:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Senden Kurtuldumya Alah'a Şükür:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Hüseyin arkadaşımızın anlık bir duygusal durumundan kaynaklanan bir haldi bu . Kendisinden müsade alarak yazı içeriğini değiştirdim . Hüseyin için tek dileğim şudur , hayırlısı ne ise o olsun ....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
bırak abicim yha sen daha iyilerine laıksın...köylü güzeliymiş bu yaBig Grindeğmezmiş diip geçWink..
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bırak abicim yha sen daha iyilerine laıksın...köylü güzeliymiş bu yaBig Grindeğmezmiş diip geçWink..

Ben Ve o imkansız artık yemin ediyorum çok kızdım ne yapayım ancak mutluluklar dilemekten başka birşey gelmez elimden.
mutluluk dilemeye bile değmez...kaç kere daha affetçeksin..
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Ve o imkansız artık yemin ediyorum çok kızdım ne yapayım ancak mutluluklar dilemekten başka birşey gelmez elimden.

önüne bak artık boşver..giden gitmiştir....
giden gitmiştir nedir yha...iyiki gitmiş..kurtuldukTongue...
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mutluluk dilemeye bile değmez...kaç kere daha affetçeksin..

affetmiyor zaten sadece mutluluk diliyor...ne gaddarsın sen yaa aaaaaaaaa
gaddarımm..iyi okusaydın anlardım..kız bişiler demiş onun için dedim kaç kere affetçeksin die...böylelerine gaddarım iyikide gaddarım...
Bir söz vardır "Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir. ben onu değil o beni kaybetmiştir." Ve gerçektende o beni kaybetti.
boşver hüseyinn abiii.. takma kafana......
Sayfalar: 1 2 3 4