:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Divane Aşık.
*Asİ-yÜrEk*
:k::k::k::'(Ben bir aşktım sen ise aşkı anlatan bir şarkı günler geçti sen değiştin ben değişmedim hala seni o sahillerde bekleyen deli divane aşık gibiyim ama biliyorum geri dönmeyeceksin bir gün gelecek ben olmayacağım gün gelicek bir mezarda baş taşımda adım yazar tesadüf olurda adımın yazılı olduğu bir kabir görürsen yabancı gibi davran hiç tanımamışsın say ve dua bile okumadan geç gitsin sevmek yetmiyor sevginin en güzel olanı severken sevilmektir sevginin en güzel yanı karışlıklı olanıdır ama şunu bil sen beni unutsan bile ben seni hayatım boyunca asla ama asla unutmayacağım.Seni bir zamanlar çok seven divane aşık.:'(:k::k::k:

ALINTI DEÄžİLDİR...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Gidenler asla geri dönmezler bunu çok iyi biliyorum.Boşver gideni gittiği yerde bırakmak lazımmış çok geç olsada bende anladım bunu Smile

Kısa ama bazı şeyleri anlatmaya yeticek kadar anlamlı sözleri var yazının yüreğine sağlık ..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkür ederim ablacım yüreğin çok temiz çok iyi kalplisin.
Ara
play-54
Tebrikler Güzeldi Wink
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler kardeş.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim ablacım yüreğin çok temiz çok iyi kalplisin.
rica ederim o senin temiz kalpliliğin Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Çok teşekkürler canım ablacım.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
:k::k::k::'(Ben bir aşktım sen ise aşkı anlatan bir şarkı

Burası çok hoşuma gitti.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Daha uzundu ama kısa kesmek istedim.
Ara
¤ ćaяaмєLL ¤
Teşekkürler ..

ga4lp9.png

Dün, gecenin en karanlık olduğu saatlerde... yanlızlığa terkedilmiş kaldırım taşları üzerinde aradım benliğimi.... gelip geçen ayaza, yitip giden rüzgara hatta rüzgarın eteklerine tutunup bilmediği diyarlara sürüklenen yaprağa bile sordum... cevap aynı...hüzün aynı...yalnızlık farklıydı beni bıraktığın sokağın sabaha karşı vardım... az ötede küllenmiş kimliğim ilişti gözüme... yanıp biten ateşe, savrulup giden küle hatta siyahlaşıp bitmiş kimliğime bile sordum...cevap aynı...hüzün aynı... yalnızlık farklıydı... ümidimi kesmişken benliğimden hasretin arifesinde sen çıkageldin... dudaklarında aynı ıslaklık....teninde aynı koku hatta beni bırakıp giderkenki elbisen üzerinde...işte bir sana soramadım...

Sevmek ahhh .. sebepsiz yere başka yerlere yağan yağmurda ıslanmak …

sen ben olabilir misin bilmiyorum ama ben çoktan sen oldum
ne vakit oralarda üzerine yağmur yağsa buralarda ben ıslanıyorum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Olmalıyım... acemhe 14 1,244 10-12-2015, Saat: 11:06 PM
Son Yorum: acemhe
  Dünyada İlk AŞIK Olan Sen Değilsin… asi_ve_mai 13 1,327 03-28-2011, Saat: 11:56 AM
Son Yorum: YasSmin
  aşık olmak.. ZencefiL 2 543 03-22-2011, Saat: 10:03 AM
Son Yorum: ZencefiL
  aŞık Oldum Sanırım Ben Sana ,, # Pè®iM§ii # 41 2,995 03-19-2010, Saat: 01:42 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Dostuna Aşık Olmak ?? sheytaan_kiz 0 528 12-21-2008, Saat: 02:41 PM
Son Yorum: sheytaan_kiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:41 AM