:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne yapmam lazım ...?
chatlaq-cadı@
sewgilimle ikimiz çok kıskancız bu yüsden birbirimizi sürekli üzüyoruz ne yapmam lazım onu çok sewiyorum bana kıskançsın dio kendi daha kıskanç
Ara
siyah_vbulletin3_import11125
Aslında kıskanmak ve kıskanılmak güzeldir ama anladıgım kadarıyla sizin ki aşırı ve aslında buda ilişkileri zedeler ve durmadan tartışmalara neden olur..

Seven insan kıskançlıgın önüne duvar öremez..
Ara
ℓανιηуα
Mutlaka birşeyler yapmalısınız...
Yoksa ilişkiniz çıkmaz sokağa girer..
Sonu da büyük bir hüsran..
Tamam seven insan kıskanır
Ama fazla kıskançlıkta seveni usandırır Wink
Ara
chatlaq-cadı@
sürekli tartışıyoruz biz kıskançlık çok aşırı galiba bu konuyu ikimiz düsgünce konuşmalıyız :S bilmiom çoook sewiom ama
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Kiskanmadan sevgimi olur be (:

Kiskanacaksiniz tabi, [kendim asirida ondn savunuyorum]..

Abartisi fazlaya kaçar dogru ama Elinde olmuyor insanin .. bazen öle anlar oluyorki ben kafasini koydugu yastigi bile kiskaniyorum niye O almis basini ben deil diye Confusedmiley17:

Ama en önliside güven birbirinize güvendikten sonra, Bu kiskancliklar tatli tatli tartismalari açar buda iliskiyi güçlendirir .. Sevip, sevildigini bilmek gibisi var mi yaaa (:

Rabbim sevginizi daim eder Insallah, Mutluluklar diliyorum .. Smile
Ara
EndLess
Kıskanmıyosun dıye...Sorun cıkarmıyo yaa dua et..SmileSmileSmile
Ara
duyqushh
bnde sevgilimi kıskanıomm bn napcam Big Grin Big Grin
Ara
chatlaq-cadı@
kıskanmayınca da kıskanmıon dio bnm de kıskançlığım öle bazen yastığını bnde kıskanıom öle kıskançlıklarım oluo Smile
Ara
duyqushh
chatlaq-cadı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıskanmayınca da kıskanmıon dio bnm de kıskançlığım öle bazen yastığını bnde kıskanıom öle kıskançlıklarım oluo Smile

baLım varya sen tam bnm kafadansınn Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ahh Ahh Big Grin

Onlar en güzelleri bosver kasma kendini kiskanilmazmi sevgili ya kiskancaksin tabi .. Smile Smile Kiskanmayincada, sevmion beni kiskanmion deyip triplere girenlerde oluyo .. ne guzel ki seviosun da kiskaniosun (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkıma DoÄžum Günü MesaJı Lazım.. (: Jo$eN 5 1,573 10-18-2010, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,264 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biraz fikir ve tavsiye lazım !!!!!!! duygusuz_adam_38 39 1,926 11-07-2008, Saat: 03:15 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  sızce ne yapmam lazım? _EdQli_ 5 809 04-05-2007, Saat: 03:35 PM
Son Yorum: *TATLI BELA*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:36 AM