:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Divane Aşık.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
:k::k::k::'(Ben bir aşktım sen ise aşkı anlatan bir şarkı günler geçti sen değiştin ben değişmedim hala seni o sahillerde bekleyen deli divane aşık gibiyim ama biliyorum geri dönmeyeceksin bir gün gelecek ben olmayacağım gün gelicek bir mezarda baş taşımda adım yazar tesadüf olurda adımın yazılı olduğu bir kabir görürsen yabancı gibi davran hiç tanımamışsın say ve dua bile okumadan geç gitsin sevmek yetmiyor sevginin en güzel olanı severken sevilmektir sevginin en güzel yanı karışlıklı olanıdır ama şunu bil sen beni unutsan bile ben seni hayatım boyunca asla ama asla unutmayacağım.Seni bir zamanlar çok seven divane aşık.:'(:k::k::k:

ALINTI DEÄžİLDİR...
Gidenler asla geri dönmezler bunu çok iyi biliyorum.Boşver gideni gittiği yerde bırakmak lazımmış çok geç olsada bende anladım bunu Smile

Kısa ama bazı şeyleri anlatmaya yeticek kadar anlamlı sözleri var yazının yüreğine sağlık ..
Teşekkür ederim ablacım yüreğin çok temiz çok iyi kalplisin.
Tebrikler Güzeldi Wink
Teşekkürler kardeş.
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim ablacım yüreğin çok temiz çok iyi kalplisin.
rica ederim o senin temiz kalpliliğin Smile
Çok teşekkürler canım ablacım.
:k::k::k::'(Ben bir aşktım sen ise aşkı anlatan bir şarkı

Burası çok hoşuma gitti.
Daha uzundu ama kısa kesmek istedim.
Teşekkürler ..

ga4lp9.png

Dün, gecenin en karanlık olduğu saatlerde... yanlızlığa terkedilmiş kaldırım taşları üzerinde aradım benliğimi.... gelip geçen ayaza, yitip giden rüzgara hatta rüzgarın eteklerine tutunup bilmediği diyarlara sürüklenen yaprağa bile sordum... cevap aynı...hüzün aynı...yalnızlık farklıydı beni bıraktığın sokağın sabaha karşı vardım... az ötede küllenmiş kimliğim ilişti gözüme... yanıp biten ateşe, savrulup giden küle hatta siyahlaşıp bitmiş kimliğime bile sordum...cevap aynı...hüzün aynı... yalnızlık farklıydı... ümidimi kesmişken benliğimden hasretin arifesinde sen çıkageldin... dudaklarında aynı ıslaklık....teninde aynı koku hatta beni bırakıp giderkenki elbisen üzerinde...işte bir sana soramadım...

Sevmek ahhh .. sebepsiz yere başka yerlere yağan yağmurda ıslanmak …

sen ben olabilir misin bilmiyorum ama ben çoktan sen oldum
ne vakit oralarda üzerine yağmur yağsa buralarda ben ıslanıyorum...
Sayfalar: 1 2