:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: .-~-.SEVDİM-> Belki De Yalnızca İçimdeki Seni
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Denize doğru bakışını sevdim. Senin olan ama değil sahiplenmeye dokunmaya dahi kıyamadığın bir çiçeğe doğru tedirgin uzanışını elinin ve geri çekişini…
.-~-.SEVDİM-> Belki De Yalnızca İçimdeki Seni

Yemek yemeyi sevdim seninlevirgul.gif tabakta ne olursa olsunvirgul.gif yanyana oturup en büyük lokmayı sana vermeyi…

Keşfetmeyi sevdim önce sesindeki heyecanı sonra gerçek dünyanın sokaklarını…Gezmeyivirgul.gif görmeyi sevdim daha önce kimseler gitmemiş gibi dolaştığımız mekanları…

Çabalamayı sevdimvirgul.gif yılmadanvirgul.gif bir çift tatlı söz uğruna…

Seninle kâh konuştuk kâh elele koştuk; sen görmesen de hiç birinivirgul.gif hiç kimse de seni. Sensizken de seninle olabilmeyi sevdim…

Hava yağmurluydu. Isınmak için caféye girdim. Kahvemi yudumladımvirgul.gif yağmurun dar sokaktaki çamuru temizlemesini seyrederken. Sanavirgul.gif nasıl da hazırlıksız yakalanıp ıslandığımı anlatmayı sevdimvirgul.gif hararetlivirgul.gif
nefes almak için bile durmadanvirgul.gif tıpkı yağmur gibi. O zaman da yoktunvirgul.gif sen ve şemsiyen…

Seninle dondurucu sokaklarda coffee shop aramayı sevdimvirgul.gif nasıl bir şeye benzediğini bilmediğimiz yeri insanlara soruğumuzda onların bizden kurtulmak istercesine bakışlarına seninle tanık olmayı…

Seninle gururlanmayı sevdimvirgul.gif atın üstünde engelleri aştığında ya da hocan sana her “Aferin!” dediğinde sanki bana demiş gibi…

Ata şeker verirken önce korkup sonra da senin elini tutmayı sevdim. Senin yanında olduğunu bilerek korkmamayı sevdim.virgul.gif sana güvenmeyivirgul.gif korku filminde yüzümü omzuna saklayıp kaçabilmeyi…

Boğazdaki balıkları seyrettiğimiz sabah bizi ısıtan güneşi seninle sevdimvirgul.gif ona bakıp “Demek sen de bizden haberdarsın” diyebilmeyi…

Beraber uçağa binişimizi sevdimvirgul.gif bulutları delerek ilerlemeyi…

Sabah uyandığımda ilk seni görüp sana günaydın demeyivirgul.gif gözlerimle sana sarılmayı…

Hem senle hem sensiz seninle olabilmeyi sevdim. Seyahetteyken gelişini beklemeyivirgul.gif yanımdayken seni kaybetmekten korkmayı sevdim…

Sense uzakta olmayı sevdinvirgul.gif ben Yeşilköy sahilinde kollarıı açıp beklerkenvirgul.gif arkanı dönmeyi sevdin…

Seni kaybetmememe yol açacakmış gibi daha sıkı sarılırken bedeninevirgul.gif ürküp kenara çekilmeyi sevdin… Ben
sinemayı sensiz düşünemezken senvirgul.gif istediğin filme yalnız gitmeyi sevdin…

Kendi dünyandan beni seyretmeyi sevdinvirgul.gif ben ismini haykırırken karanlıkta…

Benvirgul.gif seninle yüzmenin mutluluğuyla daha parlak görürken havuzdaki ışıklarıvirgul.gif senvirgul.gif seni engellediğimi düşünmeyi sevdin…

Coşkuyla merhaba demeye hazırlanmışken dünyayavirgul.gif ileride olaşabilecek bıkkınlık olasılığıyla bugünü yakmayı sevdin; bugünü ve kalbimi…

Beni terkedilmiş bir arı kovanı gibi bırakmayı sevdinvirgul.gif ağlamaktan usanmış öksüz bir çocuk gibi…

Sen içinde benimle dışında bensiz olmayı sevdin…

Beni sert tepkilerinle kırsan dahi seni sevmemi sevdinvirgul.gif kendi sevgini en değerli hazinen olarak erişilmeyecek köşelerde gizlerken…

Sana virgul.gif seni seviyorumvirgul.gif dediğimde “geç bunu” diyecek kadar umursamaz olmayı sevdin… İnsanlara karşı gereğinden çok duyarlı olduğumu tekrarlarken yüreğimin seninle atan kısmını öldürmeyi sevdin… Yine de seni sevdim.

Belki de yalnızca içimdeki seni....