:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordun Vedasi.....
isyanbitmez
*As?yE* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:as?l bu senin brz yanl?? anlamandan kaynaklan?yo
diyorum ki su? bizde,demek bi soruna yol a?t?k ki o da gitmeyi tercih etti
yaln?z insanlar? k???msememeni tavsiye ederim.yine de m?dahale etcek diilim.ama k?r?ld?m

[INDENT]

[/INDENT]
YANLI? ANLAMA YOK.D?KKAT ETD?YSEN K?MSEY? SU?LAMADI G?DERKEN.KEND?S?NDE BULUNAN B?R ?ZELL??? SEBEP G?STERD?.B?R?LER?N? SU?LAMAK ONA YAKI?MAZDI ZATEN BU AYRI B?R KONU.K?MSEY? K???MSEMEM BEN?M ???N SEN DE ?ZELS?N HERKES G?B?.
eXseLanS
g?le g?leee...Sad Sad Sad Sad Sad
Ara
buse38
üfffffffffff kalllllllllll kallllllllllllllll gitme ama eger bissiz mutlu olacaksan git ama aklın burda kalır haidi yaaaaa bi laf söledin diye gitmek zorunda degilsin olur böle şeyler ama sen yinede kal........dövecem haaa seni üffffff
Ara
Ba?BeLaS?
söz gider yürek arkasından gider yoksa başımız dik duramayız hiçbiryerde üzme kendini vefasızlar hep vardır ve varolmaya devam edecektir dünya döndükçe....
Ara
buse38
tamam artık demiyorum kırdın beni kal demenin bi faydası yoksa ne kal derim nede git nasıl olsa sen yine dedigini yapcan o yüzdende kırdın beni bay...
Ara
isyanbitmez
Sen De Mİ BÜrÜtÜs Öyleyse Yikil Sezar(alinti)
*AsİyE*
bak,özrümüz de mantık dışı ,işte
özelsin,herkes gibi' demşsin,herkes gibiyse hç bi özelliğim yok demektr
neyse,anlatım bozukluğu işliycek diiliz burda.bşy diyemiyorum

[INDENT]
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YANLIŞ ANLAMA YOK.DİKKAT ETDİYSEN KİMSEYİ SUÇLAMADI GİDERKEN.KENDİSİNDE BULUNAN BİR ÖZELLİĞİ SEBEP GÖSTERDİ.BİRİLERİNİ SUÇLAMAK ONA YAKIŞMAZDI ZATEN BU AYRI BİR KONU.KİMSEYİ KÜÇÜMSEMEM BENİM İÇİN SEN DE ÖZELSİN HERKES GİBİ.

[/INDENT]
Ara
Ba?BeLaS?
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam art?k demiyorum k?rd?n beni kal demenin bi faydas? yoksa ne kal derim nede git nas?l olsa sen yine dedigini yapcan o y?zdende k?rd?n beni bay...

seni k?rmak istemezdim bye
Ara
buse38
yaaaa üfffffff nefret ediyorummmmm yaaaaaaaa.....
Ara
*AsİyE*
güle güle kardeşim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-08-2024, 11:14 AM