:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kafayi yicem yaa:(
AfrâsyâB
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu seviyorum..(ama bir yandanda daha iyisini bulurum diyorum)......ondan ayrılıyorum..(ama bir yandanda onsuz naparım diyorum)....delircem üfff ya sizce napayım delircem...hep içime atıyorum bıktım.................
ondan daha iyisini bulurum :S
bu cümleden sonra bence birşey yapma
Ara
EndLess
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ondan daha iyisini bulurum :S
bu cümleden sonra bence birşey yapma

ıste anLatmak Istedıgım buydu Gökhan Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
angel16
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:resmi nikahı kıydıktan sonra sorun değil öylede olabilir tabi ama muhakak resmi nikahı yapmalısınız

BENDE BUNDAN BAHSEDİYORUM ZATEN BAŞKADA ÇAREM YOK ZATENSad
Ara
Yenemuko
bencede yok o yüzden biran önce işlemlerinizi halledin ailelerinizle meseleyi halledin bu iş tatlılığa bağlansın ve bir ömürboyu umarım mutlu olursunuz
Ara
AfrâsyâB
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıste anLatmak Istedıgım buydu Gökhan Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Aklın yolu bir kardeşim
Ara
angel16
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede yok o yüzden biran önce işlemlerinizi halledin ailelerinizle meseleyi halledin bu iş tatlılığa bağlansın ve bir ömürboyu umarım mutlu olursunuz

MUTLULUKTAN HİÇ ŞÜPHEM YOK O BENİ COK MUTLU EDİYOR EDECEKTE BUNA İNANIYORUM AMA BU YALAN SARSTI BENİSad
Ara
*Asİ-yÜrEk*
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MUTLULUKTAN HİÇ ŞÜPHEM YOK O BENİ COK MUTLU EDİYOR EDECEKTE BUNA İNANIYORUM AMA BU YALAN SARSTI BENİSad

Arkadaşım eğer mululuktan şüphen yoksa zaten meselede yok Allah mutlu etsin.
Ara
angel16
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşım eğer mululuktan şüphen yoksa zaten meselede yok Allah mutlu etsin.

teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyin lütfenSad
Ara
CaNaT
Keşkeler ....
Hayatımızdan bir türlü çıkartıp atamıyoruz şu kelimeyi ne yazık ki.
Sen zaten seçeneklerini tüketmişsin . Bir tanesi hariç. Ne yapacağım ne edeceğim diye
düşünmeni gerektiren bir şey yok artık yapacağım şey basit. Onunla evleneceksin.
Bütün erkekler kadınlara sahip olmayı ister belki evlenerek belki evlenmeyerek.
Ama her erkek evleneceği kadının ilk erkeği olmayı ister .
Başkasını daha iyisini bulurum diye düşünmenede gerek yok.
Seninle çıkan başka birine bundan bahsettiğinde sana bakışı aynı kalabilecek mi sence ?
Kaçıncıyım ben diye sorarsa ne cevap vereceksin her ne kadar öyle olmasada .
Susup kalacaksın tabiki .
Tercihini yapmış Onu eş olarak seçmişsin sen zaten gerisini düşünme artık.
Askere gitmeden de evlenin onunla bencede fazla geciktirmenin bi anlamı yok.
Kafandaki tüm olumsuzlukları bir kenara bırak Ona çok inanıyorsun seni mutlu edeceğinede inanıyorsun madem Onun bundan sonra yalan söyler yada söylemez diyede boşuna düşünme Ona ya tam anlamıyla güven inan yada hayatına yeni bir yön ver. Bu durumda senin için en hayırlısınında Onunla birlikte devam etmen olduğu düşüncesindeyim ben
Ara
angel16
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Keşkeler ....
Hayatımızdan bir türlü çıkartıp atamıyoruz şu kelimeyi ne yazık ki.
Sen zaten seçeneklerini tüketmişsin . Bir tanesi hariç. Ne yapacağım ne edeceğim diye
düşünmeni gerektiren bir şey yok artık yapacağım şey basit. Onunla evleneceksin.
Bütün erkekler kadınlara sahip olmayı ister belki evlenerek belki evlenmeyerek.
Ama her erkek evleneceği kadının ilk erkeği olmayı ister .
Başkasını daha iyisini bulurum diye düşünmenede gerek yok.
Seninle çıkan başka birine bundan bahsettiğinde sana bakışı aynı kalabilecek mi sence ?
Kaçıncıyım ben diye sorarsa ne cevap vereceksin her ne kadar öyle olmasada .
Susup kalacaksın tabiki .
Tercihini yapmış Onu eş olarak seçmişsin sen zaten gerisini düşünme artık.
Askere gitmeden de evlenin onunla bencede fazla geciktirmenin bi anlamı yok.
Kafandaki tüm olumsuzlukları bir kenara bırak Ona çok inanıyorsun seni mutlu edeceğinede inanıyorsun madem Onun bundan sonra yalan söyler yada söylemez diyede boşuna düşünme Ona ya tam anlamıyla güven inan yada hayatına yeni bir yön ver. Bu durumda senin için en hayırlısınında Onunla birlikte devam etmen olduğu düşüncesindeyim ben

yorumun için teşekkürlerSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-18-2024, 07:58 PM