:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
virüs programımı pcmi esir aldı imdattt :))
.siyah inci.
selam arkadaşlar,benim mühim bi derdim var Smile virüs programın süresi bitti onu kaldırıp başka program eklemek istiorum ama saolsun izin vermio :tey: masaüstünü gizlio,önemli dosyalar açılmıo onu postalamam izin vermio Smile yardım edecek biri varmı yoksa ben bi doktoramı başvurayım Smile
Ara
.siyah inci.
buarada programın adı security tool
Ara
kind£r
önce sistem geri yükleme yap düzelir ve sonra acilen bi virüs programı indir nod32 sonra tarat
Ara
adyge55
bence sen hemen acil servise git durum ciddi olabilir acil servis çare bulamazsa Allah Rahmet eylesin der Bir fatiha okuruz pc için Big Grin
Ara
.siyah inci.
kind£r Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önce sistem geri yükleme yap düzelir ve sonra acilen bi virüs programı indir nod32 sonra tarat

teşekkürler bi nediyim
Ara
.siyah inci.
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence sen hemen acil servise git durum ciddi olabilir acil servis çare bulamazsa Allah Rahmet eylesin der Bir fatiha okuruz pc için Big Grin

sigortam yok nasıl gitcem acil servise :tey: özeller çok para istiy :tey:
Ara
adyge55
.siyah inci. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sigortam yok nasıl gitcem acil servise :tey: özeller çok para istiy :tey:

e o zaman yapacak bişey yok ya paraya kıyacan yada pc'ne karar senin Big Grin
Ara
kind£r
ama önce bilg. kapat ve güvenli modda aç, açılırken f8 e bas ve oradan güvenli modu seç
Ara
.siyah inci.
pc emanet sahibi düşünsün artık :tey:
Ara
.siyah inci.
kind£r Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama önce bilg. kapat ve güvenli modda aç, açılırken f8 e bas ve oradan güvenli modu seç

tamam kinder çok saol,diger pc sorunlu onu açınca bu söylediklerini deniycem umarım düzelir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WINFILE.EXE cok manyak bi virüs dikkat.. ZiBiDi_RoMeO 5 846 04-14-2022, Saat: 11:27 PM
Son Yorum: wildfang
  En iyi Virus Programı ve Test Sonuçları. mehmetkılıc 5 771 04-14-2022, Saat: 04:03 PM
  Kaspersky Anti-Virus?n Final Versiyonu(6.0.1.411) ??kt? + 1 y?ll?k seriali+ t?rkce ya scarface 1 534 04-02-2022, Saat: 01:10 AM
  Virüs Nedir..! play-54 0 465 03-19-2008, Saat: 04:02 PM
Son Yorum: play-54
  virus yapimi tarifi... toxique_lierre&b.b.k 1 813 09-15-2006, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: toxique_lierre&b.b.k

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:37 PM