:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"" UnuT DiYoRdUn Ya.UNuTTuM İşTe ""
(¯`•._ αѕιρяєη
yorumuna kurban Big Grin
Ara
dark_anqeL
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazen yaptıkları sıze zarar verırse untu demesıne gerek kalmaz sız unutursuzunu zqaten SmileSmileSmile

oDa oLmuoo ßea.. en fazLa ßaşkasıyLa çıkarsa oLur.. oDa olsa ßiLe onu gerçekten sevioSan unutmaSı o kaDarDa kolay oLmuoo..!
Ara
EndLess
dark_anqeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oDa oLmuoo ßea.. en fazLa ßaşkasıyLa çıkarsa oLur.. oDa olsa ßiLe onu gerçekten sevioSan unutmaSı o kaDarDa kolay oLmuoo..!

söyle dusun sana ayrılırken ben baskasını sevıyorum hep onu sevıcem benı rahat bırak dese ne yaparsın hala onumu dusunursun yoksa onu unuturmmusun :??:??
Ara
KoLera
Serseri payLa$im icin cok cok cokkkkkkkk coook t$k ederim !
Tam benLik bi $iir ve tam zamaninda buLdumm. cok i$ime yaricayak, cook saoLL yaa süpersin Big Grin + reppp Big Grin
Ara
dark_anqeL
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:söyle dusun sana ayrılırken ben baskasını sevıyorum hep onu sevıcem benı rahat bırak dese ne yaparsın hala onumu dusunursun yoksa onu unuturmmusun :??:??

yha o ßaşkasını sefio.. ßen onu sefiorum.. o kdr kolay oLmaz unutmaq.. o unutsa ßile ߀n unutmam ..:S
Ara
EndLess
KoLera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Serseri payLa$im icin cok cok cokkkkkkkk coook t$k ederim !
Tam benLik bi $iir ve tam zamaninda buLdumm. cok i$ime yaricayak, cook saoLL yaa süpersin Big Grin + reppp Big Grin

super oldugumu bılıyorum bunu bıde sızın agzınızdan duymak daha guzel

bugun kendımı fazla ukala gördum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
dark_anqeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha o ßaşkasını sefio.. ßen onu sefiorum.. o kdr kolay oLmaz unutmaq.. o unutsa ßile ߀n unutmam ..:S

daha yasın 16 karsına öle bırı gelırkı unturusun onu ama sunu ıyı bıl gercekle sahteyı ayır kı unutmak daha kolay oolswun
Ara
dark_anqeL
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha yasın 16 karsına öle bırı gelırkı unturusun onu ama sunu ıyı bıl gercekle sahteyı ayır kı unutmak daha kolay oolswun

eywaLLLah..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 377 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşk ne mi İşte Kanıt... €BeRimSin 7 424 04-14-2022, Saat: 01:36 AM
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 591 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
  işte o bendim!...her sabahına bir bir yıldızlar takan... DarkLady 6 454 04-13-2022, Saat: 04:34 PM
  **Unut(tum)tu** MasaL_perisi 9 407 04-12-2022, Saat: 09:12 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 08:38 PM