:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: *bir kadın.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
kadinlarin_yok_bir_seyi-H7-327121.jpg

Bir kadın "sorun yok" diyorsa, sorun vardır.

Bir kadın "sorun var" diyorsa, büyük bir sorun vardır.

Bir kadın "hiç komik değil" diyorsa, sakın gülme!
İşte budur. Çok güzel ve yerinde bi paylaşım cnm Big Grin

Bir kadın "hiç komik değil" diyorsa, sakın gülme! <<<< dün en son birine kullandım bu lafı gerisin hatırlamıom Big Grin

:yikildim: saol.. aslında kadınları anlamak zor dimi ama önmli olan zoru başarmak :kop:
Yok ya kadınlar kolaylar aslında ve sürekli aynı tepkiyi veriyorlar ama erkekler bizden daha karmaşık adamlarda tepki deişikliğinin sınırı yok Big Grin
Anlamak çok zor,napıcaz bakalım..sussa sorun,konuşsa sorun,sevse sorun,sevmese sorun,Hey erkekler Allah yardımcımız olsun...
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok ya kadınlar kolaylar aslında ve sürekli aynı tepkiyi veriyorlar ama erkekler bizden daha karmaşık adamlarda tepki deişikliğinin sınırı yok Big Grin
:yikildim: doruu vallaa allah bize kolaylık versnnBig Grin
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlamak çok zor,napıcaz bakalım..sussa sorun,konuşsa sorun,sevse sorun,sevmese sorun,Hey erkekler Allah yardımcımız olsun...
yaaaaa yaaaaa kesnlikleennBig Grin
Tereddütsüz sadıkça sevin biz bişe istemioz. Ama sevmeyi bilmeyen adam her gönlünün kaydığını sevdiğini sanan adamlar sürekli karşımıza çıkınca bırakta çenemiz durmasın Smile Diyorum ya tecrübe dielim bunlara biz hahaha Smile)

Evet Allah'm bize büyük kolaylık versin ZencefiL Big Grin
Heyyy acıyın bize yaaa:;;D:
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tereddütsüz sadıkça sevin biz bişe istemioz. Ama sevmeyi bilmeyen adam her gönlünün kaydığını sevdiğini sanan adamlar sürekli karşımıza çıkınca bırakta çenemiz durmasın Smile Diyorum ya tecrübe dielim bunlara biz hahaha Smile)

Evet Allah'm bize büyük kolaylık versin ZencefiL Big Grin

yüreğine saglık tamda böle bişeBig Grin
Sayfalar: 1 2 3