:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kafayi yicem yaa:(
EndLess
Dost acı söyLer..WinkWink

Sıtenı senden ıyı bıLıyorum.Uvv soyLedıkLErım acımı GELdı..SmileSmileSmile
Ara
angel16
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aiLem kar$imi çikiyor bir $ekiLde ikna ederdim .. baktim oLmadi qerekirSe annemLe bu oLayi payla$irdim iLLaki kabuL etmek zorunda KaliCak ..

Sonra O insanLa konusup €n aceLeSindn Nikahi yapardim .. Ni$an oLucaksada arayi fazLa uzatmazdim ..

oLmaSi qereken bu benCe ..

ailem bana bıraktı sonuçta senin hayatın diyoSad
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ben cok büyük bir hata yaptımSadArkadaşım inşallah aklıma gelen şey değildir ama aklıma gelen şey ise üzgünüm onunula yaşamaya mecbursun.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ailem bana bıraktı sonuçta senin hayatın diyoSad

Ozaman problem yok Smile

aSkerLigide var Sanirim neden 2 Sene bekLemek zorundasin onu anLamadim .. 15Ay deiLmi asKerLik ..

Nisani yapin aSkere gitmeden .. Nikahi yapSaniz daha iyi oLur aSLinda .. noLur noLmaz inSan oGLuna güven oLmuo i$te .. aSkerden Sonra deisecek beLki nerden biLicekSn ..
Ara
angel16
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dost acı söyLer..WinkWink

Sıtenı senden ıyı bıLıyorum.Uvv soyLedıkLErım acımı GELdı..SmileSmileSmile

acı gelmedi tabiki dost acı söyler zaten ilgilenmesen sallamasan yazmazsın bile ama lütfen kırıcı olma...unutma her insan hata yapar bende yaptımSad
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
NeySe ben çikiorm angel16 ..

Hakkindn hayirLiSi neySe öyle oLsn tatLim ..
Ara
angel16
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ozaman problem yok Smile

aSkerLigide var Sanirim neden 2 Sene bekLemek zorundasin onu anLamadim .. 15Ay deiLmi asKerLik ..

Nisani yapin aSkere gitmeden .. Nikahi yapSaniz daha iyi oLur aSLinda .. noLur noLmaz inSan oGLuna güven oLmuo i$te .. aSkerden Sonra deisecek beLki nerden biLicekSn ..

yalan söylediği halde ona hala güveniyorum..o değişmez...gerçekten sevdik birbirimiziSad
Ara
Yenemuko
angel hata yapmışsın sende farkındasın ama bence biran önce bu hatanı düzeltmelisin askere gidip gelmesini beklemeden nikahını yapmalısın sonra çok geç olabilir senin için
Ara
angel16
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:angel hata yapmışsın sende farkındasın ama bence biran önce bu hatanı düzeltmelisin askere gidip gelmesini beklemeden nikahını yapmalısın sonra çok geç olabilir senin için

ben şöyle düşünüyorum nişanı yapalım..sonrada gizlice nikah kıyalım gitsin..sonra gelincede ailelerle yaparız nasıl böyle olurmu?
Ara
Yenemuko
resmi nikahı kıydıktan sonra sorun değil öylede olabilir tabi ama muhakak resmi nikahı yapmalısınız
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 06:28 PM