:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
günahkeçisine özel yoklama
çilekli cuklat
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa çok değişik anam kendi de değişiktir kesin Big Grin Big Grin

lannnn cocuk tavsanla oynıomuss bnde bı tane kopek alırım artık nabımona ayk uydurmm lazım :yikildim:
Ara
sıla
senin köpiş onun tavşanı yerse papaz olursunuz sonra Big Grin Big Grin
Ara
çilekli cuklat
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin köpiş onun tavşanı yerse papaz olursunuz sonra Big Grin Big Grin

ben onu bı yersem gorur ama :yikildim: :yikildim:
Ara
sıla
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben onu bı yersem gorur ama :yikildim: :yikildim:

ehehehehe :yikildim::yikildim::yikildim: birbirinizi yemeyin daha ilk günden :yikildim::yikildim:
Ara
çilekli cuklat
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehehehehe :yikildim::yikildim::yikildim: birbirinizi yemeyin daha ilk günden :yikildim::yikildim:

cok kasınırsa yerım valla:yikildim:
Ara
sıla
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok kasınırsa yerım valla:yikildim:

çok kaşınırsa yeme kızz uyuz muyuz olur neme lazım :yikildim:
Ara
çilekli cuklat
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok kaşınırsa yeme kızz uyuz muyuz olur neme lazım :yikildim:

allhhh belanı Big Grin
Ara
sıla
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allhhh belanı Big Grin

gözlerime tıkla geleceğini görr sami var mı :yikildim::yikildim:
Ara
çilekli cuklat
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gözlerime tıkla geleceğini görr sami var mı :yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: allammmmmm yaa oldurcen nan sen benıııııııııııııı manyakkkk :yikildim: gordum nan ılerde bende tavsancı olcakmısım :yikildim:
Ara
sıla
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: allammmmmm yaa oldurcen nan sen benıııııııııııııı manyakkkk :yikildim: gordum nan ılerde bende tavsancı olcakmısım :yikildim:

eheheheeee napalım güzelim vakit geçmiyo eyleniyos şurda :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yoklama alınıyo.!! günahkeçisi 60 1,988 10-22-2008, Saat: 08:12 AM
Son Yorum: ozgee29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-25-2024, 08:13 PM