?HANETTE BU ?ZELL?KLER? HAYVANLARDA BULAMAZSIN. ?STTE DED???M G?B? SENDE K?N TUTAN B?R ?NSANSIN. SEN?N D???NCENE G?RE BU DA ?NSAN? B?R ?ZELL?K OLAMAZ SANIRIM. ?NSANLIK DED???M?Z ?EY SADECE ?EK?LD?R BUNUN YANLI? B?R TARAFI YOK. YANLI? OLAN B?Z?M "?NSANLIK" DED???M?Z KEL?MEDEN BEKLENT?M?Z. ASLINDA BA?KA ?EYLER ANLATMAK ?ST?YORUZ BUNUNLA ?Y?L?K, DO?RULUK, D?R?STL?K ??TE B?LD???N OLMASI GEREKEN NE KADAR DE?ER VARSA. D??ERLER?N?DE ?NSANLIK DI?I ?ZELL?KLER OLARAK ALIYORUZ. OYSA ?NSANDAN AYRILMAYAN ?ZELL?KLER ?EYTANA UYMAK BELL? SAATLER DI?INDA OLMASA DA YANLI? DE??LM?D?R?

SANALLA?MAK K???S?ZL?KLE?MEKT?R YADA DE??LD?R BUNU SANALLA?ANLARA BIRAKMALIYIZ. ONLARDA BA?KA F?K?RLERE G?Z KIRPMAK YA DA OK?AMAK ZORUNDA DE??LLERD?R HERKES KEND?NCE OLANI YAZAR. SEN?N ?FADELER?N ?Y? B?R OTOCEVAP OLMAYA M?SA?TT? O Y?ZDEN KULLANDIM.KUSURA BAKMA.

BU S?TE DOSTLU?UN PAYLA?IMI ?SE HERKES B?RB?R?N?N PAYLA?IMINA VE ??TENL???NE SAYGI DUYSUN DEM??S?N HERKESTEN BEKLED???N BU SAYGIYI HERKESE G?STERMEN GEREK?R. ?U DA A?IKTIR K? HERKES KEND?N? FARKLI ?FADE EDER.

herkes birbirine kemcirirse,hirlarsa...(mecazi) BU ?FADE MECAZ? OLARAK KULLANILSA B?LE HO? B?R ?FADE DE??L. BA?KA KEL?ME M? KALMAMI?K? BUNLARI KULLANMAKTA ISRAR ETT?N DEN?LEB?L?R AMA ?U VAR K? HERKES KEND?N? FARKLI ?FADE EDER O Y?ZDEN DEN?LECEK B?R ?EY YOK.

zaten cirkinlige burunmus dunyanin guzellesme evresi nasil geliscek bilmiyorum! BEN DE B?LM?YORUM AMA HERKES KEND? OLSUN BEN?M ?STED???M BU KEND?N OLMAMAK HEM KEND?N? HEM DE HERKES? ALDATMAKTIR. EN AZINDAN BUNU YAPMAMAK LAZIM.

HERKES HAKKINI ARASIN HERKES B?RB?R?N? KINASIN. BU MU B?Z? D?NYANIN G?ZELLE?ME EVRES?NE ULA?TIRACAK H?? SANMIYORUM. TE?EKK?RLER.............
toxique_lierre&b.b.k
icten fikrin icin tesekkur ederim isyan bitmez!
felsefik yaklasimlarin farkindayim,bahsettigin bilgilendirmelerde fikir depomda mevcut!
mevlana 'nin dedigi gb"sozunun gucu,karsindakinin anladigi kadardir!"
ben kin tutmuyorum!ne tuhaf degil mi sen beni tanimiyorsun bile!umarim bu fikir satismalari bizi gelistiren dostluga donusurde...onyargilarimizdan kurtulup paylasimlarimizi pozitif yonlendirriz!
devam etmeye de gucum yok bugece!
tsk
Ara
Firari Fırtına
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ordam?yd?n sen ...!!!

Bir an g?zlerim dalar oldu sessizli?e inan g?l?m seni bile g?rmedim o sessizlikde ve g?zlerimin perdesi gibi d??en o h?zun , o ?zd?rap ve o ac? .

Hat?rlarm?s?n ...

Annen den gizli ka??p ka??p yan?ma gelirdin . Park ?m?z vard? bizi anlayan a?a?larla dolu . Dilleri olsada ben sussam diye ?ok d???nd?m . Hep g?zel olan? ya?arken neden bu ayr?l?k neden bu ?zd?rap .

Birbirini seven iki insan?n d??t??? ac? son gibidir ya?aman?n di?er ad? . ?yler bir sevdaki ne anlat?l?r nede ya?an?l?r bir daha . Ve o an bir tek ?ey ?nemliydi ikimizce ! Senin bende olan ben gibi varl???n , benim sende olan sen gibi varolu?umdu . Gittin mi acaba ?

Bu sesleni? bir yalvar?? , bu sesleni? bir hayk?r?? gibi kulaklar?nda ??nlas?n . Duy beni de ya?an?lanlarla ya?an?lmayanlar aras?ndaki se?imini yapda git eyy Sevgili ..

?lk bak??mam?z gibi ilk ellerinin ellerime de?i?i gibi oldu bu gidi?in , peki ne olacak ?imdi . Bittimi yani . Evet bencede bitti gibi . Ben bende beni bulamasken seni nas?l bulay?m eyy sevgili , seni sen diye sevmedimmi yada sende ben bir de?ilmiydik . Git be g?zelim can?n sa?olsun ne diyebilirimki ...

Yazar : F?rT?na G?N?L .....

Merhaba ...

?ncelikle konuya duyarl?l?k g?steren can dostlara te?ekkrlerimi sunar?m . Sonras?nda konuyu bo?u bo?una uzatan ve bu yaz?y? benim yazd???ma inanmayan al?nt? oldu?una inanan dostada ayr?ca te?ekk?r ederim . Nedeni ise elbetteki g?n?m?z toplumunda hele hele forumlar?m?zda copy paste olaylar?n?n ?o?almas? ve kime neye nas?l inanaca??m?z?n kan?t? ve bilinmeyeni gibi davran?lmas?d?r . Sonu?da herkes hakl?d?r bu konuda . G?n?l sevgiye ye?ermeliki inan? ola derim ben . even tan?yan ve bilen i?in her?ey ayn?d?r . evgisiz kalanlar y?re?inde sevgi umudunu yitirenler ise elbet bu ve buna benzer yaz?lar? bir basit ?yenin yazd???na inanmayabilir .

Yinede sonsuz te?ekk?rler . Burdan ?unu ??kar?yorum . Demekki yaz?m g?zelmi? . G?zel olmasayd? bu kadar ?zerinde durulmaz ve tart???lmazd? .

Not : Yinede bu yaz?n?n bana olmad???na dair bir kan?t bir ispat sizlerden gelirse buna ?ok ama ?ok sevinirim . Neden mi ?????

5 y?l ?nceki yaz?lar?m ( ki bunu daha ?ncede s?yledim burda) ba?ka imzalar alt?nda burda bile yay?nland? . Ses ??karmad?m ??karmamda . Ama bu yaz?n?n benim olmad???na dair bir kan?t gelirse inann?n sizlere her?eyi ispatlar?m . Ar?icimde mevcuttur .

Sevg ....
isyanbitmez
toxiqu£_li£rr£&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:icten fikrin icin tesekkur ederim isyan bitmez!
felsefik yaklasimlarin farkindayim,bahsettigin bilgilendirmelerde fikir depomda mevcut!
mevlana 'nin dedigi gb"sozunun gucu,karsindakinin anladigi kadardir!"
ben kin tutmuyorum!ne tuhaf degil mi sen beni tanimiyorsun bile!umarim bu fikir satismalari bizi gelistiren dostluga donusurde...onyargilarimizdan kurtulup paylasimlarimizi pozitif yonlendirriz!
devam etmeye de gucum yok bugece!
tsk
SANIRIM YİNE BOŞUNA KONUŞTUM VE SANIRIM YİNE ÇİĞNENDİ EKTİĞİM TOHUMLAR. ÖNEMLİ DEĞİL. YAZDIKLARIN ÇİFT YÜZLÜ OLMAYA MÜSAİT. "İÇTEN FİKİRLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM" 1.(ANLAM) İŞTE SENİN İÇİN BU. 2.(ANLAM) SAMİMİYETİNE İNANIYORUM. { ŞUNU SÖYLEYEYİM BİRİNE BUNU SÖYLEMEK ACI BİR ŞEYDİR. DAHA ÖNCEKİLER İÇTEN DEĞİLDİ SANKİ. YA DA SEN BAZEN İÇTEN KONUŞUYOSUN BAZEN ....... BU KELİMEYİ SEN BUL MECAZ ANLAMLAR BİLEN FİKİR DEPONDAN.

"FELSEFİ YAKLAŞIMLARIN FARKINDAYIM, BAHSETTİĞİN BİLGİLENDİRMELERDE FİKİR DEPOMDA MEVCUT" BUNLARDA NE DEMEK OLUYOR ŞİMDİ. HEY UFAKLIK SEN BANA BİRKAÇ NUMARA KÜÇÜK GELİRSİN Mİ? BENİM YAZDIĞIMI OKUDUN MU? BEN SADECE ŞU SAÇMA FELSEFEDEN BAHSETTİM BANA YANLIŞ GELDİĞİNİ DE İLAVE EDEREK. DİĞER YAZDIKLARIMIN HANGİSİ BİLGİ NİTELİĞİ TAŞIR. ONLAR BENİM FİKİRLERİM. OKUNMAYACAK YA DA ANLAMAYA ÇALIŞMAYACAK KADAR DEĞERSİZ BULDUN SANIRIM BİR YA DA DAHA VAR O DA SENİN SÖZÜN AYNEN İADE ETMEK GEREKİR. "mevlana 'nin dedigi gb"sozunun gucu,karsindakinin anladigi kadardir!" SANIRIM SÖZÜN ORJİNALİ BU "Ne kadar bilirsen bil söylediklerin , karşındakinin anladığı kadardır" MEVLANA burda da boş geçmemiş sözünün gücünü öncelikle bilgin belirler.biz de boş geçmeyelim. tabiki senin için söylemiyorum. çünkü sen bahsettiklerimi yani benim düşüncelerimi bile daha önceden bilecek fikir deposuna sahipsin. yanlış düşüncelere kapılma yani en azından benim gibi düşünenler olduğunun kanıtısın.

sen kin tutmuyorsun. ben seni tanımıyorum bile! diyorsun ki birinin kin tuttuğu anlayabilmen için onu tanıman gerekir. ben neden böyle düşündüğümü söyledim tekrarlıyorum. daha önce açtığım konularda yorumların oluyordu ne zamanki tartışma oldu bıçak gibi kesildi hepsi. aslında başka nedenlerde olabilir elbette benimkisi sadece yorumlarını sevmemdi. yani en azından bu sitede yorum yapan birkaç kişiden birisin. paylaşım için sağol. yüreğine sağlık. teşekkürler gibi ve uzayan ifadelerin yanında bence değerliydiler.

bende senin umduklarını umarım. ancak şunu geçmek istemiyorum. hayatımda önyargılı olmadım. mümkün olduğunca düşünüp sonuç çıkarmaya çalıştım. güç bulduğun başka zamanlarda devamını beklerim.

tüm yazdıklarım yanlış anlamalarım olabilir. ama yazılar buna çok müsaitti. suçlu olmamam gerekir. umarım admin efendi yine bir şeyleri rencide edici bulmaz..........
isyanbitmez
ki?i sizden ispat istemi? . l?tfen fikirlerinizi ispatlay?n?z . Soruya soruyla cevap verilmez . te?ekk?ler..

(bu f?rt?na g?n?l'den gelmi? ?ahs?ma.)

ilk ?nce ?a??rd?m tabi. bu mu o bahsettikleri f?rt?na g?n?l diye. ama daha sonra bu konudaki k?namas? da gelince akl?ma evet dedim bu f?rt?na g?n?l.

?LK OLARAK ?UNU S?YLEY?M PEK MANTIKLI B?R?NE BENZEM?YORSUN BUNU ?LERLERKEN ?IKARDI?IM YERLER? G?STERECE??M HAVADA KALMAYACAK MERAK ETME.

??MD? SEN K?M OLUYORSUN BANA NEY? NASIL YAPMAM GEREKT???N? S?YLEYECEK. BU HAKKI SANA K?M VERD?.BUNUN ???N BANA B?R ?Z?R BOR?LUSUN.

Sonras?nda konuyu bo?u bo?una uzatan ve bu yaz?y? benim yazd???ma inanmayan al?nt? oldu?una inanan dostada ayr?ca te?ekk?r ederim

BU C?MLEDEK? K??? DE E?ER BENSEM BANA DOST DEME VE ?Z?R FALAN DA D?LEME. DOSTUN VE ?ZR?N B?R ORTAK NOKTASI VARDIR: ?K?S?DE ?O?ALDIK?A DE?ERLER?N? Y?T?R?RLER. BU BEN?M D???NCEM TAB?.

?STTE ALDI?IM SANA A?T C?MLEDE MANTIKSIZLI?IN ?LK? G?R?NMEKTE. KONUYU BO?U BO?UNA UZATAN BENSEM SEN?N YAZIN HAKKINDA TEK YORUM YAPMADIM. YOK E?ER 10onurd?nho10?SE (ALINTI OLDU?UNU O S?YLEM??T?) TEK B?R YORUM YAPMI? BA?KA DA UZATMASI YOK.

SEN VE toxiqu?_li?rr?&b.b.k'NIN YANILDI?I NOKTA BEN SEN?N YAZINDIR YA DA DE??LD?R D?YE B?R F?K?R BEYANINDA BULUNMADIM. HAL BU ?KEN BANA A?T OLMAYAN B?R F?KR? ?SPATLAMAMI ?STEMEN?Z NE ?NSAFA SI?AR NE DE MANTI?A(MANTIKSIZLIK ?K?)

D??ER YAZDI?IM F?K?RLER ???N GEREKEN A?IKLAMAYI YAPTIM. ?SPATINI ?STED???N?Z F?KRE ?ZELL?KLE CEVAP VERMEMEM TUHAF GELMED? M? S?ZE?

SORUYA SORUYLA CEVAP VER?LMEZM??. NERDE YAZIYOR BU KURAL. FORMUN KURALLARI MI YOKSA SEN?N KOYDU?UN KURALLAR MI. YOKSA BEN?M B?LMED???M BA?KA B?R TOPLUMSAL KURAL DAHA MI? HANG? K?TAPTA YAZIYOR BU ALLAH'INI SEVERSEN S?YLE! K?M?N NE D?YECE?? UMRUMDA DE??L BEN YAZDIKLARIMDA YOLUMU KEND?M SE?ER?M.

G?NDERD???N BU YORUM B?T?N? ?T?BAR?YLE KABA VE ZORBA ?D?. BUNUN ???N SEN? Y?NE KINIYORUM.

K???N?N BENDEN ?SPAT ?STED???N? B?L?YORUM. BANA A?T OLAN F?K?RLER? ?SPATLAMAYA ?ALI?TIM. SORUYA ?STED???M G?B? CEVAP VER?R?M. TE?EKK?RLERM??...

Merhaba ...

?ncelikle konuya duyarl?l?k g?steren can dostlara te?ekkrlerimi sunar?m . Sonras?nda konuyu bo?u bo?una uzatan ve bu yaz?y? benim yazd???ma inanmayan al?nt? oldu?una inanan dostada ayr?ca te?ekk?r ederim . Nedeni ise elbetteki g?n?m?z toplumunda hele hele forumlar?m?zda copy paste olaylar?n?n ?o?almas? ve kime neye nas?l inanaca??m?z?n kan?t? ve bilinmeyeni gibi davran?lmas?d?r . Sonu?da herkes hakl?d?r bu konuda . G?n?l sevgiye ye?ermeliki inan? ola derim ben . even tan?yan ve bilen i?in her?ey ayn?d?r . evgisiz kalanlar y?re?inde sevgi umudunu yitirenler ise elbet bu ve buna benzer yaz?lar? bir basit ?yenin yazd???na inanmayabilir .

Yinede sonsuz te?ekk?rler . Burdan ?unu ??kar?yorum . Demekki yaz?m g?zelmi? . G?zel olmasayd? bu kadar ?zerinde durulmaz ve tart???lmazd? .

Not : Yinede bu yaz?n?n bana olmad???na dair bir kan?t bir ispat sizlerden gelirse buna ?ok ama ?ok sevinirim . Neden mi ?????

5 y?l ?nceki yaz?lar?m ( ki bunu daha ?ncede s?yledim burda) ba?ka imzalar alt?nda burda bile yay?nland? . Ses ??karmad?m ??karmamda . Ama bu yaz?n?n benim olmad???na dair bir kan?t gelirse inann?n sizlere her?eyi ispatlar?m . Ar?icimde mevcuttur .

Sevg ....

BU YAZI HAKKINDA DA S?YLEYECEKLER?M VAR ?STTEK? ALDI?IM KISIM DI?INDA.

NEY?N ?ABASI ???NDES?N. ANLAM VEREMED?M DO?RUSU. E?ER YAZDIKLARININ SEN?N OLDU?UNU B?L?YORSAN VE BU SANA YETM?YORSA ZATEN ORTADA B?R ?EYLER YANLI?TIR.

?LK OLARAK ?U C?MLEY? ELE ALALIM. bu ve buna benzer yaz?lar? bir basit ?yenin yazd???na inanmayabilir . BURADA S?YLEN?LMEK ?STENEN O KADAR A?IK K? YAZAN BAS?T B?R ?YE AMA YAZI ?OK DE?ERL?. BUNU YAZIYI YAZANDAN DUYMAK ?OK ?Z?NT? VER?C?. BIRAKSAK DA DE?ER?N? BA?KALARI BEL?RLESE. KALEM?M?ZDEN ?IKAN HER ?EY DE?ERL? G?R?NEB?L?R ??NK?. E?ER B?R YAZIYI YAZDIYSAN ONU SAVUNMAMALISIN ARTIK O KEND?N? SAVUNMALI.(SANK? B?RAZ ?V?NMEK M? ?STEM?? Y?RE??M?Z)

GELEL?M ?U C?MLEYE G?zel olmasayd? bu kadar ?zerinde durulmaz ve tart???lmazd? . ?ZER?NDE DURULAN VE TARTI?ILAN YAZI OLMADI 10onurd?nho10'NUN YAPTI?I YORUMDU. (MANTIKSIZLIK ??)

DAHA HALA ?ABALAMAN ESEF VER?C?. BA?KA ?MZALAR ALTINDA YAYINLANMASINA SES ?IKARMADIN ?IKARMAZSINDA AMA ALTINA ?MZANI KOYARSAN K?MSE BUNUN SEN?N OLMADI?INI ?DD?A EDEMEZ. PEK? BU BE? YIL ?NCEK? YAZILARIN BA?KA B?R YERDE BA?KA B?R ?MZA ALTINDA YAYINLANMI? OLSA (SES ?IKARMIYORSUN YA) B?R?M?ZDE G?RSE; SONRA BURDA YAYINLANSA SEN?N ?MZANIDA ALTINDA G?RSE. BU SEN?N DE??L DESE SANIRIM Y?NE KINARSIN.

BURAYA YAZDI?IMIZ HER ?EY ARTIK B?ZDEN ?IKIYOR BO?UNA U?RA?MAYALIM BENCE B?Z?M B?LMEM?Z YETS?N G?NL?M?ZE.(YAZIN HAKKINDA HALA YORUM YAPMADIM)
Firari Fırtına
Konu Kapanmışdır .... Muhatap olmak istemiyorum ....

Sevg ...
isyanbitmez
KONU KAPANMI?TIR. SENDEN DE BU BEKLEN?R ZATEN.

SEVG?LERM??.........
Firari Fırtına
Sizin anlamadığınız sevgiler bizlerin hep yüreğindedir . Anlamadığınız konular hakkında yorum yapmayınız . Tavsiyeme kulak veriniz pişman olmassınız . En azından sevgiyi öğrenmek için bir çaba harcayınız , ki o çaba bile yok sizde .

Aslında tekrar yazmak istemezdim ama en azından bende yıkıcılık değil yapıcılık vardır . Bu öğreninizki saygı ve sevgi hep olsun hayatınızda ve hayatımızda ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Dip Not :

Siz gibi çok forumlarda çok eleşltirmenlerle karşılaştım . Hemen hemen bir sırala yapacak olsam sanırım son sırada kendinize bir yer bile bulamazdınız . Eleştiri dozu ve hitab e şekli açısından gerek yorumlarınız gerekse konu ile alakalı düşünceleriniz full saptırılmış ve kayda alınmayacak tarzdadır . Zaten kaydada almıyorum .

Unutmayınızki özgürlüğü yaşamak için kanat çırpmamız gerekli . Kanadınız yok ise uçmaya kalkışmayınız ...

Sevg ...
isyanbitmez
FırTına GöNüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizin anlamadığınız sevgiler bizlerin hep yüreğindedir . Anlamadığınız konular hakkında yorum yapmayınız . Tavsiyeme kulak veriniz pişman olmassınız . En azından sevgiyi öğrenmek için bir çaba harcayınız , ki o çaba bile yok sizde .

Aslında tekrar yazmak istemezdim ama en azından bende yıkıcılık değil yapıcılık vardır . Bu öğreninizki saygı ve sevgi hep olsun hayatınızda ve hayatımızda ...

Sevg ...
Dip Not :

Siz gibi çok forumlarda çok eleşltirmenlerle karşılaştım . Hemen hemen bir sırala yapacak olsam sanırım son sırada kendinize bir yer bile bulamazdınız . Eleştiri dozu ve hitab e şekli açısından gerek yorumlarınız gerekse konu ile alakalı düşünceleriniz full saptırılmış ve kayda alınmayacak tarzdadır . Zaten kaydada almıyorum .

Unutmayınızki özgürlüğü yaşamak için kanat çırpmamız gerekli . Kanadınız yok ise uçmaya kalkışmayınız ...

Sevg ...

ŞUNU SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM. SANA CEVAP VERMEYE ERİNİYORUM. ANLAMAKTAN ÇOK UZAKSIN. KÜÇÜK! BU HİTAP ŞEKLİNİ BEĞENMİŞSİNDİR UMARIM. BEĞENMESENDE OLUR. KİMSEYE HİTAP ŞEKLİM HAKKINDA HESAP VERMEM.

YAZINA GELELİM. 1.Sizin anlamadığınız sevgiler bizlerin hep yüreğindedir .
SİZ KİMSİNİZ BİZ KİMİZ? ÖNCE BİREYSELLEŞELİM. BIRAKALIM BU TRİBÜNLERE OYNAYAN AĞIZLARI.TABİ TABİ MUHAKKAK NEZAKETTEN (!) BÖYLE YAPTINIZ, NEZAKETTEN DE BUNU ANLARSIN ZATEN. NEYSE YİNE DE İSTEDİĞİN GİBİ OLSUN. SİZLİ BİZLİ OLALIM. GELELİM CÜMLENİN ANLAMINA. SEVGİ İÇİN NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ UMRUMUZDA DEĞİL. BİZ SEVGİDEN EMEK VE PAYLAŞMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY ANLAMADIK. ŞAİRE KULAK VERDİK "BÖLÜŞTÜM, BÜYÜMÜŞTÜM" BU YÜZDEN SİZİN SEVGİ ANLAYIŞINIZDAKİ TECRİT EDİCİ VE KENDİNİZE TEKELLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ ANLAMAMAMIZ KADAR DOĞAL BİR ŞEY YOKTUR. BU CÜMLEYE GELİŞİMİZİN SEBEBİ OLAN "SEVGİLERMİŞ" SÖZÜMÜZE CAN SİMİTİ GİBİ ATLAMANIZ ÇOK HOŞUMUZA GİTTİ. KÖŞEYE SIKIŞIP ÇARESİZ BEKLERKEN UCUNDAN YAKALADIK DİYE DÜŞÜNDÜNÜZ SANIRIM AMA YANILDINIZ! YAZDIKLARIMIZI ANLAMAKTAN UZAK OLDUĞUNUZ İÇİN BUNU DA ANLAMADINIZ. BİR KİŞİYİ MUHATAP OLARAK KABUL ETMİYORSANIZ ONUNLA SEVGİ BAĞINIZ OLAMAZ. (DAHA ÖNCEKİ YAPTIĞINIZ YORUMA GÖNDERDİĞİMİZ CEVAP FAZLA YETERLİ OLDUĞU İÇİN KONUYU KAPAMIŞTINIZ. ŞİMDİ YİNE KAPAYACAKSINIZ SANIRIM)

DEVAM EDELİM 2.Anlamadığınız konular hakkında yorum yapmayınız . YORUM YAPMADAN ÖNCE ANLAYIP ANLAMADIĞIMIZI NEREYE TEST ETTİRECEĞİZ. YETKİLİ MAKAM NERESİ ALLAH AŞKINA YA SÖYLEYİNİZ.
"DUYGUSUZ.COM FORUM KURALLARI MADDE 18 C BENDİ 6 FIKRASININ KOMİĞİ" : BU MADDEYE GÖRE BU FORUM DAHİLİNDE YORUM YAPACAĞINIZ KONULARDA UZMANLAŞMANIZ GEREKMEKTEDİR." [SIZE=2]EĞER BÖYLE BİR KURAL YOKSA; SANIRIM BU SİZİN KURALINIZ VE BİZ SİZİN KURALLARINIZA GÖRE OYNAMAYIZ. BU CÜMLEYİ DAHA UZATMAK İSTİYORUZ YAKINDA YORUM YAPABİLİR MİYİZ DİYE DE SORACAĞIZ HERHALDE. ANLAMADIĞIMIZ KONU "SEVGİ" İSE BİZE SÖYLEYİNİZ SEVGİ HAKKINDA NE YORUMU YAPTIK. DAHA AÇIK SORALIM BELKİ ZORLUK ÇEKERSİNİZ. "SEVGİLERMİŞ" SEVGİ HAKKINDAKİ BU YORUMDAN (SİZİN DEDİĞİNİZE GÖRE) NE ÇIKARDINIZ UZMAN SİZ OLDUĞUNUZA GÖRE SİZİN CEVAPLAMANIZ GEREKECEK. [/SIZE]

DEVAM. 3.Tavsiyeme kulak veriniz pişman olmassınız . TAVSİYELERİNİZ HEP EMİR ŞEKLİNDE Mİ OLUR? PİŞMAN OLMAYACAĞIMIZ ÇOK AÇIK ÇÜNKÜ BÖYLE BİR TAVSİYE UYULMAKTAN UZAKTIR. NEDENİNİ ÜSTTE AÇIKLADIM. BİZ PİŞMAN OLMALARI SEVERİZ. HAYATIMIZ PİŞMANLIKLARLA GEÇTİ. HİÇ DERS ÇIKARMADIK. SÖYLEDİKLERİMİZDEN PİŞMAN OLURUZ İSTEDİĞİMİZ ZAMAN. YOKSA PİŞMANLIKLARIMIZA KARIŞMA HAKKINI DA BULDUNUZ MU KENDİNİZDE. BİZİM SİZE TAVSİYEMİZ YOK. POTANSİYEL GÖREMEDİĞİMİZDEN TABİKİ KÜÇÜK!

DEVAM 4.En azından sevgiyi öğrenmek için bir çaba harcayınız , ki o çaba bile yok sizde . VİRGÜLDEN SONRAKİ KISIMDA SEVGİYİ ÖĞRENME ÇABAMIZIN OLMADIĞINI SÖYLEYİP ÖNCESİNDE BUNUN İÇİN ÇABA HARCAMAMI İSTEMENİZ NASIL BİR ÇELİŞKİDİR. NEYSE SİZDEN BEKLENMEYECEK BİR ŞEY DEĞİL KÜÇÜK! MANTIKSIZLIK SİZİN İŞİNİZ.

DEVAM 5.Aslında tekrar yazmak istemezdim ama en azından bende yıkıcılık değil yapıcılık vardır . ASLINDA TEKRAR YAZMANIZIN NEDENİNİ YUKARDA AÇIKLADIK AMA. SİZE ANLAMA KONUSUNDA GÜVENMEDİĞİMİZ İÇİN TEKRARLIYORUZ. "SEVGİLERMİŞ" SİZE BİR KAÇIŞ NOKTASI OLARAK GÖRÜNDÜ. ÖNCEKİ CEVABIMIZA SÖYLEYECEK BİR ŞEY BULAMADIĞINIZDAN MUHATAP OLMAK İSTEMEMİŞTİNİZ. MUHATAP OLMAK İÇİN NE DEĞİŞTİ SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ KÜÇÜK? GELELİM CÜMLENİN ANLAMINA ,SİZDE YIKICILIK DEĞİLDE YAPICILIK OLDUĞUNU NERDEN ANLADIK. SANIRIM İLK İKİ CÜMLE BU ÖZELLİĞİNİZİ BÜTÜNÜYLE GÖRMEMİZ İÇİN İYİ BİR ÖRNEK!

DEVAM 6.Bu öğreninizki saygı ve sevgi hep olsun hayatınızda ve hayatımızda ...

Sevg ... SİZİN SEVGİ VE SAYGI ANLAYIŞINIZIN HAYATIMIZDA YERİ YOK.

SEVGİLERMİŞ.

DİP NOT KISMINA GEÇMEDEN BİR KAÇ KELİMEMİZ VAR BİR ŞEYLERİ YAZMADAN ÖNCE AZ DA OLSA ARAŞTIRINIZ. BU NEYİN DİP NOTU KÜÇÜK! TÜRKÇEYİ BİLMEDİĞİNİZİ DE GÖRDÜK BU KISIMDA NE YAZIK Kİ? TÜRKÇE AÇISINDAN TABİKİ.

DEVAM 7.Siz gibi çok forumlarda çok eleşltirmenlerle karşılaştım . ŞU CÜMLE NE ANLAMAK İSTERSENİZ ORAYA GİDER. "ÇOK" KULLANIYORSAN ÇOĞUL KULLANMAYACAKSIN. NEYSE ANLAMLA İLGİLENELİM. KÜÇÜK! BURADA DİYOR Kİ BİZ DERYAYIZ İŞTE BEŞ YÜZ TANE FORUM BİLİRİZ ÜÇ YÜZ ELEŞTİRMEN TANIRIZ. DÜŞÜNELİM ELEŞTİRMENLER HAKKINDA YORUM YAPTIĞINA GÖRE. ELEŞTİRMENLER HAKKINDA UZMANLAŞMIŞ BİR ŞAHIS KENDİSİ. ÇÜNKÜ BİLMEDİĞİMİZ KONULARDA YORUM YAPMIYORDUK.

DEVAM 8. Hemen hemen bir sırala yapacak olsam sanırım son sırada kendinize bir yer bile bulamazdınız . BU CÜMLE BİR MANTIKSIZLIK ABİDESİ OLARAK DERS KİTAPLARINA KONULABİLİR. ANLATAYIM UMUDUMUZ AZ OLSADA KÜÇÜK! EĞER ELEŞTİRMENLER ARASINDA SIRALAMA YAPIYORSANIZ; İKİNCİ ELEŞTİRMENİ GEÇERSENİZ YENİ İKİNCİ SİZ OLURSUNUZ. BUNU ŞİMDİ SONUNCUYA UYARLAYINIZ. DURUN SİZ YORULMAYINIZ SONUNCUDAN DAHA KÖTÜYSENİZ YENİ SONUNCU SENSİNDİR. DUR BİRAZ DAHA KİBAR SÖYLEYİM SİZSİNİZDİR. ASLINDA KÜÇÜK! BURADA SENİ ELEŞTİRMEN OLARAK GÖRMEM BİLE DEMEK İSTEYECEKMİŞ AMA YİNE MANTIKSIZLIKTA SINIR TANIMADIĞINDAN KENDİNİ YİNE AŞMIŞ. BİR ÜST CÜMLEDE SİZİN GİBİ ELEŞTİRMENLER DEMİŞ. PEKİ KÜÇÜK! BU CÜMLEYİ KULLANMA GEREĞİNİ NİYE HİSSETTİ. NİYE OLACAK YİNE YAPICILIK DAMARI ŞAHLANDI İŞTE. (ŞUNU AÇIKLAMALIYIM Kİ BEN KENDİME HİÇBİR ZAMAN ELEŞTİRMEN DEMEDİM. BURADA PAYLAŞTIĞIM KONULARDA {ŞİİR YA DA DÜZ YAZI} HİÇBİR ZAMAN YAZAR VEYA ŞAİR İFADESİNİ KULLANMADIM. ÇÜNKÜ HERKES BİRŞEYLER YAZIYOR. OYSA BAZILARIMIZ BU İFADELERİ NASILDA PERVASIZCA KULLANIYOR. BU BAZILARIMIZ KİM SENCE KÜÇÜK!)

DEVAM 9. Eleştiri dozu ve hitab e şekli açısından gerek yorumlarınız gerekse konu ile alakalı düşünceleriniz full saptırılmış ve kayda alınmayacak tarzdadır .Zaten kaydada almıyorum . BAK KÜÇÜK! BURADA YEMEK TARİFİ FALAN VERMİYORUM. ELEŞTİRİNİN DOZU DÜZENLENMEZ EĞER ÖYLE YAPARSAN BU ELEŞTİRİ OLMAZ. HİTAP ŞEKİLİMİ BEĞENDİĞİNİ UMARIM. YAZDIĞIN KONU İLE İLGİLİ BİR DÜŞÜNCEM OLMADI BAŞTAN BERİ SÖYLEDİM KÜÇÜK! YORUMLARIM, DÜŞÜNCELERİM "FULL" SAPTIRILMIŞ. KİM TARAFINDAN SAPTIRILMIŞ SANIRIM MANTIKSIZLIKTA SINIR TANIMIYORSUN. KENDİ DÜŞÜNCELERİMİ Mİ SAPTIRACAĞIM. KAYDA ALMADIĞIN BELLİ ÇÜNKÜ BU CÜMLEDEN YAZDIKLARIMI ANLAMADIĞIN ANLAŞILIYOR. BELKİ DE ANLAYABİLECEĞİNİZ SEVİYEYİ BULAMADIM O DA BENİM HATAM OLSUN.

DEVAM 10.Unutmayınızki özgürlüğü yaşamak için kanat çırpmamız gerekli . Kanadınız yok ise uçmaya kalkışmayınız ... UNUTMAYINIZ Kİ KOLUNUZ KANADINIZ KIRILSA ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİNİZDEN ALAMAZLAR. İSYAN DOLU BAKIŞLARINIZI ALSALAR GÖZLERİNİZLE BERABER, ÇIĞLIKLARINIZI KOPARSALAR AĞZINIZDAN, DAMARLARINIZDAKİ KAN SON DAMLASINA KADAR ÖZGÜR AKACAKTIR. KANADINIZ OLMASADA SİZ UÇMAYA KALKIŞIN. DÜŞÜP ÖLMEK, EZİLİP ÖLMEKTEN EVLADIR.
(BAK TRİBÜNLERE OYNUYORUM ŞİMDİ DOSTLAR DEDEM DERDİ Kİ ACI BİR SOĞANI PAYLAŞMAKTA ÖZGÜRLÜKTÜR, EĞER SOĞAN DEĞİLSENİZ KOKMAYA ÇALIŞMAYIN DOSTLARIM YAW)

DEVAM 11.Sevg ... SEVGİLERMİŞ...

DEVAM EDELİM YAZI BİTTİ. BİRKAÇ GÜNDÜR BENİ KIŞKIRTMAYA ÇALIŞMAN BENİ GÜLDÜRDÜ. YORUMUMUN ARDINA YORUMLAR FALAN.BURALARA GERİ DÖNMENE SEBEP OLANLARDANIM SANIRIM. (UMRUMDA DEĞİL) SENİ KOMİK BULDUM BAK SENİNLE İLGİLİ SÖYLEYECEK BİRKAÇ ŞEY VAR BEN DE. HERKESE NASIL BU KADAR RAHAT DOST DİYEBİLİYORSUN. SENİN HİÇ DOSTUN OLMADI SANIRIM. BU KELİMENİN ANLAMINA BİRAZ HÜRMET ET. DEĞERSİZLEŞTİRME. BU BİRAZ TRİBÜNLERE OYNAMA ÇABANLA İLİŞKİLİ SANIRIM. BU ÇABANLA İLİŞKİLİ DİĞER ÖZELLİĞİN HER YAZIYA GÜZEL DENMEZ. ARADA BU AZ İYİ FALAN DE YANİ. BU TİP ŞEYLER YOZLAŞMAYA NEDEN OLUYOR. DEĞERİ OLANLARIDA AYNI POTADA ERİTİYOR YOK EDİYOR VE GELİŞMESİNE ENGEL OLUYORSUN. ŞURASI OLMAMIŞ GÖZÜKTÜ. ŞÖYLE OLABİLİR MİYDİ? BUNLARDAN DENE. GÜZEL OLMUŞ CAN DOSTUM YİNE ŞAHANESİN. KENDİNİ AŞTIN. BU BİZİ ANCAK SERVİSE KADAR GÖTÜRÜR. YIKAMA, YAĞLAMA KÜÇÜK! (ANLAMAK İÇİN YÜZ DEFA OKUYUNUZ ANCA YANİWink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:30 AM