:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞkimi İtİraf Edİyorum...!!!!
YARGIÇ
Sessss Big GrinBig GrinBig Grin öhöhöhömBig Grin
evet başlıyorumBig GrinBig GrinBig Grin

hehe ii yaptınız çifte kumrular tbrik ederim şu jojuk sayısını ayarlayın bi zahmet aradan bana bi tane varis olsun nickimi yetkilerimi devredecemBig GrinBig Grinsefindim sizin adınıza Allah mutlu etsin ne diyem Sülom kardeşim kankam onun mutluluğu değerli hep mutlu olun...
Ara
>As!_M€L€q<
CeYceYY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wayyy dedeee hay?rl? olsunn !!! yengemi tan?m?yorum ama Allah mutlu mesut bahtiyar etsin.... bir yast?kta kocats?n SmileSmileSmile dar?s? brnimm ba??maa SmileSmileSmile

saol can?m bnm i?te k?s bnm yengenn hehehe ....nese tan?s?rs in?allah...
bu arada evt dar?s? bas?na hehee....
>As!_M€L€q<
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sessss Big GrinBig GrinBig Grin öhöhöhömBig Grin
evet başlıyorumBig GrinBig GrinBig Grin

hehe ii yaptınız çifte kumrular tbrik ederim şu jojuk sayısını ayarlayın bi zahmet aradan bana bi tane varis olsun nickimi yetkilerimi devredecemBig GrinBig Grinsefindim sizin adınıza Allah mutlu etsin ne diyem Sülom kardeşim kankam onun mutluluğu değerli hep mutlu olun...
saol apijimmm bnm allh hepimisin mutluluğunu daimm etsinn...
hı merak etme sana varis oljak birini ayarlarıss adınıda yılmas koyarıss olar mı?
heheheConfusedmiley9:
YARGIÇ
vay olar tabe kıs adını Yılmaz koy beaaBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay olar tabe k?s ad?n? Y?lmaz koy beaaBig GrinBig Grin
varl???n yeter apii hehehhe(kla?e bi laf ama olsunn heheh)Big Grin Big Grin Big Grin
CeYceYY
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol can?m bnm i?te k?s bnm yengenn hehehe ....nese tan?s?rs in?allah...
bu arada evt dar?s? bas?na hehee....

ayy saoLL durr yengee yaa olmak ?zere heraldee SmileSmileSmileSmileSmileSmile dedeeeeeee sewdimm benn buu k?z?? TongueTongueTongueTongue alalIm sana Tongue
*TATLI BELA*
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lannnn siz a?ikmi oldunuz len sulo hadi hayirli ugurlu olsun vatana millete...

12 dev adam sizden cok ?eyler bekliyo ?lke menfaatlerini ?n planda tutun lutfenBig Grin basketboll camiaasina hayrili evlatlar yeti?tirin okmi?

ikinizde uzunsunuz kavak gibi kavak gibi cocuklariniz olar in?allah Big Grin

OLMU?LAR BU DEL? A?IKLAR......
EVET A?KIM UZUN UZUN ?OCUKLARI OLUR BUNLARIN......Big Grin
>As!_M€L€q<
CeYceYY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy saoLL durr yengee yaa olmak ?zere heraldee SmileSmileSmileSmileSmileSmile dedeeeeeee sewdimm benn buu k?z?? TongueTongueTongueTongue alalIm sana Tongue
ii iii k?s olsun olsun hadi hayrl?s? art?kkkkk....Wink
verdim kendimi giittiii...
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OLMU?LAR BU DEL? A?IKLAR......
EVET A?KIM UZUN UZUN ?OCUKLARI OLUR BUNLARIN......Big Grin
olar tabe olar...hehe Confusedmiley17:
MorciveT
Hadi bakal?m hay?rl? ugurlu olsun vatana ve millete Big Grin

M?zik ?ok ho?mu? Big Grin bana biri yollas?n Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  üç Laf Ediyorum..üçünde De Seni Seviyorum.. acemhe 0 390 12-18-2009, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 09:43 PM