:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: kaşınan ayılar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
sk_1_b.jpg
eheueueu SüPerr :yikildim: akLımaa $ey qeLdii ay üstüne yatır ßeny TırmaLama ßeny Ka$ıı ßenyy 1 Big GrinBig GrinBig Grin öLe ßi $arkı ÇalıoLardı düğünLerde yhaa Big GrinBig Grin

payLasım için SaoL Wink
bayıra karşı yatır beni o Big GrinBig GrinBig Grin ay üstüne ne ya Big GrinBig GrinBig Grin
ßen öLe ßiLioordum napiim Big GrinBig Grin yanLış ßiLiomuşum Big GrinBig Grin

ö.diLerim Sad:
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen öLe ßiLioordum napiim Big GrinBig Grin yanLış ßiLiomuşum Big GrinBig Grin

ö.diLerim Sad:
Bilmemek ayıp değil bilmeden sölemek ayıp Big GrinBig GrinBig Grin
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bilmemek ayıp değil bilmeden sölemek ayıp Big GrinBig GrinBig Grin

iiDe ßen Doqruyu ßiLmessem yanLı$ımı Nrden ßiLeyim ki ßanaa qöRede DOqru oyDu snnRa sen qerçek doqrusunu söLedin ßende ßenimkinin yanLış oLduğunu anLadım ne konuştum bee bravaa bana Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
:yikildim::yikildim: Ka$ınMa YeRLeriNi iyi ßuLMu$Lar meKan GüzeL icon10.gif
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iiDe ßen Doqruyu ßiLmessem yanLı$ımı Nrden ßiLeyim ki ßanaa qöRede DOqru oyDu snnRa sen qerçek doqrusunu söLedin ßende ßenimkinin yanLış oLduğunu anLadım ne konuştum bee bravaa bana Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
konuştunda bu kadar keşke mantıklı şeyler söleseydin Big GrinBig Grin
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konuştunda bu kadar keşke mantıklı şeyler söleseydin Big GrinBig Grin
Niidedin Senn ? MantıkLıydı ßence taby anLayana Daha doqRusu anLaya ßiLenee...ßöLe konu$maq Zeka isTeR TongueTongueTongue Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Niidedin Senn ? MantıkLıydı ßence taby anLayana Daha doqRusu anLaya ßiLenee...ßöLe konu$maq Zeka isTeR TongueTongueTongue Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
evet zeka ister BU YÜZDEN SEN KONUŞMA Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2