:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ate? ile r?zgar?n a?k?.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
A??r a??r sessiz sessiz ba?lad? hayk?r?r?lar
gecenin ortas?nda yak?lan ate? sanki tozu dumana katarcas?na ??kan r?zgarla anla?m?? onun sayesinde gittik?e y?kselmekteydi.korkulur g?zler onlar? seyrdedursun onlar birlikte ahenkle dans etmkteydi.y?reklerindeki a?kla.r?zgarla ate?in dans? o gece b?t?n kal?pla?m??l?klara inat geceyi y?rtarak a?k?n isyan?n? simgelemekteydi.hep var olacakt? sevdalar ve asla sonu gelmeyecek dercesine.r?zgar ile ate?in a?k? ibret olsun bizlere.....

Firari Fırtına

İbreti anlayanlar için elbette ... Yüreğine sağlık güzel yürekli insan ... Devam et lütfen ... Sadece biraz daha geniş ve uzun anlatırsan süper olacak walla ...

Sevg ...
bazen yürektekileri anlatabilmek için sayflarca doldurmak gerekir bazende küçük birkaç söz aslında elinden geldiği kadar anlatır.elimden geleni yaparım beğenilmesine sevindim

Firari Fırtına

Normalde bu bile bana yetiyor anlıyorum .. Benimkisi sadece bir tavsiyeSmile ... Yoksa ben memnunum yazılar anlamlı kısa ama içerikli ...Teşekkürler ...
yanlış anlaşılma olmasın tabiki tavsiyelere ve önerilere açığım ayrıca teşekkür ederim.bence her türlü öneri + birşeyler katmak için bir güzelliktir....

Firari Fırtına

Anlayışın için teşekkür ederim ...
Rica ederim........
Teşekürler Yargıç...
Bazen bir kelime herşey anlatır..
Bazen bir kitap boş gelir...
Ben teşşekkür ederim masal perisi güzel düşünceler için
TeşekkürLer Wink
Sayfalar: 1 2