:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senden Kurtuldumya Alah'a Şükür:
*Asİ-yÜrEk*
Hüseyin arkadaşımızın anlık bir duygusal durumundan kaynaklanan bir haldi bu . Kendisinden müsade alarak yazı içeriğini değiştirdim . Hüseyin için tek dileğim şudur , hayırlısı ne ise o olsun ....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
nry8
bırak abicim yha sen daha iyilerine laıksın...köylü güzeliymiş bu yaBig Grindeğmezmiş diip geçWink..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bırak abicim yha sen daha iyilerine laıksın...köylü güzeliymiş bu yaBig Grindeğmezmiş diip geçWink..

Ben Ve o imkansız artık yemin ediyorum çok kızdım ne yapayım ancak mutluluklar dilemekten başka birşey gelmez elimden.
Ara
nry8
mutluluk dilemeye bile değmez...kaç kere daha affetçeksin..
Ara
firari_jojuk
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Ve o imkansız artık yemin ediyorum çok kızdım ne yapayım ancak mutluluklar dilemekten başka birşey gelmez elimden.

önüne bak artık boşver..giden gitmiştir....
Ara
nry8
giden gitmiştir nedir yha...iyiki gitmiş..kurtuldukTongue...
Ara
firari_jojuk
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mutluluk dilemeye bile değmez...kaç kere daha affetçeksin..

affetmiyor zaten sadece mutluluk diliyor...ne gaddarsın sen yaa aaaaaaaaa
Ara
nry8
gaddarımm..iyi okusaydın anlardım..kız bişiler demiş onun için dedim kaç kere affetçeksin die...böylelerine gaddarım iyikide gaddarım...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bir söz vardır "Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir. ben onu değil o beni kaybetmiştir." Ve gerçektende o beni kaybetti.
Ara
nazarboncuqu
boşver hüseyinn abiii.. takma kafana......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bak SeNDeN SoNRa Ne OLDu BaNa By LaNeTh 0 501 07-23-2008, Saat: 09:56 PM
Son Yorum: By LaNeTh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:59 AM