:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaşınan ayılar
AfrâsyâB
sk_1_b.jpg
Ara
_PssmsT_aLoNe_
eheueueu SüPerr :yikildim: akLımaa $ey qeLdii ay üstüne yatır ßeny TırmaLama ßeny Ka$ıı ßenyy 1 Big GrinBig GrinBig Grin öLe ßi $arkı ÇalıoLardı düğünLerde yhaa Big GrinBig Grin

payLasım için SaoL Wink
Ara
AfrâsyâB
bayıra karşı yatır beni o Big GrinBig GrinBig Grin ay üstüne ne ya Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
ßen öLe ßiLioordum napiim Big GrinBig Grin yanLış ßiLiomuşum Big GrinBig Grin

ö.diLerim Sad:
Ara
AfrâsyâB
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen öLe ßiLioordum napiim Big GrinBig Grin yanLış ßiLiomuşum Big GrinBig Grin

ö.diLerim Sad:
Bilmemek ayıp değil bilmeden sölemek ayıp Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bilmemek ayıp değil bilmeden sölemek ayıp Big GrinBig GrinBig Grin

iiDe ßen Doqruyu ßiLmessem yanLı$ımı Nrden ßiLeyim ki ßanaa qöRede DOqru oyDu snnRa sen qerçek doqrusunu söLedin ßende ßenimkinin yanLış oLduğunu anLadım ne konuştum bee bravaa bana Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
Ara
speedy_girl
:yikildim::yikildim: Ka$ınMa YeRLeriNi iyi ßuLMu$Lar meKan GüzeL icon10.gif
Ara
AfrâsyâB
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iiDe ßen Doqruyu ßiLmessem yanLı$ımı Nrden ßiLeyim ki ßanaa qöRede DOqru oyDu snnRa sen qerçek doqrusunu söLedin ßende ßenimkinin yanLış oLduğunu anLadım ne konuştum bee bravaa bana Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
konuştunda bu kadar keşke mantıklı şeyler söleseydin Big GrinBig Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konuştunda bu kadar keşke mantıklı şeyler söleseydin Big GrinBig Grin
Niidedin Senn ? MantıkLıydı ßence taby anLayana Daha doqRusu anLaya ßiLenee...ßöLe konu$maq Zeka isTeR TongueTongueTongue Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Niidedin Senn ? MantıkLıydı ßence taby anLayana Daha doqRusu anLaya ßiLenee...ßöLe konu$maq Zeka isTeR TongueTongueTongue Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
evet zeka ister BU YÜZDEN SEN KONUŞMA Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Armut un iyisini ayılar yer :D *AnGeL_GirL* 8 701 10-29-2008, Saat: 01:17 AM
Son Yorum: play-54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:36 AM