:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Önerim Var:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar sayın yönetim benim bir önerim var yeni bir alt başlık olsa mesela Banlanan Üyeler gibi ve kimin neden banlandığını öğrenmemizi sağlayan bir başlık yani olurmu saygılarımla.
hasan banned çok şey istio

gibimiTongue
Böyle bir Konu daha önce bir Üyemiz tarafından açıldı ve bu fikre sıcak bakılmadı
Sebebi ise; Banlanan Üyeleri bir tablo icersinde göstermiş olursak, yarın öbürgün yeni üyeler buraya bakıp " Bu Üye bunu yapmış, şu cezayı almış " diyecekler ve bu insanları fişliyormuşuz gibi olacak.

Bundan dolayı uygun görülmüyor happyqi2.gif
Bence iyi fikir .....

Tabi düşünce biraz daha geliştirilebilir ... Ters tepki olmasın diye ...

Sevg ...
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Böyle bir Konu daha önce bir Üyemiz tarafından açıldı ve bu fikre sıcak bakılmadı
Sebebi ise; Banlanan Üyeleri bir tablo icersinde göstermiş olursak, yarın öbürgün yeni üyeler buraya bakıp " Bu Üye bunu yapmış, şu cezayı almış " diyecekler ve bu insanları fişliyormuşuz gibi olacak.

Bundan dolayı uygun görülmüyor [url="http://img221.imageshack.us/img221/1392/happyqi2.gif"]happyqi2.gif[/url]

Abla öncelikle senin fikrine saygı duyuyorum fakat misafir olsun yeni üye arkadaşlar olsun bunu öğrenince ne diyecekler sakın yanlış anlama beni sadece fikrimi söylemek istiyorum seni kırmak yada sinirlendirmek için değil.

Forum kurallarına aykırı birşey yapılmış ve forumdan uzaklaştırılmış diyecekler ve bu nedenle herkez biraz daha dikkat edecek forum içinde yaptığı davranışlara ama tabii siz yöneticilersiniz son karar yine sizin teşekkür ederim.
ihtar ve cezalar bölümünün olması bence şart fakat bu fişleme sayılmaz diger üyeler yapılan yanlışlara düsmemek için o bölümdeki hataları okuya bilir yinede sizler bilirsiniz
Bende bunu anlatmaya çalışıyordum işte.
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abla öncelikle senin fikrine saygı duyuyorum fakat misafir olsun yeni üye arkadaşlar olsun bunu öğrenince ne diyecekler sakın yanlış anlama beni sadece fikrimi söylemek istiyorum seni kırmak yada sinirlendirmek için değil.

Forum kurallarına aykırı birşey yapılmış ve forumdan uzaklaştırılmış diyecekler ve bu nedenle herkez biraz daha dikkat edecek forum içinde yaptığı davranışlara ama tabii siz yöneticilersiniz son karar yine sizin teşekkür ederim.

Bu sadece benim şahsi fikrim değil, Yönetim tarafından verilmiş olan bir karar. msgplusimg0776xz9.png
Tamam abla teşekkür ederim.
Reddeildiyse bu konu neden bekliyor kilitlensin.
Sayfalar: 1 2