:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ne yapmam lazım ...?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
sewgilimle ikimiz çok kıskancız bu yüsden birbirimizi sürekli üzüyoruz ne yapmam lazım onu çok sewiyorum bana kıskançsın dio kendi daha kıskanç
Aslında kıskanmak ve kıskanılmak güzeldir ama anladıgım kadarıyla sizin ki aşırı ve aslında buda ilişkileri zedeler ve durmadan tartışmalara neden olur..

Seven insan kıskançlıgın önüne duvar öremez..
Mutlaka birşeyler yapmalısınız...
Yoksa ilişkiniz çıkmaz sokağa girer..
Sonu da büyük bir hüsran..
Tamam seven insan kıskanır
Ama fazla kıskançlıkta seveni usandırır Wink
sürekli tartışıyoruz biz kıskançlık çok aşırı galiba bu konuyu ikimiz düsgünce konuşmalıyız :S bilmiom çoook sewiom ama
Kiskanmadan sevgimi olur be (:

Kiskanacaksiniz tabi, [kendim asirida ondn savunuyorum]..

Abartisi fazlaya kaçar dogru ama Elinde olmuyor insanin .. bazen öle anlar oluyorki ben kafasini koydugu yastigi bile kiskaniyorum niye O almis basini ben deil diye Confusedmiley17:

Ama en önliside güven birbirinize güvendikten sonra, Bu kiskancliklar tatli tatli tartismalari açar buda iliskiyi güçlendirir .. Sevip, sevildigini bilmek gibisi var mi yaaa (:

Rabbim sevginizi daim eder Insallah, Mutluluklar diliyorum .. Smile
Kıskanmıyosun dıye...Sorun cıkarmıyo yaa dua et..SmileSmileSmile
bnde sevgilimi kıskanıomm bn napcam Big Grin Big Grin
kıskanmayınca da kıskanmıon dio bnm de kıskançlığım öle bazen yastığını bnde kıskanıom öle kıskançlıklarım oluo Smile
chatlaq-cadı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıskanmayınca da kıskanmıon dio bnm de kıskançlığım öle bazen yastığını bnde kıskanıom öle kıskançlıklarım oluo Smile

baLım varya sen tam bnm kafadansınn Big Grin
Ahh Ahh Big Grin

Onlar en güzelleri bosver kasma kendini kiskanilmazmi sevgili ya kiskancaksin tabi .. Smile Smile Kiskanmayincada, sevmion beni kiskanmion deyip triplere girenlerde oluyo .. ne guzel ki seviosun da kiskaniosun (:
Sayfalar: 1 2 3