:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun.
PunisheR
yha fırtına yeteri kadar gerildim zaten..o yüzden daha fazla delirtmeden işine bak oke??
Ara
Firari Fırtına
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha f?rt?na yeteri kadar gerildim zaten..o y?zden daha fazla delirtmeden i?ine bak oke??

Ben zaten i?ime bak?yorum , i?imi yap?yorumda zaten . Lakin seni delirten benmiyimki bu gerilme neden ?

Konuya sayg?m var , kimselerin ?z?lmesini istemedim istemiyorumda ama bu geyik yada ba?ka bi?ey anlam?na gelmez .. Sizler davan?zla me?gul olun ben tak?l?r?m ?ylesine , ?ikayetci olanda varsa , uyar? al?r?m y?netimden ..

Kolay gele ....
PunisheR
sülo evt haklısın bu konuyu benim açmam gerekirdi..ama konuyu burda diil msnde açacaktım..benden önce davranıldı..

ama konunun uzamasının nedeni 15. sayfaya gelene kadar sen ve tolga tarafından somut bi açıklama yapılmaması..

evrenin senden habersiz aldıgını en başta söleseydin buraya kadar gelmicekti..neySe önemli diil artık..

Forumu takip eden tüm arkadaşlara Keyifli Paylaşımlar!

Ara
CariSmaBoY
Yaa Tolga DÜn BakmiŞ... Bana Da Msj YazmiŞ Benİmle KonuŞmadan AÇiklama Yapma Dİe Bu Saate Kadar Onu Bekledİm... Durum Bu
isyanbitmez
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardelen_21 rumuzlu ki?i yak?ndan tan?d???m ve karde?im dedi?im insan?n k?z arkada?? olur. Buraya davet ettim onu forumda bir?eyler payla?s?n diye fakat s?leyman arkada??m?z y?netici yetkisini kullanarak izinsiz olarak kardelen_21 in mail adresini profil bilgisinden al?yor ve msne ekliyor oda yetmezmi? gibi birde zibidi ye veriyor. Tolgaya s?yl?yorum bunu hi? sallam?yor bile nerdeyse, 2 g?nd?r bi sonu? ??kmad? tolgaya g?re. ??kmad?m? yoksa i?ine mi gelmior? Bu hem bana hemde kardelen e yap?lm?? bir sayg?s?zl?kt?r ve bu forumda adaletin i?lemedi?ini a??k?a g?steriyor. Ali forumu niye b?rakt? diyenler ?imdi bir?eyler anlam??t?r art?k. Hadi bakal?m daha neler g?rece?iz merak ediyorum.
E?ER B?R ??KAYET VARSA ?YEN?N KEND?NDEN GELS?N. YA DA YAKINDAN TANIDI?IN KARDE??M DED???NDEN GELS?N. DI? KAPININ MANDALINDAN DE??L. BURAYA DAVET ETT?N D?YE SEN?NLE ?LG?L? B?R DURUM OLU?MAZ. ?YE OLDU?U ANDA SENDEN ?IKMI?TIR.
FORUMDA ADALET ??LEM?YOR ??LESE SEN ?YE OLARAK B?LE KALAMAZDIN. S.MOD'LUKTAN NASIL ?ND???N? DE , V?P ?YEL?KTEN NASIL D??T???N? DE ?Y? B?L?R?M. AL? FORUMU N?YE BIRAKTININ CEVABI ?OK A?IK OLMU?. REKLAM D?N??LER? BUNLAR. AT ?AMURU ?Z? KALSIN.
ADAMIN1'? OLMAK KOLAY ADAM G?B? B?R? OLMAK ZOR.........
bilgeis
ALİ benden nefret ettiğini açıkca söylesen daha iyi olurdu be K A R D E Ş İ M.arkamdan söylediğini nasıl duyacaktım ki ben ??? duydum değil mi? neyse neticede üzerime alınmadım hiç...herkes kendi ayıbıyla kalsın.........
gurbetci
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben E?er Buraya A?iklama Yapsam Ne Ortada Kardelen 21 ?n Laflari Ne Matrak?ng ?n Su?lamalari Nede C?c?kis In Tutumu, K? Al?y? ?ok Severd?m Ama Artik Ayni ?ey? S?leyemeyece??m Nese(gurbet?? De Artik Dah?l)...

Sonu?ta Hep?n?z? ?nanin ?ok ?y? Taniyorum.... Hep?n?ze Ayri Ayri Cevap Ver?cem H?? Merak Etmey?n... C?c?kis Mi? Adam?n1? ?ym?? Matrak?ng M??... 3. ?nz ???nde Ayri Ayir Cevaplarim Var H?? Mrk Etmey?n... ?u Kardelen Den?len K??? Tanimiyorum B?le... Nese Ben ?nce Tolgayi D?nleyece??m... B? Konu?ayim.. Aklinizda Tek B? Soru ??aret? B?le Kalmaz Merak Etmey?nn...

Ve ?unu Da S?l?yorum Dostum D?e B?ld???m 2 K???; Adamin1? Ve Gurbet?? Yaziklar Olsun S?ze....
s?leyman ben sirf bu konu hakkinda konusmadim sadece genelleme yaptim....
ama eger b?le bisey varsa dedim k?t? olmus haksiz olan herkese lafim vardir benim ...
sen yaziklar olsun dedin ya ben ne diyimki artik sana s?leyman....
Ara
bilgeis
VE BEN KİMSEYLE ..... DENİLECEK KADAR SAMİMİ BİR MUHABBETE GİRMEDİM!!!! KALDI Kİ ..... KELİMESİ ÇOK TERBİYESİZCE KULLANILMIŞ BİR KELİMEDİR...ANLAMI NE? KULLANAN KİŞİ BİR AÇIKLAMA YAPSIN LÜTFEN...NEYİ KASTETTİ BU KELİMEYİ KULLANIRKEN???NASIL BİR YAKIŞTIRMADIR Kİ BU,BÜTÜN ETİK KURALLARI YOK SAYARAK KULLANILMIŞTIR??? NEDEN BÖYLE BİR LEKELEME YOLUNA GİDİLMİŞTİR? BÖYLE BİR AŞAĞILAMAYI NEYE DAYANARAK YAPMIŞTIR? MADEM Kİ NEFRETİNİZ BU KADAR ÇOK İÇİNİZDE, YÜZÜME SÖYLESEYDİNİZ KEŞKE....HAKARET ETMEK KOLAY AMA HAZMETMEK...HAZMEDİLECEK BİR KONU DEĞİL BU.ÇOK ONUR KIRICI.ÇOK AŞAĞILAYICI... ÜZERİME ALINMADIM...BENİM ONURUMU KIRAN ŞEY SIRTIMDAN BIÇAKLANMAM...VE BU KONUNUN BURDA ADIM KULLANILARAK YAZILMASI.ADIMI KULLANANLAR NEDEN BANA DANIŞMADI.BİR İNSANI BÖYLE BU ŞEKİLDE NASIL HARCAYABİYORSUNUZ?HATALI KİM BİLMİYORUM SANIRIM BÜTÜN HATA BENDE...BENDE Kİ....İNSAN BEŞER AKIL ŞAŞAR!!! AKLIM ŞAŞTI ALİYE KARDEŞİM DEDİM.....VE SANIRIM ÇOK HATA YAPTIM.................HATA BENDE...BENDE Kİ DEĞERLERİMİ BOŞUNA HARCADIM ONA DA DEĞER VEREREK........
merve
arkada?lar bu kadar uzat?p birbirinizi daha fazla k?rmaya gerek var m??
ii k?t? hepimiz arkada??z.sorunlar?m?z? k?rmadan halletmek en iisi.kar??n?zdakinin niyetini anlamadan anl?k tepki vermeyin derim.bu ?ekilde bi yere varamazs?n?z,sadece birbirinizi k?rd???n?zla kal?rs?n?z.hem baz?lar?n?n forumdan ayr?ld???n? ??rendim.ger?ekten bu t?r davran??lar hepimizi etkiliyor.l?tfen biraz dikkat edin tav?rlar?n?za
Ara
bilgeis
KÖTÜ SÖZ HER ZAMAN SAHİBİNE AİTTİR...SÖZ SAHİBİNİN AYNASIDIR...NASIL DÜŞÜNÜRSE İNSAN, ÖYLE KONUŞUR...VE KİŞİ KARŞISINDAKİNİ KENDİ GİBİ SANAR...NE DİYEBİLİRİM BAŞKA???

NASIL BİR TEPKİ VERMEM GEREKİYOR BURDA OLANLARA?

VE ÜZÜNTÜMÜ NASIL DİLE GETİREBİLİRİM BAŞKA?

NE DESEM İÇİMİ YANSITIR?

EN İYİSİ SUSMAK...KONUŞUP DA SEVİYEMİ DÜŞÜRMEK İSTEMİYORUM YETERİNCE AŞAĞILANDIM SANIRIM....BU KADARI YETER!!!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Yazimizi Mutlaka Ama Mutlaka Okuyun Ç@RŞžI EMRAH 5 630 04-02-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mutlaka cvp 0 368 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-22-2024, 07:40 AM