:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: virüs programımı pcmi esir aldı imdattt :))
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
selam arkadaşlar,benim mühim bi derdim var Smile virüs programın süresi bitti onu kaldırıp başka program eklemek istiorum ama saolsun izin vermio :tey: masaüstünü gizlio,önemli dosyalar açılmıo onu postalamam izin vermio Smile yardım edecek biri varmı yoksa ben bi doktoramı başvurayım Smile
buarada programın adı security tool
önce sistem geri yükleme yap düzelir ve sonra acilen bi virüs programı indir nod32 sonra tarat
bence sen hemen acil servise git durum ciddi olabilir acil servis çare bulamazsa Allah Rahmet eylesin der Bir fatiha okuruz pc için Big Grin
kind£r Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önce sistem geri yükleme yap düzelir ve sonra acilen bi virüs programı indir nod32 sonra tarat

teşekkürler bi nediyim
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence sen hemen acil servise git durum ciddi olabilir acil servis çare bulamazsa Allah Rahmet eylesin der Bir fatiha okuruz pc için Big Grin

sigortam yok nasıl gitcem acil servise :tey: özeller çok para istiy :tey:
.siyah inci. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sigortam yok nasıl gitcem acil servise :tey: özeller çok para istiy :tey:

e o zaman yapacak bişey yok ya paraya kıyacan yada pc'ne karar senin Big Grin
ama önce bilg. kapat ve güvenli modda aç, açılırken f8 e bas ve oradan güvenli modu seç
pc emanet sahibi düşünsün artık :tey:
kind£r Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama önce bilg. kapat ve güvenli modda aç, açılırken f8 e bas ve oradan güvenli modu seç

tamam kinder çok saol,diger pc sorunlu onu açınca bu söylediklerini deniycem umarım düzelir
Sayfalar: 1 2 3