:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurovisionda Türkiye Şoku!
ZencefiL
[YT]W7-giAIKAJw[/YT]
Türkiye, Eurovision Şarkı Yarışması’nda hayal kırıklığı yaşadı. Son yıllarda yükselen başarı grafiği uzun bir aradan sonra dibe vurdu. İlk yarı final gecesinde ‘Live It Up’ (Hayatını Yaşa) ile sahne alan Yüksek Sadakat elendi. Almanya’dadüzenlenecek 56’ncı Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye temsil edilemeyecek.
Vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, basta Kutlu Özmakinacı, tuşlu çalgılarda Uğur Onatkut ve davulda Alpay Şalt ’tan oluşan Yüksek Sadakat grubu dün gece 56. Eurovision Şarkı Yarışması’nın ilk yarı finalinde sahne aldı. İzleyicilerden SMS aracılığıyla yeterli oy toplamayaman grup, “Live It Up” adlı şarkısıyla final alamadı
Ara
YasSmin
Of beeeeee batın anasını satim. Sertap Erener birinci oldu ya yıllar önce yeterde artar bile demi? Ayyy ayyy
Ara
ZencefiL
he yaaaa ozamanda küçüktk be şimdi de isdıoruz 1. olmakBig Grin
bn bu sene hiç heycanlı deildim sarkıyı bile dinlemedm bilmıorum okadar yani demek güzel deglmiş yani
Ara
YasSmin
Güzel deildi şarkı beğenmedim bende ama bukdr düşüş hak deil bize...
Ara
ZencefiL
tabiki .. neyse kısmet deilmiş..2012 de iso yk gitsin bak birinci olmassak neyim:yikildim:
Ara
YasSmin
adamlara allah belanı versin şarkısını okusa tırsar herkes birinci biz oluruz :lol: sen iki gündür feci taktın bu İ.YK'ya :lol:
Ara
ZencefiL
aklıma geldi yavBig GrinBig Grin yada hayko cıksın bagrsın çağırsın oooo süoer 1. oluruzBig Grin
Ara
YasSmin
Hayko Şebnem Ferah Aylin Aslım Falan filan fişman :lol:
Ara
ZencefiL
aaaa şebnem gitse varya harbiden ii olur
Ara
Hasretiim
Böyle bi sonuc bekliyordum.. Gercekten berbat bi sarkiydi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türkiye rekora koşuyor! Pessimist 4 413 04-14-2022, Saat: 10:15 AM
Son Yorum: wildfang
  'Türkiye ABD'yi tehdit ediyor' Pessimist 1 430 04-11-2022, Saat: 05:05 PM
  Irak’ta savaşla Türkiye’de yasayla Pessimist 1 349 04-10-2022, Saat: 05:14 PM
  Türkiye ve KKTC'nin haklarına sadığız Pessimist 1 427 04-10-2022, Saat: 09:27 AM
  KKTC Türkiye'ye Bağlanabilir.. Av.bey 2 515 03-05-2012, Saat: 01:30 PM
Son Yorum: Av.bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 02:12 AM