:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: biz o kadar fakirdikki......GÜLMEYİN KOPUNNNN:):):)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
—Biz o kadar fakirdik ki; mahallemizde gökkuşağı bile siyah beyaz çıkardı:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; masraf olmasın diye ben 7 yaşına kadar doğmadım. Ağabeyimi de gazete verdi.:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; misafirliğe giderken bineceğimiz dolmuşun arkasından koşmak suretiyle takip ederdik:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; eve gelen misafirleri yerdik:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz yoktu her sabah tenekenin içine girer peynir taklidi yapardık:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; biber çekirdeklerinden çorba YAPARDIK...:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; ağabeyimin eskilerini kendi giyerdi ben çıplak dolaşırdım:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; ne sen sooor ne ben söyleyeyim kuracak cümlemiz bile yoktu yani.:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; tuvalet kâğıdını kurutup kurutup kullanırdık:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; okul karnesini karneyle aldığımı bilirim:yikildim:
—biz o kadar fakirdik ki; kasabı manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; dilencilerin paralarını çalar counter oynamaya giderdik:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; Hint fakirleri dayanamayıp misyonlarını bize devrettiler.:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; okula jaguarla gidip geldim senelerce, yok yani bildiğin jaguar deh diyordum gidiyordu kırmızı ışıkta durmak sorun oluyordu çok zorluk çektik çook…:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; Fakir BAYKURT bizim idolümüzdü duvara posterini asardık duvarda desteksizdi çiviyi çakınca yıkılmıştı zaten:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; siyah beyaz televizyonumuz bile yoktu bizim televizyon sadece siyahtı bizim kadar fakir olan komşumuzun beyaz televizyonuyla yan yana koyar öyle seyrederdik ya.:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; küçük kardeşimi acıkınca yemiştik ağabeyimde akşam gelip hani bana hani bana demişti. Rahmetli….:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; meteliğe atacak kurşunumuz bile yoktu bizde taş atardık:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; babamdan tokat yerdik başka şey yoktu bir tokadı 4 kişi paylaştığımız günler oldu:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; sinekler bize değil biz sineklere konuyorduk.:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; kelimelerimizi tartarak konuşurduk günlük kotayı aşınca babamız falakaya yatırırdı:yikildim: :yikildim:
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

—biz o kadar fakirdik ki; ağabeyimin eskilerini kendi giyerdi ben çıplak dolaşırdım:yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; kasabı manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı:yikildim: :yikildim:

—biz o kadar fakirdik ki; dilencilerin paralarını çalar counter oynamaya giderdik:hihi

—biz o kadar fakirdik ki; sinekler bize değil biz sineklere konuyorduk.:yikildim:

ati çok güzel olmuş kanka ya emeğine sağlık
süper yafff:yikildim:
saol kankammmmm allah rası olsunnn.....Smile
heheheh cok guseldi yaws Big GrinBig Grin saol
ahhahhaaBig GrinBig Grin aßi eLLerine SaqLık yaw geßerdim güLmekten Big Grin :yikildim:
ahahahaah Big Grin gül gül süperdi gülünmicek gibi deilki
saqolWink
biz o kadar fakirdik ki; kelimelerimizi tartarak konuşurduk günlük kotayı aşınca babamız falakaya yatırırdı:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

Züperdi:hihi
[COLOR="Black"]biz o kadar açızki yıllardır bişey yemiyoruzBig Grin

çok komikti yawBig Grin....emeğine sağlık abiSmile
[/COLOR]