:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadın ve Erkek Arasındaki 11 Fark
MaSaL
Kadın ve Erkek Arasındaki 11 Fark

Kadın ve erkekler arasındaki farkları merak ediyor musunuz?

1- Kadın işten çıkınca hemen eve gelir. Yemekvirgulll.gif temizlikvirgulll.gif bulaşıkçaşamırvirgulll.gif ütü onu bekler.Erkek eve gelir ve futbol izlervirgulll.gif gazete okurvirgulll.gif buzdolabına bakar ve yatağa gider.
2- Kadın romantik film izlerken göz yaşı dökervirgulll.gif erkek uyuya kalır.

3- Erkek dünyayı dolaşırvirgulll.gif kadın evden çok uzağa gidemez.

4- Kadın diyet yaptığında sadece tabağındakini yervirgulll.gif erkek diyet yaptığında sizin tabağınızdakini de yer.

5- Erkek akşam 08:00'de biriyle buluşacağında TV izlervirgulll.gif gazete okur ve tam 8'de hazır olur. Kadın bir erkekle buluşacağında bir türlü hazır olamaz ve en az bir saat erkeği bekletir.

6- Erkek seyahate tek bir çanta ile gidervirgulll.gif kadın birkaç bavulla yola çıkar.

7- Birçok kadın aynı anda konuşarak tartışırvirgulll.gif erkekler de boks yapıyor gibi tartışırlar.

8- Kalabalık bir ortamda yemek yenirken erkekler teker teker lavaboya gider. Kadınlarda ise durum biraz daha farklı. Bir kadın lavaboya gitmek için kalktığında diğer kadınlarda onu takip eder.

9- Erkeğin el çantasında araba anahtarıvirgulll.gif sandviçvirgulll.gif kimlikvirgulll.gif cüzdan vardır. Kadının çantasında ise yok yoktur.

10- Alışveriş sırasında kadın girerken ve çıkarken tek tek herşeyi inceler. Erkek bir mağazaya girervirgulll.gif birkaç şeye bakarvirgulll.gif görür ve alır.

11- Kadın ve erkek için idela partner yemekvirgulll.gif ütüvirgulll.gif çamaşırvirgulll.gif temizlik yapacak ve çocuğa bakacak kişidir.
history
Üzgünüm,hiç katılmıyorum,yanlız yaşayan biri olarak,tüm gereksinimlerimi kendim karşılarım..Yemek,ütü,çamaşır vs. gibi, yetenekliyim galiba...veya istisna....
Ara
furkan48
erkek yemek yer kadın onun başını yer de olmalıydı Big Grin eşit değilmiş dememk ki Big Grin
Ara
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
katılmıyorum walla kadınlar daha cok qeziyo yeminLe
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  >>BiR KADIN NASIL MUTLU EDiLiR ? MaSaL 6 1,088 04-25-2011, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: history
  Her Kadın Bilmeli... MaSaL 1 666 04-21-2011, Saat: 04:36 PM
Son Yorum: YasSmin
  Çizgili Erkek Beresi ve Yapılışı Hasretiim 0 464 02-25-2011, Saat: 10:55 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Kadın sığınma evleri ve yardım alabıleceğiniz kuruluşlar MaSaL 0 514 02-17-2011, Saat: 07:26 PM
Son Yorum: MaSaL
  Bir kadin gittiğinde MaSaL 0 491 09-14-2010, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 07:02 AM