:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: B? YORUM YAPIN LUTFEN???
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
slm arkadsalar s?md? bu ne demek bunu s?ze b? k?z gonderse yan? seg?l?n?z gonderse ne anlard?n?z yada ne yorum yapard?n?z ona bunu yazd?ran s?sce ned?rk? bunu yazm?st?r :confused: ben anlamad?m yada anlamak ?stemed?m ama ne olur b? yorum yap?n bunu okuyunca bekl?yorum bu cok oneml? arkdaslar bu ned?r gercekten guzel b? yorum ?st?yorum ?y?ce okuman?z? hatta 1 2 deg?l 3 defa okuyun her okudugunuzda akl?n?za gelenlr? bana yaz?n lutfen

HoW CaN You Mend A BroKeN HeaRT?
[SIZE=3] ?imdi bir yabanc?s?n.Bunu kabul etmek ?okta zor olmamal?.Ben bir yabanc? de?ilmiydim sanki sana bunca zaman boyunca.A??r gelen ?ok ?ey var asl?nda ama bunlar? s?ylemeye hakk?m yok.Aldanm?? olsamda! Safl???ma yanmak zorunda olsamda ve kabullenmek istemedi?im bir s?r? durum i?inde olsamda, art?k yak?nmaya hakk?m yok.[/SIZE]
Seni merak etmemeliyim mesela.Sen art?k kendi ya?am?n i?inde, kendi mutluluklar?n? ya??yorsun.Bunu sana ?ok g?rmemeliyim.Dedi?i gibi dostun ben art?k kendi derdime yanmal?y?m ve toparlanmal?y?m...
Sen ??kt?n, bir yan?m y?k?ld? ama bir yan?m yeniden kuruldu.Sanki b?yle olmas? gerekiyordu.Benim daha fazla salak rol?n? ?stlenmemem gerekiyordu.Yeni sayfan?n b?yle a??lmas? gerekiyordu.Hay?rl?s? olsun, sanada banada yeni ya?amlar?m?z...ve bu da sana yazaca??m son ?ey olsun!!!