:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevgiliye Sesleni? ....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Firari Fırtına

Ordam?yd?n sen ...!!!

Bir an g?zlerim dalar oldu sessizli?e inan g?l?m seni bile g?rmedim o sessizlikde ve g?zlerimin perdesi gibi d??en o h?zun , o ?zd?rap ve o ac? .

Hat?rlarm?s?n ...

Annen den gizli ka??p ka??p yan?ma gelirdin . Park ?m?z vard? bizi anlayan a?a?larla dolu . Dilleri olsada ben sussam diye ?ok d???nd?m . Hep g?zel olan? ya?arken neden bu ayr?l?k neden bu ?zd?rap .

Birbirini seven iki insan?n d??t??? ac? son gibidir ya?aman?n di?er ad? . ?yler bir sevdaki ne anlat?l?r nede ya?an?l?r bir daha . Ve o an bir tek ?ey ?nemliydi ikimizce ! Senin bende olan ben gibi varl???n , benim sende olan sen gibi varolu?umdu . Gittin mi acaba ?

Bu sesleni? bir yalvar?? , bu sesleni? bir hayk?r?? gibi kulaklar?nda ??nlas?n . Duy beni de ya?an?lanlarla ya?an?lmayanlar aras?ndaki se?imini yapda git eyy Sevgili ..

?lk bak??mam?z gibi ilk ellerinin ellerime de?i?i gibi oldu bu gidi?in , peki ne olacak ?imdi . Bittimi yani . Evet bencede bitti gibi . Ben bende beni bulamasken seni nas?l bulay?m eyy sevgili , seni sen diye sevmedimmi yada sende ben bir de?ilmiydik . Git be g?zelim can?n sa?olsun ne diyebilirimki ...

Yazar : F?rT?na G?N?L .....
provoo Big Grin

Firari Fırtına

Teşekkür ederim dost .. Elimden geldiği kadarıyla iştee , anca bu kadar Smile
Her zaman yaptığın işin üstüne çık kii herkeşş seni örnek alsın kardeşim

Firari Fırtına

Örnek alınacak biri var ise , o da sizlersiniz dostum . Sizler burda bu duyguları yaşatacak ve nesillere paylaşımlarınızla ışık tutacaksınız ..

Sevg ...
gerçkten shoq güsel geç okudum ama ... Sad ellerine sağlık Smile

Firari Fırtına

Canlar sağ olsun ...
olsun ... Big Grin :p
benden s?ze tavs?ye ole her onune gelene ?nanmay?n ok m?Big Grin

Firari Fırtına

Bir bakıma çok haklısınız ....Tşk...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9