:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*bir kadın.
ZencefiL
kadinlarin_yok_bir_seyi-H7-327121.jpg

Bir kadın "sorun yok" diyorsa, sorun vardır.

Bir kadın "sorun var" diyorsa, büyük bir sorun vardır.

Bir kadın "hiç komik değil" diyorsa, sakın gülme!
Ara
YasSmin
İşte budur. Çok güzel ve yerinde bi paylaşım cnm Big Grin

Bir kadın "hiç komik değil" diyorsa, sakın gülme! <<<< dün en son birine kullandım bu lafı gerisin hatırlamıom Big Grin

Ara
ZencefiL
:yikildim: saol.. aslında kadınları anlamak zor dimi ama önmli olan zoru başarmak :kop:
Ara
YasSmin
Yok ya kadınlar kolaylar aslında ve sürekli aynı tepkiyi veriyorlar ama erkekler bizden daha karmaşık adamlarda tepki deişikliğinin sınırı yok Big Grin
Ara
history
Anlamak çok zor,napıcaz bakalım..sussa sorun,konuşsa sorun,sevse sorun,sevmese sorun,Hey erkekler Allah yardımcımız olsun...
Ara
ZencefiL
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok ya kadınlar kolaylar aslında ve sürekli aynı tepkiyi veriyorlar ama erkekler bizden daha karmaşık adamlarda tepki deişikliğinin sınırı yok Big Grin
:yikildim: doruu vallaa allah bize kolaylık versnnBig Grin
Ara
ZencefiL
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlamak çok zor,napıcaz bakalım..sussa sorun,konuşsa sorun,sevse sorun,sevmese sorun,Hey erkekler Allah yardımcımız olsun...
yaaaaa yaaaaa kesnlikleennBig Grin
Ara
YasSmin
Tereddütsüz sadıkça sevin biz bişe istemioz. Ama sevmeyi bilmeyen adam her gönlünün kaydığını sevdiğini sanan adamlar sürekli karşımıza çıkınca bırakta çenemiz durmasın Smile Diyorum ya tecrübe dielim bunlara biz hahaha Smile)

Evet Allah'm bize büyük kolaylık versin ZencefiL Big Grin
Ara
history
Heyyy acıyın bize yaaa:;;D:
Ara
ZencefiL
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tereddütsüz sadıkça sevin biz bişe istemioz. Ama sevmeyi bilmeyen adam her gönlünün kaydığını sevdiğini sanan adamlar sürekli karşımıza çıkınca bırakta çenemiz durmasın Smile Diyorum ya tecrübe dielim bunlara biz hahaha Smile)

Evet Allah'm bize büyük kolaylık versin ZencefiL Big Grin

yüreğine saglık tamda böle bişeBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kadın.. ZencefiL 0 524 10-04-2011, Saat: 10:40 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Benim eşim ve benzerim yok kadın. ZencefiL 16 1,926 07-07-2011, Saat: 10:02 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Kadın Susarsa YasSmin 2 551 06-03-2011, Saat: 11:34 AM
Son Yorum: YasSmin
  Ruhuna, hiçbir kadın dokunamaz benden sonra.! acemhe 0 752 03-15-2011, Saat: 01:18 AM
Son Yorum: acemhe
  bir kadın giderse mehmetkılıc 0 532 06-01-2007, Saat: 05:40 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:05 AM