:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eurovisionda Türkiye Şoku!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
[YT]W7-giAIKAJw[/YT]
Türkiye, Eurovision Şarkı Yarışması’nda hayal kırıklığı yaşadı. Son yıllarda yükselen başarı grafiği uzun bir aradan sonra dibe vurdu. İlk yarı final gecesinde ‘Live It Up’ (Hayatını Yaşa) ile sahne alan Yüksek Sadakat elendi. Almanya’dadüzenlenecek 56’ncı Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye temsil edilemeyecek.
Vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, basta Kutlu Özmakinacı, tuşlu çalgılarda Uğur Onatkut ve davulda Alpay Şalt ’tan oluşan Yüksek Sadakat grubu dün gece 56. Eurovision Şarkı Yarışması’nın ilk yarı finalinde sahne aldı. İzleyicilerden SMS aracılığıyla yeterli oy toplamayaman grup, “Live It Up” adlı şarkısıyla final alamadı
Of beeeeee batın anasını satim. Sertap Erener birinci oldu ya yıllar önce yeterde artar bile demi? Ayyy ayyy
he yaaaa ozamanda küçüktk be şimdi de isdıoruz 1. olmakBig Grin
bn bu sene hiç heycanlı deildim sarkıyı bile dinlemedm bilmıorum okadar yani demek güzel deglmiş yani
Güzel deildi şarkı beğenmedim bende ama bukdr düşüş hak deil bize...
tabiki .. neyse kısmet deilmiş..2012 de iso yk gitsin bak birinci olmassak neyim:yikildim:
adamlara allah belanı versin şarkısını okusa tırsar herkes birinci biz oluruz :lol: sen iki gündür feci taktın bu İ.YK'ya :lol:
aklıma geldi yavBig GrinBig Grin yada hayko cıksın bagrsın çağırsın oooo süoer 1. oluruzBig Grin
Hayko Şebnem Ferah Aylin Aslım Falan filan fişman :lol:
aaaa şebnem gitse varya harbiden ii olur
Böyle bi sonuc bekliyordum.. Gercekten berbat bi sarkiydi
Sayfalar: 1 2 3 4