:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ѕqρα кJмя den şikayetçiyim:
~uqqaLa~
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence sen mertin banlanması için bahane arayacaqına kendine çeki düzen vermeye çalış Wink

ben banlansın demedim sadece şikayetçiyim dedim dikkat ettiysen.

ayy öylemi özür dileirm o zaman ..! Sad kusura bakma nasıl öyle anlarım Sad

pardon ama sen şikayetçi olduktan sonra merte ceza verilmiycek mi ? uyarı almıycak mı ortada bişey yokken?

ya ne de olsa anlamıycağın için burda söylenenleri..o yzden susmak daha iiWink
Ara
~uqqaLa~
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama ben topLum içinde öyLe konuşmuorm...Wink Yakınlarımın yanında [[ ailem hariç Big Grin ] öLe konusuormm...SmileSmile

belki de mert de kendine yakın hissetmiştir onu Smile
Ara
ѕqρα кJмя
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:......ne bu yaaa..Mertı az tanıyosam uzerıne gıtmeyene dokunmaz..ama oLe hale geldınızkı uc bes kısı artık sadece mertın benım ve bazılarınınn uzerınen oynanıyo.. defalarca uyarılar alıyorz.. nedeıyse ınsanlara hakaret edıyomusuz..ama kımse dusunmuyo bızı bu haddeye ne getırıyo bızı bu kadar sınırlendıren ne.. 10 ay kımseye sesım cıkmamaıs 11 cı ayda banlanıyorum nedenıyse hakaret ..

herkeın dusuncesı aynı endless kotu karakterlı bırı..mert sıvrı dıllı yılmaz asagılayıcı..joer kufur baz...rapunzel vurdumduyamz..

bu her konuda tek cvbım.. mertın uzerıne oynamaktan vazgec pm atarak profuılıne yazaak tahrık etme su cocugu..

bu zamaa kadar yaptıgın tahrıkler yeter.. kufur yıyınce yonetımın ardına sıgınma.. ne palavralara sıkıyosan bu ınsanlara vazgec.. mesut uyarı yapıyo ama olayın ıc yuzu ne bılmıyo sadee yuzeysel yaklasıyor..

adam bıze kufredıyoama saygısız huzursuzlukcıkarann bızız.. yeter hasan az yasın ın olgulugunda davran..ve mertı kıskırtma..

ve sunu ıyı bıl..bu saatten sonra ıstedıgın gıbı davran ama mert senın yuzune banlanırsa ahdım Senı oyle bı hale sokarım kı bu forumda artık.. degıl assagılanmak yer yarılsa yerın dbıne geceyım dersın..

ıster tehdıt algıla ıster uyarı..

artıksaygılı ol ve ınsanlara sınır harbıne sokma.. adam bunalımda dunya seyımızde degılken senınn yaptıgın bı kac yorum goumuzde olmaz artık uzerımıze oynamayı bırak..

ve bırak buyu..

yok dostum yok bizi anlayan çıkmadı,çıkmaz!

Hasan bu forumun iyilik meleği(!)

herkes farkında ama suçlu biz..!

ban atsınlar yok ip alıp polise gitsinler bilmem napsınlar umrumda değil

zaten son 3 haftadır kendimde değilim ben..

Boşver Sersi

biz bize yeteriz Wink
Ara
_PssmsT_aLoNe_
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:belki de mert de kendine yakın hissetmiştir onu Smile

Bu kadar tartışama+ kavgadan Sonra mı ? Hiç sanmıorm cnm...SmileSmile AMa büyük konuşmiyim oLabiLir...Nedne oLmasın...SmileSmile
Ara
PesmisT GirL
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama ben topLum içinde öyLe konuşmuorm...Wink Yakınlarımın yanında [[ ailem hariç Big Grin ] öLe konusuormm...SmileSmile

:yikildim: TerbieLi kızn haLi başka oLuyor tabi..
Ara
~uqqaLa~
:yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
ben kimseye zevkten lan demem alone!.

Şaka dışında 'LAN' diyosam bilki haketmiştir
Ara
djseninim
Üf konuyu actıgıma bin pişman odlum:S
Ara
Seyduna
ya BEN sürekli aynı şeyleri görmektan bıktım ya bu ne durmadan birileri birilerinden şikayetçi durmadan birileri birilerine laf sokuyo ....ya üçgünlük dünya bu belki yarın olmıyıcaz yapmayın etmeyin valla yaa sevmiyosanız bile birbirinizi kırmayın ..
Ara
ѕqρα кJмя
yok senle alakalı değil,

patlamam gerekiyodu o konuda oldu kusura bakma
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yönetimden şikayetçiyim!!! isyanbitmezzz 43 2,614 04-10-2022, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Aktif Olmayanlardan Şikayetciyim ... Firari Fırtına 31 1,521 04-10-2022, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Kendimden Şikayetçiyim. *Asİ-yÜrEk* 10 1,378 10-28-2008, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Misafir Üyelerden Şikayetciyim .... Firari Fırtına 16 1,267 10-09-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Şikayetçiyim Leader 53 3,338 10-04-2008, Saat: 06:26 AM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-08-2024, 07:49 AM