:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biz o kadar fakirdikki......GÜLMEYİN KOPUNNNN:):):)
GCLRNFNS
—Biz o kadar fakirdik ki; mahallemizde gökkuşağı bile siyah beyaz çıkardı:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; masraf olmasın diye ben 7 yaşına kadar doğmadım. Ağabeyimi de gazete verdi.:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; misafirliğe giderken bineceğimiz dolmuşun arkasından koşmak suretiyle takip ederdik:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; eve gelen misafirleri yerdik:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz yoktu her sabah tenekenin içine girer peynir taklidi yapardık:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; biber çekirdeklerinden çorba YAPARDIK...:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; ağabeyimin eskilerini kendi giyerdi ben çıplak dolaşırdım:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; ne sen sooor ne ben söyleyeyim kuracak cümlemiz bile yoktu yani.:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; tuvalet kâğıdını kurutup kurutup kullanırdık:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; okul karnesini karneyle aldığımı bilirim:yikildim:
—biz o kadar fakirdik ki; kasabı manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; dilencilerin paralarını çalar counter oynamaya giderdik:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; Hint fakirleri dayanamayıp misyonlarını bize devrettiler.:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; okula jaguarla gidip geldim senelerce, yok yani bildiğin jaguar deh diyordum gidiyordu kırmızı ışıkta durmak sorun oluyordu çok zorluk çektik çook…:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; Fakir BAYKURT bizim idolümüzdü duvara posterini asardık duvarda desteksizdi çiviyi çakınca yıkılmıştı zaten:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; siyah beyaz televizyonumuz bile yoktu bizim televizyon sadece siyahtı bizim kadar fakir olan komşumuzun beyaz televizyonuyla yan yana koyar öyle seyrederdik ya.:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; küçük kardeşimi acıkınca yemiştik ağabeyimde akşam gelip hani bana hani bana demişti. Rahmetli….:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; meteliğe atacak kurşunumuz bile yoktu bizde taş atardık:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; babamdan tokat yerdik başka şey yoktu bir tokadı 4 kişi paylaştığımız günler oldu:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; sinekler bize değil biz sineklere konuyorduk.:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; kelimelerimizi tartarak konuşurduk günlük kotayı aşınca babamız falakaya yatırırdı:yikildim: :yikildim:
Ara
CaNaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

—biz o kadar fakirdik ki; ağabeyimin eskilerini kendi giyerdi ben çıplak dolaşırdım:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; kasabı manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; dilencilerin paralarını çalar counter oynamaya giderdik:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; sinekler bize değil biz sineklere konuyorduk.:yikildim:

ati çok güzel olmuş kanka ya emeğine sağlık
Ara
djseninim
süper yafff:yikildim:
Ara
GCLRNFNS
saol kankammmmm allah rası olsunnn.....Smile
Ara
boniboon
heheheh cok guseldi yaws Big GrinBig Grin saol
Ara
PCKoPaT
ahhahhaaBig GrinBig Grin aßi eLLerine SaqLık yaw geßerdim güLmekten Big Grin :yikildim:
Âh be.
Ara
Rüya Güzeli
ahahahaah Big Grin gül gül süperdi gülünmicek gibi deilki
saqolWink
Ara
mean_girl
biz o kadar fakirdik ki; kelimelerimizi tartarak konuşurduk günlük kotayı aşınca babamız falakaya yatırırdı:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

Züperdi:hihi
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]biz o kadar açızki yıllardır bişey yemiyoruzBig Grin

çok komikti yawBig Grin....emeğine sağlık abiSmile
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu Zamana Kadar Gördüünüs En Saçma YasaLar =) PCKoPaT 3 604 04-10-2022, Saat: 10:40 PM
Son Yorum: wildfang
  Ne Kadar Düşünceliyiz Biz YasSmin 7 519 04-25-2011, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: history
  Sahura Kadar Uyumayanlar... play-54 28 1,357 10-09-2008, Saat: 05:07 PM
Son Yorum: sunurk
  uyanık kız (sonuna kadar okuyun) :D AfrâsyâB 18 1,088 12-02-2007, Saat: 06:48 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Bu Kadar Olur Mu Ya :d:d:d:d:d:d:d:d AfrâsyâB 3 1,177 09-13-2007, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-24-2024, 11:50 AM