:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sadece Bir Rica:
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
728x90-1.gif

Sayın Yönetim uzun zamandır üstteki reklam duruyor ve iyice sıkmaya başladı beni bu reklamın en kısa zamanda kaldırılmasını rica ediyorum.
Değişik bir şekilde yapılsın derim mesela o durmadan konuşan kızın resminin yerine başka bir resim koyulabilir.
her aylık host parası ..SmileSmileSmile Ve Bık nevı forum paları karsılayacaksan..SmileSmileSmile bencede kaldırılsın.Smile
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Değişik bir şekilde yapılsın derim mesela o durmadan konuşan kızın resminin yerine başka bir resim koyulabilir.

Eğer duygusuz.com' a sponsor olurum dersen senin resmini de koyarım oraya Smile

EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her aylık host parası ..SmileSmileSmile Ve Bık nevı forum paları karsılayacaksan..SmileSmileSmile bencede kaldırılsın.Smile

Duygusuz.com'u artık Hosting kaldırmıyor. Dedicated sunucumuz var.

Aşağıdaki resim o konuşan kızdan gelen reklam geliri.

odeme2en6.jpg

Bu resimde duygusuz.com un aylık gideri. Tabi + KDV ekleniyor bu giderlere.

odemeqx3.jpg

Diyeceğim o ki bu forum sandığınız kadar kolay yayın yapmıyor. Bazı şeylere anlayış lütfen.
Üyeliği paralımı yapsak ne abi ayda 5 milyon felan ii gider haSmile
Paralı üyelik düşüncelerim var. Fakat şuandaki statü paralı olmayacak. Gold üyelik olacak. Gold üyelere forumda daha çok özellik eklenecek.
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Üyeliği paralımı yapsak ne abi ayda 5 milyon felan ii gider haSmile

Arkadasım emin ol paralı yapınca daha çok girmeyen olr ben bu siteye arkadasm üyesiz giris yaparak biseylere bakıordu ben üye oldm o hala üye deil (: insanlar üye olmaya üseniorken paralı ise sadece biraz hava olsun diye kayıtt olanlar olabilir.reklam konusu daha iyi bence.
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Paralı üyelik düşüncelerim var. Fakat şuandaki statü paralı olmayacak. Gold üyelik olacak. Gold üyelere forumda daha çok özellik eklenecek.

bu daha mantıklı ilk müşteri benim Confusedmiley16:
ben sponsor olaımBig Grin s admin yapTongue
Bedava iken üye olmak için üşenenler olduğu halde bilmiyorum yani paralı olursa kimse üye olmaz ama yinede yönetim bilir bir şey diyemem.
Sayfalar: 1 2