:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kafayi yicem yaa:(
HIÇKIRIK
hep öyLe oLur zaten ayrıLdıysan zaten unutursunSmile

iLk başLarda noLmaL böyLe şeyLer kafana takma yeter
Ara
angel16
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben dıyorum kadınların hıc bırı ılerıyı dusunmez..WinkWink

Neyse ALLah akıL fıkır versın.Agır OLuyo söyLedıkELrım ama Aklınızı basınıza aLın apıs aranızda kaLŞmıs..SmileSmile:9

BANA BAK İLERİYE DÖNÜK DÜSNMESEYDİM BÖYLE OLMAZDI ZATEN:kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
Yenemuko
angel bence biran önce aileni ikna edip nişanı düğünü yapmaya bak
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BANA BAK İLERİYE DÖNÜK DÜSNMESEYDİM BÖYLE OLMAZDI ZATEN:kizgin::kizgin::kizgin:

Yinede bir Laf vardir GeLin ata binmi$ Ya kiSmet demi$ dü$ün yani ..

2sn sonra ne oLuCagini biLemiorz tatLim Elimizde Bir tapumuz yok (:

o yüzden iStekLerimizi fazLa abartmadan aiLemizinde Kendimizinde Gururunu ayakLar aLtina aLiCak HareketLerden kaçinmaLiyiz daha dikkatLi benCiL oLmamaLiyiz .. (geneL oLarak konusuyorum sakin yanLis anLama) Sonuçta hayat Senin hayatin ben dusuncelerimi ifade ediorm sadece ..
Ara
angel16
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yinede bir Laf vardir GeLin ata binmi$ Ya kiSmet demi$ dü$ün yani ..

2sn sonra ne oLuCagini biLemiorz tatLim Elimizde Bir tapumuz yok (:

o yüzden iStekLerimizi fazLa abartmadan aiLemizinde Kendimizinde Gururunu ayakLar aLtina aLiCak HareketLerden kaçinmaLiyiz daha dikkatLi benCiL oLmamaLiyiz .. (geneL oLarak konusuyorum sakin yanLis anLama) Sonuçta hayat Senin hayatin ben dusuncelerimi ifade ediorm sadece ..

SEN BENİM YERİMDE OLSAN NAPARDIN SAKLIMSINSad
Ara
EndLess
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BANA BAK İLERİYE DÖNÜK DÜSNMESEYDİM BÖYLE OLMAZDI ZATEN:kizgin::kizgin::kizgin:

Ne guzel ya nasıLsa evŞLenıcem ben bu cocugun altına yatayım.. ama ayrılırsam nolur yok eb ayrılmam..hem ıstersem evlenmeden cocukta yapayım.. nasılsa evlenıcem..

Kızım ben egrı kafalıyım ... benım kafamda dusunursen yaptıgın yanlıs..ıster kız ıster kus ıster kufret.. ama ben gerı kafalıyım..

evlenmeden kıza da el surulmez erkekte el surmez..SmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN BENİM YERİMDE OLSAN NAPARDIN SAKLIMSINSad

aiLem kar$imi çikiyor bir $ekiLde ikna ederdim .. baktim oLmadi qerekirSe annemLe bu oLayi payla$irdim iLLaki kabuL etmek zorunda KaliCak ..

Sonra O insanLa konusup €n aceLeSindn Nikahi yapardim .. Ni$an oLucaksada arayi fazLa uzatmazdim ..

oLmaSi qereken bu benCe ..
Ara
Yenemuko
angel saklımsımı bilmem ama kim olursa olsun bence bu durumda biran önce evlenmen gerekir o kişi ile
Ara
angel16
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne guzel ya nasıLsa evŞLenıcem ben bu cocugun altına yatayım.. ama ayrılırsam nolur yok eb ayrılmam..hem ıstersem evlenmeden cocukta yapayım.. nasılsa evlenıcem..

Kızım ben egrı kafalıyım ... benım kafamda dusunursen yaptıgın yanlıs..ıster kız ıster kus ıster kufret.. ama ben gerı kafalıyım..

evlenmeden kıza da el surulmez erkekte el surmez..SmileSmile

BURANIN DOSTLUK SİTESİ OLDUÄžUNU UNUTMA VE BİRDAHA YORUM YAZMA DEFOL GİT COK SİNİRLİYİM ZATENSad
Ara
angel16
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:angel saklımsımı bilmem ama kim olursa olsun bence bu durumda biran önce evlenmen gerekir o kişi ile

daha askere gitçekSado yüzden yüzük takıp 2 sene beklemek zorundayımSad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 06:14 PM