:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz Oluyorumm Sinirr oluyorummmmm
gULSHEn
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allahım yaa butun yorumları okudum benım dısımda herkes carpısmak ıcın bısıy dusunmus.Gulsens en bence ıcı bos kagıtlarla gıt kose basına..Carpısınca evrakların a bısıy olmazBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Big GrinBig Grin yok ben dersimi aldım yukarı bknz Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin yok ben dersimi aldım yukarı bknz Big GrinBig Grin

Tamam sorun degıl Baska bı hayal kur Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Ama yorumların hepsınde koptum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok çok ders çıkardım yazdıklarınızdan Big Grin ne öğrendik:Kız kısmı gerçek aşkı bulucam diye dosyalarıyla köşe başında beklmez!!!! Big Grin Big Grin

simdiki planiniz nedir Smile Smile
Ara
gULSHEn
he evet konu neydi nerelere geldi Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:simdiki planiniz nedir Smile Smile

şimdilik bi plan yok olsa bile buraya yazmıcam Big GrinBig Grin hayallerimi mahvettiniz Big GrinBig Grin duygularımla oynadınız Big Grin
Ara
CaNaT
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şimdilik bi plan yok olsa bile buraya yazmıcam Big GrinBig Grin hayallerimi mahvettiniz Big GrinBig Grin duygularımla oynadınız Big Grin

tmm sen kulagima sole benden laf cikmaz hiiistt caktirma Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm sen kulagima sole benden laf cikmaz hiiistt caktirma Big GrinBig Grin

tmm gel söliiimm Big Grin fısfısfıssssıfsfısfısss Big Grin anladın dimiWink Big Grin
Ara
CaNaT
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm gel söliiimm Big Grin fısfısfıssssıfsfısfısss Big Grin anladın dimiWink Big Grin

hadi canim ciddimisin bence bu cok fazla abartmis olmuyorsun dimi Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
söleme sakın kimseye ofisin kasası ile bekleyeceğimi söylemeiyeceksin ama söz verdin bak Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Ercan Yiğenim yakıştıramadım ben sana bi genç kızın hayelleri ve duyguları ile oynadığını Big GrinBig Grin

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 936 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 609 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 797 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 926 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 690 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 01:26 AM