:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kadın ve Erkek Arasındaki 11 Fark
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kadın ve Erkek Arasındaki 11 Fark

Kadın ve erkekler arasındaki farkları merak ediyor musunuz?

1- Kadın işten çıkınca hemen eve gelir. Yemekvirgulll.gif temizlikvirgulll.gif bulaşıkçaşamırvirgulll.gif ütü onu bekler.Erkek eve gelir ve futbol izlervirgulll.gif gazete okurvirgulll.gif buzdolabına bakar ve yatağa gider.
2- Kadın romantik film izlerken göz yaşı dökervirgulll.gif erkek uyuya kalır.

3- Erkek dünyayı dolaşırvirgulll.gif kadın evden çok uzağa gidemez.

4- Kadın diyet yaptığında sadece tabağındakini yervirgulll.gif erkek diyet yaptığında sizin tabağınızdakini de yer.

5- Erkek akşam 08:00'de biriyle buluşacağında TV izlervirgulll.gif gazete okur ve tam 8'de hazır olur. Kadın bir erkekle buluşacağında bir türlü hazır olamaz ve en az bir saat erkeği bekletir.

6- Erkek seyahate tek bir çanta ile gidervirgulll.gif kadın birkaç bavulla yola çıkar.

7- Birçok kadın aynı anda konuşarak tartışırvirgulll.gif erkekler de boks yapıyor gibi tartışırlar.

8- Kalabalık bir ortamda yemek yenirken erkekler teker teker lavaboya gider. Kadınlarda ise durum biraz daha farklı. Bir kadın lavaboya gitmek için kalktığında diğer kadınlarda onu takip eder.

9- Erkeğin el çantasında araba anahtarıvirgulll.gif sandviçvirgulll.gif kimlikvirgulll.gif cüzdan vardır. Kadının çantasında ise yok yoktur.

10- Alışveriş sırasında kadın girerken ve çıkarken tek tek herşeyi inceler. Erkek bir mağazaya girervirgulll.gif birkaç şeye bakarvirgulll.gif görür ve alır.

11- Kadın ve erkek için idela partner yemekvirgulll.gif ütüvirgulll.gif çamaşırvirgulll.gif temizlik yapacak ve çocuğa bakacak kişidir.
Üzgünüm,hiç katılmıyorum,yanlız yaşayan biri olarak,tüm gereksinimlerimi kendim karşılarım..Yemek,ütü,çamaşır vs. gibi, yetenekliyim galiba...veya istisna....
erkek yemek yer kadın onun başını yer de olmalıydı Big Grin eşit değilmiş dememk ki Big Grin
katılmıyorum walla kadınlar daha cok qeziyo yeminLe