:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ate? ile r?zgar?n a?k?.....
YARGIÇ
A??r a??r sessiz sessiz ba?lad? hayk?r?r?lar
gecenin ortas?nda yak?lan ate? sanki tozu dumana katarcas?na ??kan r?zgarla anla?m?? onun sayesinde gittik?e y?kselmekteydi.korkulur g?zler onlar? seyrdedursun onlar birlikte ahenkle dans etmkteydi.y?reklerindeki a?kla.r?zgarla ate?in dans? o gece b?t?n kal?pla?m??l?klara inat geceyi y?rtarak a?k?n isyan?n? simgelemekteydi.hep var olacakt? sevdalar ve asla sonu gelmeyecek dercesine.r?zgar ile ate?in a?k? ibret olsun bizlere.....
Ara
Firari Fırtına
İbreti anlayanlar için elbette ... Yüreğine sağlık güzel yürekli insan ... Devam et lütfen ... Sadece biraz daha geniş ve uzun anlatırsan süper olacak walla ...

Sevg ...
YARGIÇ
bazen yürektekileri anlatabilmek için sayflarca doldurmak gerekir bazende küçük birkaç söz aslında elinden geldiği kadar anlatır.elimden geleni yaparım beğenilmesine sevindim
Ara
Firari Fırtına
Normalde bu bile bana yetiyor anlıyorum .. Benimkisi sadece bir tavsiyeSmile ... Yoksa ben memnunum yazılar anlamlı kısa ama içerikli ...Teşekkürler ...
YARGIÇ
yanlış anlaşılma olmasın tabiki tavsiyelere ve önerilere açığım ayrıca teşekkür ederim.bence her türlü öneri + birşeyler katmak için bir güzelliktir....
Ara
Firari Fırtına
Anlayışın için teşekkür ederim ...
YARGIÇ
Rica ederim........
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Yargıç...
Bazen bir kelime herşey anlatır..
Bazen bir kitap boş gelir...
Ara
YARGIÇ