:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece Bir Rica:
*Asİ-yÜrEk*
728x90-1.gif

Sayın Yönetim uzun zamandır üstteki reklam duruyor ve iyice sıkmaya başladı beni bu reklamın en kısa zamanda kaldırılmasını rica ediyorum.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Değişik bir şekilde yapılsın derim mesela o durmadan konuşan kızın resminin yerine başka bir resim koyulabilir.
Ara
EndLess
her aylık host parası ..SmileSmileSmile Ve Bık nevı forum paları karsılayacaksan..SmileSmileSmile bencede kaldırılsın.Smile
Ara
Leader
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Değişik bir şekilde yapılsın derim mesela o durmadan konuşan kızın resminin yerine başka bir resim koyulabilir.

Eğer duygusuz.com' a sponsor olurum dersen senin resmini de koyarım oraya Smile

EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her aylık host parası ..SmileSmileSmile Ve Bık nevı forum paları karsılayacaksan..SmileSmileSmile bencede kaldırılsın.Smile

Duygusuz.com'u artık Hosting kaldırmıyor. Dedicated sunucumuz var.

Aşağıdaki resim o konuşan kızdan gelen reklam geliri.

odeme2en6.jpg

Bu resimde duygusuz.com un aylık gideri. Tabi + KDV ekleniyor bu giderlere.

odemeqx3.jpg

Diyeceğim o ki bu forum sandığınız kadar kolay yayın yapmıyor. Bazı şeylere anlayış lütfen.
riukeen
Üyeliği paralımı yapsak ne abi ayda 5 milyon felan ii gider haSmile
Ara
Leader
Paralı üyelik düşüncelerim var. Fakat şuandaki statü paralı olmayacak. Gold üyelik olacak. Gold üyelere forumda daha çok özellik eklenecek.
caslum
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Üyeliği paralımı yapsak ne abi ayda 5 milyon felan ii gider haSmile

Arkadasım emin ol paralı yapınca daha çok girmeyen olr ben bu siteye arkadasm üyesiz giris yaparak biseylere bakıordu ben üye oldm o hala üye deil (: insanlar üye olmaya üseniorken paralı ise sadece biraz hava olsun diye kayıtt olanlar olabilir.reklam konusu daha iyi bence.
Ara
riukeen
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Paralı üyelik düşüncelerim var. Fakat şuandaki statü paralı olmayacak. Gold üyelik olacak. Gold üyelere forumda daha çok özellik eklenecek.

bu daha mantıklı ilk müşteri benim Confusedmiley16:
Ara
MaNeSiA
ben sponsor olaımBig Grin s admin yapTongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bedava iken üye olmak için üşenenler olduğu halde bilmiyorum yani paralı olursa kimse üye olmaz ama yinede yönetim bilir bir şey diyemem.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Bir Öneri: *Asİ-yÜrEk* 10 1,320 08-30-2008, Saat: 03:54 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Kişisel Resimlerle İlgili Öneri Sadece FİRARİST_vbulletin3_import9893 5 834 07-06-2008, Saat: 01:55 AM
Son Yorum: Spetertoi
  Sadece Bir Soru MasaL_perisi 7 739 07-16-2007, Saat: 03:43 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 04:35 AM