:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoscakal Duygusuz Kendınıze ıyı bakın........
ceylan gözlü1
eğer böle bi sebepten gidiyosan hiç gitme serseri o zaman bende gidiyim boşveeerrr gidemezsin burdan çıkış yok tamammı sakın gitmeyi düşünme
Ara
Qetesh
Alıntı:bu manyak beni dinlemedi yaa kimse yi dinlemes en iyisi herkes vedalaşsınnnn
arkadaşlarrr hakkınızı helal edin bu serseriyee en çok benim başımı ağrıttı ama en çoktaa beni üzdüü bende gidiyorummmmmmmmmm.......

atilla abi inanın ortada gitmek için veya tartışmak için hiç bir sebep yok...
bi insan beni sevmiyorsa defolsun gitsin öyle değilmi, ama serseri bunu anlamıyor...
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yahu nedir bu olanlar yaa, serseri gitmekte haksızsın...uzatma diyorum ortada bişey yok neden böyle yapıyon anlamıyom, bizde sevdik bizde bu yollardan geçtik ama hiç senin gibi yapmadık...
giden insan yolunu çizmiştir zaten, seni istemeyen birinin üstüne neden bu kadar düşüyorsunki..
gitme, böyle bi sebep için gitme...

sagol ademım merak etme benım gıtme nedenım o degıldı ama neyse

arkadaslar kalıyorum ama ö gunduzlerı yıne yokum abı ben futbol takımıyla sözlesme ımzaladım haftaya gıdıyorum ok nedenı buydu ama rose sagolsun aksamlarıda olsa gırıcem ok sen ıcını ferah tut kurtulamadın benden :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

neyse adem sen cok ıyısın saol:Smile:Smile:Smile:Smile
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:atilla abi inanın ortada gitmek için veya tartışmak için hiç bir sebep yok...
bi insan beni sevmiyorsa defolsun gitsin öyle değilmi, ama serseri bunu anlamıyor...

offf adem offff offf abı neden degıl yaa sende bunu anla zaten gıdıcektım ben nıye hala farklı bısey arıyosunuz
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]iyide be güzel kardeşim başta neden söylemiyonBig Grin...
[/COLOR]
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyide be güzel kardeşim başta neden söylemiyonBig Grin...

abı sölemeye fırsatı vermedın kı hemen gırdın ordan konuya SadSadSad dur bı dınle ama kabahat bende basta yazmalıydım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:neyse gectı gıttı haftaya gıdıyorum zatı canakkaleye
Ara
djseninim
hain nan bnm hiç payım yok dimi kalmanda hıh
Ara
helen
serseri küstüm sana bndende bahsetmemişsinBig Grin
Ara
batu_efe
yaa ben hiç bişi anlayamadım ne oluyo burada serseriye ne olmuş neden gidiyoSad Sad Sad
Ara
EndLess
bende anlamadım kardes harbı serserı nıye gıdıyon gardas:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  duygusuz com daki tüm duygulu arkadaşlara selamlar mustafa197937 7 339 04-12-2022, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: wildfang
  selamın aleykum duygusuz mmılletının ınsanları esrarkeş 11 610 04-11-2022, Saat: 08:28 AM
  Merhaba Duygusuz.Com courage 11 628 04-11-2022, Saat: 04:57 AM
  hey millet bi bakın ya ozgur_yasarim 9 376 04-08-2022, Saat: 03:37 AM
  Selam Ben Yeni Duygusuz :) Lili 17 539 04-06-2022, Saat: 08:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 04:51 AM