:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞkimi İtİraf Edİyorum...!!!!
Özge
Allah sevginizi daim etsin arkada?lar mutluluklar dilerim Confusedmiley1:
Ara
>As!_M€L€q<
?zge Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah sevginizi daim etsin arkada?lar mutluluklar dilerim Confusedmiley1:
SAOL ARKADA?IMMMM ...ALLAH HEP?M?S? MUTLU EYLES?NNN...
derdo
Ah Ah Çoook Duygulandim....
Benİmde BÖle Sevgİlİm Olacak Mi Acaba????
Allah AŞkinizi Bozmasin Hep Mutlu Olun.....
>As!_M€L€q<
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ah Ah ?oook Duygulandim....
Ben?mde B?le Sevg?l?m Olacak Mi Acaba????
Allah A?kinizi Bozmasin Hep Mutlu Olun.....
AM?NNN ARKADA?IMMMMM...SAOL
UMARIM SENDE ?OK SEVERS?N VE SEV?L?RS?NNN....
CariSmaBoY
CeYceYY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wayyy dedeee hay?rl? olsunn !!! yengemi tan?m?yorum ama Allah mutlu mesut bahtiyar etsin.... bir yast?kta kocats?n SmileSmileSmile dar?s? brnimm ba??maa SmileSmileSmile

Saool ninecik... Smile hmm bu arada t?kler nine.. in? bi yast?kta kocatcak Big Grin
CariSmaBoY
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sessss Big GrinBig GrinBig Grin ?h?h?h?mBig Grin
evet ba?l?yorumBig GrinBig GrinBig Grin

hehe ii yapt?n?z ?ifte kumrular tbrik ederim ?u jojuk say?s?n? ayarlay?n bi zahmet aradan bana bi tane varis olsun nickimi yetkilerimi devredecemBig GrinBig Grinsefindim sizin ad?n?za Allah mutlu etsin ne diyem S?lom karde?im kankam onun mutlulu?u de?erli hep mutlu olun...

saol yarg?????m benim Smile abi bak ge?en g?n satm??t?n?z beni ama bu g?n unuttum Smile bak bu a??klamalardan sonra Big GrinBig Grin nese bi g?n gelinde kopal?m burda Big Grin ?sledim laaa seni Smile
CariSmaBoY
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hadi bakal?m hay?rl? ugurlu olsun vatana ve millete Big Grin

M?zik ?ok ho?mu? Big Grin bana biri yollas?n Wink

olsun ortim Smile olSun Smile ben yollad?m linki sana ama Big Grin nerde tutturdun ba?ka bi ?arki die deli oldum Smile nese ortim.. demiom bi?i Big Grin
derdo
am?nnn Arkada?immmmm...saol
umarim Sende ?ok Severs?n Ve Sev?l?rs?nnn

?n?allahhhhh
CariSmaBoY
?zge Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah sevginizi daim etsin arkada?lar mutluluklar dilerim Confusedmiley1:

amin arkad??m ?oook t?kler...
CariSmaBoY
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ah Ah ?oook Duygulandim....
Ben?mde B?le Sevg?l?m Olacak Mi Acaba????
Allah A?kinizi Bozmasin Hep Mutlu Olun.....

in? olur arkada??m in? ?oook mutlu olursun... dualar?n i?in t?kler...

[SES]http://www.freewebtown.com/manyax_boy/Mariah%20Carey%20%20-%20My%20All.mp3[/SES]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  üç Laf Ediyorum..üçünde De Seni Seviyorum.. acemhe 0 391 12-18-2009, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 10:14 AM