:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Lütfen OY kullanınız...Magaza açmayı düşünüyorum! ama hangisi üzerine açayım!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
magaza acmayı düsünüyorum ama hangisi üzerinde acayım tam karar verebilmiş durumda degilim! oyunuzu kullanırsanız degerlendirecegiz! ilgilendiginiz için şimdiden teşekkür ederim!
Oldukca garip bir kamuoyu araştırması olmuş.. Hangi şehirde olduğunu, o şehrin insanlarının neye ihtiyacı olduğunu, pazarı, açmayı düşündüğün semti, dükkanı, bütçeni bilmeden kim nasıl bir tavsiyede bulunabilir bilmiyorum..

Ancak hayat felsefeme dayanarak şunu söyleyebilirimki bir küpeye ayağa kalkılmaz...
Anladığın ve kendini mutlu hissettirecek işi yap. Ekonomik krizi göz önüne bulundurduğunda zaruri ve lüks ihtiyaçlar bu dönemlerde az gider.. Takı gibi şeyler yani.. Ancak tekstil her dönem tutar. Kış gelince mecbur bot alırsın, sezonluk veya geçici bir iş değildir. Tabi tekstil ürünlerindeki rekabette hiçbiryerde yok. Kendine, bakış açına ve bütçene güveniyorsan doğru adımlarla bir şeyler olur.. Onun dışında dükkan açmaya elverişli piyasa koşulları ekonomik kriz sebebiyle mlsf yok.

Kolay gelsin.
bence sadece bay ve bayan aç çocuğu karıştırma gençLere yöneLik oLsun biraz bide işLek biyere açta hareketLi oLsun mağzaBig Grin
Giyim daha mantıklı gibi..

Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oldukca garip bir kamuoyu araştırması olmuş.. Hangi şehirde olduğunu, o şehrin insanlarının neye ihtiyacı olduğunu, pazarı, açmayı düşündüğün semti, dükkanı, bütçeni bilmeden kim nasıl bir tavsiyede bulunabilir bilmiyorum..

Ancak hayat felsefeme dayanarak şunu söyleyebilirimki bir küpeye ayağa kalkılmaz...
Anladığın ve kendini mutlu hissettirecek işi yap. Ekonomik krizi göz önüne bulundurduğunda zaruri ve lüks ihtiyaçlar bu dönemlerde az gider.. Takı gibi şeyler yani.. Ancak tekstil her dönem tutar. Kış gelince mecbur bot alırsın, sezonluk veya geçici bir iş değildir. Tabi tekstil ürünlerindeki rekabette hiçbiryerde yok. Kendine, bakış açına ve bütçene güveniyorsan doğru adımlarla bir şeyler olur.. Onun dışında dükkan açmaya elverişli piyasa koşulları ekonomik kriz sebebiyle mlsf yok.

Kolay gelsin.
maliyetleri biz hesaplıyoruz! sadece gundemde gidebilecek olanı hesaplıyoruz! hangisini acsakta işlek bi yerde olacak zaten yanlız, surumu yuksek olanı arıyoruz! arkadaslarının yorumu ile! her arkadasımızın yaptıgı bir yorum bizim için bir müşteri niteligindedir! yorumun için tşk ederim!
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence sadece bay ve bayan aç çocuğu karıştırma gençLere yöneLik oLsun biraz bide işLek biyere açta hareketLi oLsun mağzaBig Grin

cocuguna almayıpta kendime mi alcan sen hep Big Grin önce cocuklar!
Giyim Smile
Bay bayan giyim Allah inşallah utandırmaz.
yemek olmalı keisnlikle cafe tarzı bişe 1 liraya aldığın kahveyle 100 tane kahve yap satBig Grin
Seçim için sadece iki alternatif sunmuşsun!Giyim tabi ki kötünün iyisi..
Erkek;bir pantalonu en az iki sene giyer,eskimeden almaz;Sürümden kazanamazsın!
Kadın;mango zara gibi markalar piyasayı tekellerine almışlar;rekabet çok zor!
Çocuk;çoğu büyük kardeşlerden kalanlarla büyüyor!

Para kazanmak istiyorsan yiyecek işi yap derim ben.
Sayfalar: 1 2 3