:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
bilgeis
ve bana kendini iyice afişe ettin diyenler....

ne yani sessiz mi kalacaktım ??? sükut ikrardan gelir.....

kesinlikle reddediyorum...o tabiri kullanan kişi : YAZIKLAR OLSUN SANA....!!!
merve
haklı olabilirsin ama hakkını kızarak deil haklıolduğun her şeyi anlatarak yaparsın.bu şekilde insanlar yanlış fikirlere kapılmazlar.ben bu tavırları kimseye yakıştıramadım.birileri bu konuyu daha fazla uzamadan el atsa ve tarafları yumuşatsa ii olcak.FIRTINA bi el at be cici,bu işi bi sen kıvırırsın...
Ara
isyanbitmez
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Of Konu Uzadi.. K?m Neden Ekled? T?be Ya..
Konuyu Kapatin Artik Bunun Yer? Burasi De?l.. Ve Konuyla Alakasi Olmayan Arkad?lar L?tfen Yoruma Katilmasin Artik.. S?zlere Ne Oluyor.. Olay 3 4 Kl??? ???nde Ge?erken Ortalik Mali Olmu? Ya ..
p?r!k!z? SANA NE OLUYOR OLAY ?? D?RT K??? ???NDE GE??YOR SEN NEDEN DAH?L OLDUN? BU NASIL B?R ANLAYI? B?YLE! BA?LI?A B?RAZCIK D?KKAT ET ?STERSEN "MUTLAKA OKUYUN" YAZIYOR. YORUM YAPARKEN SANA DANI?ILMASI GEREKT???N? DE B?LM?YORDUM. OLAY ?? D?RT K???N?N DE??L FORUMUN OLAYIDIR. A?ILAN KONUNUN ??ER???N? ?NCELERSEN BU S?Z?N BA?INIZA DA GELEB?L?R D?YE B?R KARALAMA ANLAMINI DA G?R?RS?N. FORUMDA Y?NET?C? OLDU?UN HALDE BU KONUDA TARAFSIZ OLMADI?IN DA A?IK?A G?R?L?YOR. ?ZELL?KLE ciciKIS'la diyalo?unda bu bariz bir ?ekilde ortada. F?rt?na G?n?l'?n dedi?ine de kat?l?yorum. Ben ne kilitler g?rd?m. Bu konuya bakarsak komikle?ir sadece. BU KONUNUN K?L?TLENMES?NE KAR?IYIM. ?OK K??? RENC?DE ED?LD?. S?YLEYECEKLER? VARDIR. TAB? S?Z M?SADE EDERSEN?Z.
FORUMDA A?ILAN HER KONU HAKKINDA HER ?YEN?N ?STED??? ?EK?LDE YORUM YAPMAYA HAKKI VARDIR. BU HAKKI ?YE OLMASI VASFIYLA KAZANIR. S?Z DE ?FADELER?N?ZE B?RAZ D?KKAT ED?N. TARAFSIZLI?INIZA ?SE ?ZELL?KLE...........
isyanbitmez
merve Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakl? olabilirsin ama hakk?n? k?zarak deil hakl?oldu?un her ?eyi anlatarak yapars?n.bu ?ekilde insanlar yanl?? fikirlere kap?lmazlar.ben bu tav?rlar? kimseye yak??t?ramad?m.birileri bu konuyu daha fazla uzamadan el atsa ve taraflar? yumu?atsa ii olcak.FIRTINA bi el at be cici,bu i?i bi sen k?v?r?rs?n...
BA?KALARINDAN MEDET UMMA. ORTADA KIZILMASI GEREKENLER VARSA B?R ?EYLER YANLI?TIR. YANLI?I DA G?STERMEK GEREK?R. KIZGIN OLARAK ANLATMANIN NERES? YANLI?. TUTACAK S?ZE KA?AR D?YECEKLER S?Z BUNU DO?AL KAR?ILAYACAKSINIZ ?YLE M?!!! ?NSANLARIN NE F?KR?NE KAPILACA?INI D???NEREK YA?ARSAN ONLAR ???N YA?ARSIN. KEND?N ???N YA?A. BU KONUYU YUMU?ATMA..........
p£r!k!z!
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:p?r!k!z? SANA NE OLUYOR OLAY ?? D?RT K??? ???NDE GE??YOR SEN NEDEN DAH?L OLDUN? BU NASIL B?R ANLAYI? B?YLE! BA?LI?A B?RAZCIK D?KKAT ET ?STERSEN "MUTLAKA OKUYUN" YAZIYOR. YORUM YAPARKEN SANA DANI?ILMASI GEREKT???N? DE B?LM?YORDUM. OLAY ?? D?RT K???N?N DE??L FORUMUN OLAYIDIR. A?ILAN KONUNUN ??ER???N? ?NCELERSEN BU S?Z?N BA?INIZA DA GELEB?L?R D?YE B?R KARALAMA ANLAMINI DA G?R?RS?N. FORUMDA Y?NET?C? OLDU?UN HALDE BU KONUDA TARAFSIZ OLMADI?IN DA A?IK?A G?R?L?YOR. ?ZELL?KLE ciciKIS'la diyalo?unda bu bariz bir ?ekilde ortada. F?rt?na G?n?l'?n dedi?ine de kat?l?yorum. Ben ne kilitler g?rd?m. Bu konuya bakarsak komikle?ir sadece. BU KONUNUN K?L?TLENMES?NE KAR?IYIM. ?OK K??? RENC?DE ED?LD?. S?YLEYECEKLER? VARDIR. TAB? S?Z M?SADE EDERSEN?Z.
FORUMDA A?ILAN HER KONU HAKKINDA HER ?YEN?N ?STED??? ?EK?LDE YORUM YAPMAYA HAKKI VARDIR. BU HAKKI ?YE OLMASI VASFIYLA KAZANIR. S?Z DE ?FADELER?N?ZE B?RAZ D?KKAT ED?N. TARAFSIZLI?INIZA ?SE ?ZELL?KLE...........

bak isyan ben burda g?revliyim ve ben de tarafl? deilim..
ii okursan g?r?rs?n insanlar ne alg?lamak isterlerse onu alg?larlar...
bu olay beni ilgilendirio ?nk? kardelen eltim oluyor.. s?lo ve aliyi ?zcan? da ii tan?yorum.. anla??ld? m? as?l seni ilgilendirmeyen konuya sen yorumda bulunuyorsun madem ba?l?kta mutlaka okuyun yaz?o sen neden yorum yap?osun ki.. benm kimseyle al?p veremedi?im bir?ey yok...
burdaki her ?ye benm i?in de?erlidir..
evren sulo ali ?zcan ve kardelen.. bunlarla muhahtab?m ve konu sa?ma yerlere uzad?g? i?in ve bu konudan ba?layarak herkes kendi sorunlar?n? yazmaya ba?larsa ii valla. hem konu burda ?yelerin aras?nda ??z?mlenecek bir konu deil.. benim kar??mam da seni neden bu kadar gerdi anlamad?m.. s?lesene..
bak g?zel karde?im kime ne yazaca??ma sen kar??amazs?n s?ledikleriinle di?er s?lediklerin z?tla??yor.. herkes kendini bilsin o zman sorun kalmaz belkide .. ben burda modsam buran?n sakinli?ini korumak zorunday?m anlad?n m?????
baana laf diecene ba?kalar?na ve kendine baq. olur mu ?
Ara
p£r!k!z!
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BA?KALARINDAN MEDET UMMA. ORTADA KIZILMASI GEREKENLER VARSA B?R ?EYLER YANLI?TIR. YANLI?I DA G?STERMEK GEREK?R. KIZGIN OLARAK ANLATMANIN NERES? YANLI?. TUTACAK S?ZE KA?AR D?YECEKLER S?Z BUNU DO?AL KAR?ILAYACAKSINIZ ?YLE M?!!! ?NSANLARIN NE F?KR?NE KAPILACA?INI D???NEREK YA?ARSAN ONLAR ???N YA?ARSIN. KEND?N ???N YA?A. BU KONUYU YUMU?ATMA..........

bak merve hakl? sinirle kalkan zararla oturur..
sinirle cvb verirken adam gibi d???nebiliyormusun sence !
birini yarg?lamadan ?nce de yarg?layaca??n ki?iyi de dinle ?LE YARGILA oldu mu ???
Ara
Firari Fırtına
Walla forum adına süper paylaşımlar doğrusu ... Faydamı zararmı tartışılır . Lakin bu konu burda bitmez gibi geliyo bana , yazık bari forum etkilenmesin , her üye bunları okumak yada görmek zorunda değil , tartışmalar devam edecekse özel bir bölüm açın ve orda devam edin . Duygusuza bu şekilde bir başlık yakışmıyor .

Sevg ...
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak merve hakl? sinirle kalkan zararla oturur..
sinirle cvb verirken adam gibi d???nebiliyormusun sence !
birini yarg?lamadan ?nce de yarg?layaca??n ki?iyi de dinle ?LE YARGILA oldu mu ???

Bu c?mleler isyanbitmez emi ...???

Yanl?? bilmiyorsam siz bir modsunuz , bir mod bu c?mlelere ihtiya? duymamal? . Yak??mad? bu size . ?unu unutmay?n?z ki her ki?i bu forumda ?zg?rd?r ve her ki?i istedi?i yere istedi?i gibi yorum yapabilir , lakin be?enmiyorsan y?netim olarak silersin , engellersin o ba?ka . Ama b?ylesi c?mlelere s???nmamak laz?m .. Bir ?ye s???nabilir ama siz mod sunuz ...Dikkat edin ..

Sevg ...
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Walla forum ad?na s?per payla??mlar do?rusu ... Faydam? zararm? tart???l?r . Lakin bu konu burda bitmez gibi geliyo bana , yaz?k bari forum etkilenmesin , her ?ye bunlar? okumak yada g?rmek zorunda de?il , tart??malar devam edecekse ?zel bir b?l?m a??n ve orda devam edin . Duygusuza bu ?ekilde bir ba?l?k yak??m?yor .

Sevg ...

++++++++111111111111
SONUNDA BEN? ANLAYAN ANLATMAK ?STED??? S?LEYEN B?R? OLDU::: T?KRLER ARKAD?IM KLAVYEN DERT G?RMES?NNN:::
Ara
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu c?mleler isyanbitmez emi ...???

Yanl?? bilmiyorsam siz bir modsunuz , bir mod bu c?mlelere ihtiya? duymamal? . Yak??mad? bu size . ?unu unutmay?n?z ki her ki?i bu forumda ?zg?rd?r ve her ki?i istedi?i yere istedi?i gibi yorum yapabilir , lakin be?enmiyorsan y?netim olarak silersin , engellersin o ba?ka . Ama b?ylesi c?mlelere s???nmamak laz?m .. Bir ?ye s???nabilir ama siz mod sunuz ...Dikkat edin ..

Sevg ...

f?rt?na s?ledi?i laflara c?mlelere dikkat et..
merve sinirle kalkman?n yanl?? oldugunu s?lemi? bende onu savundum sinirle kalkan zararla otururrr..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 629 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 367 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-13-2024, 02:56 PM